Да спрем за малко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот ktulu. » 31 мар 2009 12:01

Колкото са анонимни форумите, толкова са и сайтовете, независимо как се казват и коя "групировка" стои зад тях. Същите хора, които правят или най-малкото участват активно в "по-представителните" ви сайтове, правят и качват разни клипове в нета. Клипове, които УЖ трябва да се възхвалява любимото ви Локо, а във всеки от тях неминуемо се споменава и Ботев, и "комунистическото АФД" и т.н. Нищо, че отбора е създаден над четвърт век преди да дойдат комунистите на власт, ние винаги сме били комунисти :D Пак те питам, това не е ли комплексарщина?

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 31 мар 2009 12:11

ktulu.
Колкото са анонимни форумите, толкова са и сайтовете, независимо как се казват и коя "групировка" стои зад тях. Същите хора, които правят или най-малкото участват активно в "по-представителните" ви сайтове, правят и качват разни клипове в нета. Клипове, които УЖ трябва да се възхвалява любимото ви Локо, а във всеки от тях неминуемо се споменава и Ботев, и "комунистическото АФД" и т.н. ....


Хубавоо е нещо като го твърдиш да го подкрепиш с някакъв пример като горните, който аз съм дал за вас... а ето и още един... http://bultras.fcpages.com/doko.html...

п.с. и трябва да ти кажа още нещо... нещо, което съм сигурен, че ти много добре знаеш, но да ти го припомня... и то е, че като изключим сайтовете на групировките, които по обясними причини са "анонимни"... то останалите ни по-популярни сайтове изобщо не са анонимни... Ако обърнеш внимание там всяка една от статиите или разделите на секциите са подписани с реални имена...
Изображение

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот ktulu. » 31 мар 2009 12:14

Този спор е като за кокошката и яйцето. Няма смисъл да се води, след като в крайна сметка всеки ще си остане на първоначалната позиция.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 31 мар 2009 12:28

ktulu.
Този спор е като за кокошката и яйцето. Няма смисъл да се води, след като в крайна сметка всеки ще си остане на първоначалната позиция.


Така е... Прав си...
Но единственото нещо, което исках да кажа с всичко това е че е много смешно да се говори за някакъв очеваден израз на нашето "озлобление" при положение, че при вас нещата дори са в "по-напреднала" фаза... т.е. освен в анонимното форумно пространство, където всеки може да изкаже своята собствена позиция, но това почти веднага остава някъде затрупано от следващите мнения... вие сте решили, че трябва "тези неща" да им се даде по-голяма гласност и да стигнат възможно до повече хора давайки им място в статии или секции по водещи ваши сайтове!!! Е?! За какво тогава говорим?!!!
Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Да спрем за малко

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 31 мар 2009 13:12

plovdivram написа:ktulu.
Този спор е като за кокошката и яйцето. Няма смисъл да се води, след като в крайна сметка всеки ще си остане на първоначалната позиция.


Така е... Прав си...
Но единственото нещо, което исках да кажа с всичко това е че е много смешно да се говори за някакъв очеваден израз на нашето "озлобление" при положение, че при вас нещата дори са в "по-напреднала" фаза... т.е. освен в анонимното форумно пространство, където всеки може да изкаже своята собствена позиция, но това почти веднага остава някъде затрупано от следващите мнения... вие сте решили, че трябва "тези неща" да им се даде по-голяма гласност и да стигнат възможно до повече хора давайки им място в статии или секции по водещи ваши сайтове!!! Е?! За какво тогава говорим?!!!

Подкрепям модератора на Локомотив Пловдив.
Пловдиврам,приятелю единственото нещо което дразни нас ботевистите е например подписа ти,който е АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ(ама вие нямате абсолютно нищо общо със спортклуб).Тези лъжи могат само да навредят на имиджа на отбора ,който има с какво да се гордее.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 31 мар 2009 13:38

PLOVDIV PEE 1912
Пловдиврам,приятелю единственото нещо което дразни нас ботевистите е например подписа ти,който е АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ(ама вие нямате абсолютно нищо общо със спортклуб).Тези лъжи могат само да навредят на имиджа на отбора ,който има с какво да се гордее.


PLOVDIV PEE 1912,
разбирам "загрижеността" ти за имиджа на отбора, който аз подкрепям, но не разбирам как можеш да определиш нещо като "лъжа" или "АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ"... т.е. нещо, за което съм сигурен, че нищо не знаеш!!! Аз съм сигурен, че мога доста по-добре да защитя мотивите си да сложа точно това нещо като мой подпис, отколкото ти твоето твърдение, че връзката между Локо Пловдив и Спортклуб е една "лъжа" и "АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ"!!! В това съм АБСОЛЮТНО СИГУРЕН!!! :lol:
Изображение

Grinta
Мнения: 88
Регистриран на: 30 сеп 2008 14:02
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот Grinta » 31 мар 2009 13:39

PLOVDIV PEE 1912 написа:
plovdivram написа:ktulu.
Този спор е като за кокошката и яйцето. Няма смисъл да се води, след като в крайна сметка всеки ще си остане на първоначалната позиция.


Така е... Прав си...
Но единственото нещо, което исках да кажа с всичко това е че е много смешно да се говори за някакъв очеваден израз на нашето "озлобление" при положение, че при вас нещата дори са в "по-напреднала" фаза... т.е. освен в анонимното форумно пространство, където всеки може да изкаже своята собствена позиция, но това почти веднага остава някъде затрупано от следващите мнения... вие сте решили, че трябва "тези неща" да им се даде по-голяма гласност и да стигнат възможно до повече хора давайки им място в статии или секции по водещи ваши сайтове!!! Е?! За какво тогава говорим?!!!

Подкрепям модератора на Локомотив Пловдив.
Пловдиврам,приятелю единственото нещо което дразни нас ботевистите е например подписа ти,който е АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ(ама вие нямате абсолютно нищо общо със спортклуб).Тези лъжи могат само да навредят на имиджа на отбора ,който има с какво да се гордее.


казваш го без да си се информирал...повярвай ми plovdivram не би направил каквото и да било без да има факти за това...но това е тама на друг разговор....и защо те дразни например неговия подпис, та нали не се интересувате от Локомотив и историята му, нали имате такава ваша..........някога да си прочел някъде нейното оспорване??? Защо ви дразни факта, че някой се опитва да разбере истината, да научи нещо, което умишлено е крито или нещо, което не е казано и с времето е забравено???

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Да спрем за малко

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 31 мар 2009 15:55

plovdivram написа:PLOVDIV PEE 1912
Пловдиврам,приятелю единственото нещо което дразни нас ботевистите е например подписа ти,който е АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ(ама вие нямате абсолютно нищо общо със спортклуб).Тези лъжи могат само да навредят на имиджа на отбора ,който има с какво да се гордее.


PLOVDIV PEE 1912,
разбирам "загрижеността" ти за имиджа на отбора, който аз подкрепям, но не разбирам как можеш да определиш нещо като "лъжа" или "АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ"... т.е. нещо, за което съм сигурен, че нищо не знаеш!!! Аз съм сигурен, че мога доста по-добре да защитя мотивите си да сложа точно това нещо като мой подпис, отколкото ти твоето твърдение, че връзката между Локо Пловдив и Спортклуб е една "лъжа" и "АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ"!!! В това съм АБСОЛЮТНО СИГУРЕН!!! :lol:

Нищо не можеш да защитиш.Кои са тия болни мозъци ,които ги измислят тия работи ,не знам.В последните 7-8 години се появиха такива глупости за Локомотив,че старите фенове на отбора се смущават от тях.
Дай да не пълним форума на Ботев с тия теща,някой път ще отворим специално тема за това(макар ,че ще е напълно излишна)и ще поспорим.

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот SHYNE » 31 мар 2009 16:13

на мен пък ми е през оная работа за връзката на градското юве с спорт клуб :) ама да ми говориш за няква жълта злоба спрямо вас .е меко казано смешно . направих си труда да отворя неАНОНИМНИЯ ви форум и кво да видя , всяка 2-ра тема за жълтите . айде отвори независимия и виш колко теми има за вас ? а тези примери кадето ми ги даваш с тези сайтове са меко казано смешни .дай да коментираме колко от вашите песни са за нас ? а ние знаеш ли колко имаме за вас ,две .дай да поговорим как на всеки ваш мач ,независимо с кой играете се пее за нас . това сигурно не е верно а ? и кажи един мач на Ботев с някой отбор да сме пеели "колко жалко е да си черно бял " така че пич ,пет пари не давам за вас и не ми трябва никва съпричасност . браво за темата на мод-локо ама пак нещата приемат странен завой и почвате с старата песен "ЖЪЛТИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИчКО "
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 31 мар 2009 17:47

PLOVDIV PEE 1912
Нищо не можеш да защитиш.


Аз мога!!!Въпроса е ти можеш ли?!! :lol:

PLOVDIV PEE 1912
Кои са тия болни мозъци ,които ги измислят тия работи ,не знам.В последните 7-8 години се появиха такива глупости за Локомотив,че старите фенове на отбора се смущават от тях.


Освен обвиненията в "ЛЪЖА" и определенията като "АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ", сега отчитаме и квалификации като "БОЛНИ МОЗЪЦИ"... Е?! Въпроса бе дали можеш да подплатиш с нещо конкретно точно тези си ТВОИ твърдения!!! Аз лично твърдя, че не можеш!!! А... колкото до "старите фенове на отбора, които се смущавали от това"... Досега се е обадил САМО ЕДИН... Даже почти съм сигурен, че говорим за едно и също лице, защото то е доста често посещава вашите мачове.... Та... същият този човек на няколко пъти е канен от нас да каже какви са му забележките относно това "твърдение", но странно и той точно като вас единственото, което казва е, че "това е лъжа", но упорито не сика да каже защо!!! Ами ОК... Всеки си има право да каже нещо, но би било добре и да казва и нещо в подкрепа на думите си... иначе те си остават просто празни приказки... А празните приказки нищо немогат да докажат и са нещо напълно безсмислено!!!

PLOVDIV PEE 1912
Дай да не пълним форума на Ботев с тия теща,някой път ще отворим специално тема за това(макар ,че ще е напълно излишна)и ще поспорим.


Да.. И аз съм съгласен с това, но не бях аз този, който зачекна темата... което пък ми напомня да кажа и на SHYNE, че преди да постне размислите си е добре да проследи и попрочете темата и кой-какво твърди!!!
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта