Мнение на един обикновен фен на Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот kiril.a.d » 01 сеп 2016 12:20

Цецо Чука написа:
botevist_75 написа: Мъри си тръгна по собствено желание а не е бил гонен,както се опитват да внушат тук.


Хасковския каун беше пълен провал, също като Панов.

Е как да искаме още говеда в Ботев ми кажете?

Значи, те говедата треньори не направиха НИЩО, когато сме имали бюджет ПЪТИ над този на всички останали, ние чекаме говедо треньор да направи нещо кога немаме пет стинки.
Еми как точно да стане тва?

А така и аз това ти казвам - като "немате пет стинки" ще се радвате на треньор от аматьорския футбол! - там и за без пари се работи ;)....Искаш ли треньора на село Сарая? ;) :lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 01 сеп 2016 12:25

kiril.a.d написа:Ето ви го проблема - след като и Хубчев, един от най-добрите и доказали се днес треньори


Абе ей, тъпак, не знам къв точно от родата на Хубчев си та така го промотираш, но едно ше ти кажа: ако беше останал Хубчев треньор в Ботев, щехме да влезем у А група с поне една година закъсненние.
Добре че го изритаха навреме, та Коцето Видолов да му оправи бакиите.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 01 сеп 2016 12:27

kiril.a.d написа:А така и аз това ти казвам - като "немате пет стинки" ще се радвате на треньор от аматьорския футбол! - там и за без пари се работи ;)....Искаш ли треньора на село Сарая? ;) :lol: :lol: :lol:


Ти кой точно си че да казваш ние на кво ше се радваме?
Некакъв фактор ли си?
Много обичам е така Бай Никой от село Никоево да дойде и да почне да дава акъл.

Ми седи си там в собствената кочинка и недей много умня...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Chris_Slade
Мнения: 12
Регистриран на: 23 авг 2016 10:38
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Chris_Slade » 01 сеп 2016 12:30

kiril.a.d написа:
Цецо Чука написа:
botevist_75 написа: Мъри си тръгна по собствено желание а не е бил гонен,както се опитват да внушат тук.


Хасковския каун беше пълен провал, също като Панов.

Е как да искаме още говеда в Ботев ми кажете?

Значи, те говедата треньори не направиха НИЩО, когато сме имали бюджет ПЪТИ над този на всички останали, ние чекаме говедо треньор да направи нещо кога немаме пет стинки.
Еми как точно да стане тва?

А така и аз това ти казвам - като "немате пет стинки" ще се радвате на треньор от аматьорския футбол! - там и за без пари се работи ;)....Искаш ли треньора на село Сарая? ;) :lol: :lol: :lol:


И тоя на Брацигово не е лош.Миналата събота биха Чико-Бяга със 7-1.Другите варианти са Гуардиола,Зидан,Клоп и Манчини.Манчини обаче още се чуди,защото преди година две са го видели със синьо шалче и се притеснявал човека да не стане пак нещо в Коматево :mrgreen:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот kiril.a.d » 01 сеп 2016 12:36

:lol: :lol: :lol: Цецоооу....много ти се е затъпил чука нещо...ще да е от удряне на Митов, ама де токова акъл у теб, че удряш по любимия си отбор?....явно си свикнал на кочинка, като те чета ;)....
И да знаеш - пет пари не давам, че нямаш мнение по казуса!!! - не е моя работа, какво става в твоята кочинка ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4003
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Странджата » 01 сеп 2016 12:47

Не исках да се намесвам, но не издържах.
Митов е изгонен, единият от благодетелите ви е обиден, а вие какво - вина ли имате несъзната, че още се занимавате с това? Ами решавайте казуса, стига сте повтаряли това, което всички знаят - че мразите Левски. От тази омраза какво ще спечелите, като я мултипициране непрекъснато. Пишете си за това какво следва след това. Изгонването е факт, ако искате да го правите част от въобразена история - продължавайте да го предъвквате. Но човек с едната история трудно живее - трябва настояще, а въображението не е лошо да служи на бъдещето.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 01 сеп 2016 12:48

Аз продължавам да недоумявам какво кара говедата да мучат на чужди гробища....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот nib » 01 сеп 2016 12:53

Странджата написа:Не исках да се намесвам, но не издържах.
Митов е изгонен, единият от благодетелите ви е обиден, а вие какво - вина ли имате несъзната, че още се занимавате с това? Ами решавайте казуса, стига сте повтаряли това, което всички знаят - че мразите Левски. От тази омраза какво ще спечелите, като я мултипициране непрекъснато. Пишете си за това какво следва след това. Изгонването е факт, ако искате да го правите част от въобразена история - продължавайте да го предъвквате. Но човек с едната история трудно живее - трябва настояще, а въображението не е лошо да служи на бъдещето.

абе чак пък толкова да мразим Левски :!:
не му е проблема на Митов че е от Левски, нито на Чандъра.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот kiril.a.d » 01 сеп 2016 12:53

Цецо Чука написа:Аз продължавам да недоумявам какво кара говедата да мучат на чужди гробища....

:lol: :lol: :lol: ...бе ти, с твоя акъл, много неща недоумяваш - сигурен съм ;) - но ако не си забелязал, че още изначално едно канарче клъвна говедата...май си и кьорав?...така че, ай прибери си се в кочинката и...кълви си там трохичките, вместо да чикчирикаш така тук :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот goro_man » 01 сеп 2016 12:55

Не че ми е работа но за мен проблема на Ботев...са феновете на Ботев. Ходя често до Пловдив и когато мога отивам на мач било то но Ботев или Локо имам приятели и в двата лагера , никога няма да забравя какво напрежение и мранкане беше преди финала за Купата , та така увлечени в един спор по темата проверихме и се оказа че Ботев не са играли финал от 19 ДЕВЕТНАЙСЕ ГОДИНИ ....
Което автоматично значи че 90% от момчетата в агитката никога не са били на финал и вместо да си изживеят момента и да знаят че можеш да победиш но и да загубиш те бяха с огромни претенций преди мача и всеки мислеше че е по добър от Стойлов...съжалявам момчета но вината си е изцяло ваша ...подкрепяите отбора и оставете мисленето на тези който го могат. Мъри ви го показа аз ви го казвам който разбрал разбрал


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта