Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот Пловдив1926 » 31 окт 2012 20:47

Ще трябва да черпите обаче. Където и да ви набие някой, където и да паднете, влизате, теглите ми една майна и ви олеква :) 2-3 смърнти заплахи на лични и тн. Май ви се явявам психотерапевт. Ще почна да ви таксувам обаче хаха
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
the priceless
Мнения: 169
Регистриран на: 01 юли 2011 14:58
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот the priceless » 31 окт 2012 20:48

Модератор ЛокоПД написа:
the priceless написа:Глупаците тръгнали да скачат на нашите момчета които тренират кик-бокс и бокс,хаха!Резултатът е ясен. :lol:


Резултата е ясен."Трениращите бокс и кик-бокс" се обадили на... полицията,както обикновено.Косьо пък е толкова "пребит",че чак решил да пие едно две- питиета и в момента това прави. ;) Като пускате информация...



Ех,ама и лъжете бе,хахаха!Нищо нестествено няма в това,много добре ви знаем породата. :lol:
БОТЕВ Е СИМВОЛЪТ НА ПЛОВДИВ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
the priceless
Мнения: 169
Регистриран на: 01 юли 2011 14:58
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот the priceless » 31 окт 2012 20:49

Пловдив1926 написа:Ще трябва да черпите обаче. Където и да ви набие някой, където и да паднете, влизате, теглите ми една майна и ви олеква :) 2-3 смърнти заплахи на лични и тн. Май ви се явявам психотерапевт. Ще почна да ви таксувам обаче хаха



Не ми пука за форумни мишки като теб.Теб съдбата достатъчно те е наказала,може един ден и по друг начин. :mrgreen:
БОТЕВ Е СИМВОЛЪТ НА ПЛОВДИВ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот sokkoban » 31 окт 2012 20:51

Пловдив1926 написа:Ще трябва да черпите обаче. Където и да ви набие някой, където и да паднете, влизате, теглите ми една майна и ви олеква :) 2-3 смърнти заплахи на лични и тн. Май ви се явявам психотерапевт. Ще почна да ви таксувам обаче хаха


Много си мека ма! Във вашия форум изкарваш червата на жълтите, но като ти изтипосаха муцуната и даде задна, баси хулигана_
Последна промяна от sokkoban на 31 окт 2012 20:52, променено общо 1 път.

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот kubik » 31 окт 2012 20:51

Вие корави ултраси-бултраси се разревахте от една безобидна случка ,не ми се мисли ,ако бяхте дошли на Трибуна Спортклуб и бъдете шамаросани :lol:

Целия свят ще оревете :)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
the priceless
Мнения: 169
Регистриран на: 01 юли 2011 14:58
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот the priceless » 31 окт 2012 20:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Rie6tLp2CJ4&feature=youtu.be[/youtube]
Последна промяна от the priceless на 31 окт 2012 20:53, променено общо 2 пъти.
БОТЕВ Е СИМВОЛЪТ НА ПЛОВДИВ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот slash1912 » 31 окт 2012 20:52

Thurman Murman написа:
Модератор ЛокоПД написа:
the priceless написа:Глупаците тръгнали да скачат на нашите момчета които тренират кик-бокс и бокс,хаха!Резултатът е ясен. :lol:


Резултата е ясен."Трениращите бокс и кик-бокс" се обадили на... полицията,както обикновено.Косьо пък е толкова "пребит",че чак решил да пие едно две- питиета и в момента това прави. ;) Като пускате информация...


Като пускаш информация... недей да лъжеш. В сурата е като мекица. Толкова си пие питиетата, колкото е паднал по стълбите. С такава версия е отишъл в болницата.

Може да е прекалил с питиетата и тогава да е паднал по стълбите :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот Пловдив1926 » 31 окт 2012 20:53

sokkoban написа:
Пловдив1926 написа:Ще трябва да черпите обаче. Където и да ви набие някой, където и да паднете, влизате, теглите ми една майна и ви олеква :) 2-3 смърнти заплахи на лични и тн. Май ви се явявам психотерапевт. Ще почна да ви таксувам обаче хаха


Много си мека ма! Във вашия форум икарваш червата на жълтите, но като изтипосаха муцуната и даде задна, баси хулигана_


Не ме разсмивай моля те. Аз кой съм е ясно от 100 години, виж вие сте по анонимните изпълнения.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 31 окт 2012 20:56

sokkoban написа:
bianchi написа:Каде са знамената каде са знамената? И плазма ни се стори тясна ()


Питай косьо манчестъра, къде са му дрехите хахахаххахха Баси как са го пребили идеолога на лаута.
Иначе не разбирам кое му е хулиганското да краднеш знаме без битка? може и синята приятелка да ми отговори :lol:


Да унижиш противника, това!!!

И според теб противниковите знамена как се взимат а? 10 на 10 с джойстика на Mortal Kombat ли?

Дали една постъпка е морална или не, е друг въпрос! Някой 15 годишен като изяде шамарите и му вземат шала, честно ли е? Ама се случва това постоянно по-мачове нали така?

От моралната и чисто човешката точка може да е помярска постъпка да крадеш знаме от кола! И да разбиеш на човека колата и това си е чистата истина, и тя няма как да се отрече! Но и няма как да се отрече, че ефекта да видиш собствено знаме при противника е невероятно гадно, без значение как е взето!!!

За съжаление в поведението на съвременните футболни фенове не само в България а и в целият свят не морала и честността са водещите! А омразата и ненавистта към противника и единствената цел е той да бъде унижен на всяка цена! За съжаление това е положението така или иначе!
Последна промяна от Avanti_Ragazzi на 31 окт 2012 21:08, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: Ултраси на Ботев пребиха топ хулигани на Локо

Мнениеот sokkoban » 31 окт 2012 20:57

Пловдив1926 написа:
sokkoban написа:
Пловдив1926 написа:Ще трябва да черпите обаче. Където и да ви набие някой, където и да паднете, влизате, теглите ми една майна и ви олеква :) 2-3 смърнти заплахи на лични и тн. Май ви се явявам психотерапевт. Ще почна да ви таксувам обаче хаха


Много си мека ма! Във вашия форум икарваш червата на жълтите, но като изтипосаха муцуната и даде задна, баси хулигана_


Не ме разсмивай моля те. Аз кой съм е ясно от 100 години, виж вие сте по анонимните изпълнения.


Точно де, затова сереш по форумите а по улицата си с тъмни очила и качулка....страаааааххххххх майкоооооооооо
В МГ-то съм в МГ-то съм :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта