ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот botev_fen » 17 окт 2008 20:01

Canaries front написа:ПРЕДЛАГАМ ДА СПРЕМ ВЕчЕ С БОЖКОВ И ПРОчИЕ,А ДА СЕ ОБЕДЕНИМ И В НЕДЕЛЯ ДА ПОДКРЕПИМ БОТЕВ ТАКА КАКТО САМО НИЕ СИ МОЖЕМ.АЗ ЛИчНО ВЯРВАМ НА АНДРЕЕВ И СЪМ СИГУРЕН И СПОКОЕН чЕ БОТЕВ НЕ Е НА ХРИСТОЛОВ,ОТ ТАМ НАТАТЪК КАКТО КЗВА АНДРЕЕВ ЗАПОчВАМЕ С НАщА ПОМОщ КЪМ МОМчЕТАТА В МАчОВЕТЕ .

Абсолютно съм съгласен с теб.Аз също вярвам на Андреев и мисля че няма смисал да коментираме повече,кой ще е,кой няма да е... Дайте в Неделя да се организираме и да покажем на цяла България,какво значи да гостуваш на Ботев Пловдив!!!
Изображение

Потребителски аватар
antonzzzz
Мнения: 530
Регистриран на: 17 окт 2008 14:24

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот antonzzzz » 17 окт 2008 20:02

И аз повярвах!
Този Андреев не го знам,обаче след като понаучих нещо за него-не вярвам да лъже,че да си проваля живота!

А дано някой от феновете останали на четири очи да изплюе камъчето

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 17 окт 2008 20:03

Canaries front написа:ПРЕДЛАГАМ ДА СПРЕМ ВЕчЕ С БОЖКОВ И ПРОчИЕ,А ДА СЕ ОБЕДЕНИМ И В НЕДЕЛЯ ДА ПОДКРЕПИМ БОТЕВ ТАКА КАКТО САМО НИЕ СИ МОЖЕМ.АЗ ЛИчНО ВЯРВАМ НА АНДРЕЕВ И СЪМ СИГУРЕН И СПОКОЕН чЕ БОТЕВ НЕ Е НА ХРИСТОЛОВ,ОТ ТАМ НАТАТЪК КАКТО КЗВА АНДРЕЕВ ЗАПОчВАМЕ С НАщА ПОМОщ КЪМ МОМчЕТАТА В МАчОВЕТЕ .

СЪГЛАСЕН СЪМ ,НЕКА ДА НАПЪЛНИМ СТАДИОНА И ДА СМАЧКАМЕ ЧОРБАТА В НЕДЕЛЯ
Последна промяна от PLOVDIV PEE 1912 на 17 окт 2008 20:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот botev_fen » 17 окт 2008 20:07

А бе искам да питам нещо,не е по темата,обаче не ми се отваря нова. Преди доста години имахме големи знамена. От онея с прътовете ако си спомняте.Какво стана с тях ,защо не се носят на мачовете? Знамета ни бяха страшни и доста добре украсяваха Трибуна Изток.Ако са изгубени или нещо от тоя сорт,ще направим нови.Аз познавам хора, които имат текстилни предприятия и ще ми направят 2-3 знамена без проблем.Пак се извинявам за Офф-топика
Изображение

plovdivesamona6
Мнения: 528
Регистриран на: 28 юли 2008 20:29
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот plovdivesamona6 » 17 окт 2008 20:11

чух сме имали и нови тъпани.някой знае ли дали ще влезнат в употреба още в неделя???

burn149
Мнения: 74
Регистриран на: 03 окт 2008 13:05
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот burn149 » 17 окт 2008 20:13

botev_fen написа:А бе искам да питам нещо,не е по темата,обаче не ми се отваря нова. Преди доста години имахме големи знамена. От онея с прътовете ако си спомняте.Какво стана с тях ,защо не се носят на мачовете? Знамета ни бяха страшни и доста добре украсяваха Трибуна Изток.Ако са изгубени или нещо от тоя сорт,ще направим нови.Аз познавам хора, които имат текстилни предприятия и ще ми направят 2-3 знамена без проблем.Пак се извинявам за Офф-топика

пич прътовете ги забраниха после ги направиха до 1м пък на 1 м прът ебати знамето и затова вече няма нз за6то го направиха мисля щото слагахме бомби между тях :d

Pachev
Мнения: 4
Регистриран на: 16 окт 2008 18:01
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот Pachev » 17 окт 2008 20:13

botev_fen написа:А бе искам да питам нещо,не е по темата,обаче не ми се отваря нова. Преди доста години имахме големи знамена. От онея с прътовете ако си спомняте.Какво стана с тях ,защо не се носят на мачовете? Знамета ни бяха страшни и доста добре украсяваха Трибуна Изток.Ако са изгубени или нещо от тоя сорт,ще направим нови.Аз познавам хора, които имат текстилни предприятия и ще ми направят 2-3 знамена без проблем.Пак се извинявам за Офф-топика
Не става приятелю!Знамената със дълги прътове са забранени от полицията, защото можело да се ползват като оръжие или не знам си кво.Иначе знамената са супер.Но все пак твойте хора могат да помогнат за каузата Ботев Пловдив! :)

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 17 окт 2008 20:13

botev_fen написа:А бе искам да питам нещо,не е по темата,обаче не ми се отваря нова. Преди доста години имахме големи знамена. От онея с прътовете ако си спомняте.Какво стана с тях ,защо не се носят на мачовете? Знамета ни бяха страшни и доста добре украсяваха Трибуна Изток.Ако са изгубени или нещо от тоя сорт,ще направим нови.Аз познавам хора, които имат текстилни предприятия и ще ми направят 2-3 знамена без проблем.Пак се извинявам за Офф-топика

Добра идея но куките не пускат знамена май?

Потребителски аватар
Canaries front
Мнения: 1125
Регистриран на: 20 сеп 2008 18:58
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот Canaries front » 17 окт 2008 20:15

ние сме горди,ние сме верни,ние сме ГОСПОДАРИТЕ НА ГРАДА,за нас говорят че сме добри и велики,а ни знаят по цялата земя,ние сме много и БЕЗСМЪРТНИ,защото любовта ни е ЕДНА,и когато някой ни посегне получава ритник в гъза.
Това сме ние - Ботев Пловдив- Господарите на Пловдив !

Нека покажем най-накрая коя е най-великата публика,на пикаещите кръв в момента кюстендилски подлоги. Спечелихме битката с Христолов и показахме че за БУЛТРАС, пречки и невъзможни неща няма.Показахме силната си обич към нашия БОТЕВ,и успяхме да отстоим правото му да бъде СВОБОДЕН и да радва нас привържениците му отново.

НИЕ ПАК щЕ СЕ ВЪРНЕМ НА ВЪРХА ,НЕКА ОТБОР И ПУБЛИКА ПОКАЖАТ НА ВСИчКИ КОИ БЯХА БОТЕВ ПЛОВДИВ !
100 години-Красота,Вяра,Борба !!!

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА БОТЕВ

Мнениеот botev_fen » 17 окт 2008 20:16

Е добре ве майна,що на Левски им е разрешено а на нас не?Аз имам някаде снимки как говедата си развяват знамена в Сектора? Нещо по специални ли са?
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта