Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот Parmalat » 27 яну 2010 15:29

Руският Сатурн води преговори с Берое за защитника Иво Иванов, твърди "7 дни спорт".

Футболистът, който е в трансферните планове на Левски и ЦСКА, е бил оглеждан продължително време от скаути на руския клуб по време на зимната подготовка на Берое в Турция.

За Иванов, който спечели класацията за най-добър защитник в "А" група през есента, се очаква да започнат преговори до края на седмицата. Агент на футболиста е Мюмюн Кашмер, който в момента също е с отбора в Турция.

http://topsport.ibox.bg/news/id_1587699113

Май ЦСКА и Левски няма да го привлекат(и по-добре)В Русия ще може да се развива
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот deepblue1963 » 27 яну 2010 15:42

Parmalat написа:
Руският Сатурн води преговори с Берое за защитника Иво Иванов, твърди "7 дни спорт".

Футболистът, който е в трансферните планове на Левски и ЦСКА, е бил оглеждан продължително време от скаути на руския клуб по време на зимната подготовка на Берое в Турция.

За Иванов, който спечели класацията за най-добър защитник в "А" група през есента, се очаква да започнат преговори до края на седмицата. Агент на футболиста е Мюмюн Кашмер, който в момента също е с отбора в Турция.

http://topsport.ibox.bg/news/id_1587699113

Май ЦСКА и Левски няма да го привлекат(и по-добре)В Русия ще може да се развива

Не се заяждам,просто питам:кой от всички футболисти,които отидоха в Русия,се "разви"?А те не бяха малко.Към числото на българите добавям Темиле и Еромоигбе.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот Parmalat » 27 яну 2010 15:47

Не се заяждам,просто питам:кой от всички футболисти,които отидоха в Русия,се "разви"?А те не бяха малко.Към числото на българите добавям Темиле и Еромоигбе.


Веднага ти отговарям Мартин Кушев,Георги Пеев ;) и двамата са твърди титуляри в отбора на Амкар и миналата година го класираха на 4-то място и играха в ЛЕ.Можеби ще кажеш че най-добрите години на Пеев бяха в Украйна,но аз не мисля така защото първенството на Русия е по-силно от украинското.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот 4oKuTo » 27 яну 2010 15:49

При всички положения по-добре в Русия, ако има нещо вярно.

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот difeza » 27 яну 2010 16:00

По добре в Русия отколко преди десетина дни Георги Илиев бившият футболист на славния някога Цска да се опитва да обясни че едва ли не провинциалните клубове са длъжни да пуснат своите футболисти когато са поискани от голямите софийски "грандове"та как може дори да им искат толкова много пари от сорта на 100 000 евро.
'

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот acmilan » 27 яну 2010 16:05

Мисля,че ще е по-добре Иво да си изиграe пролетта с Берое и после да бъде продаден в чужбина,но във всеки един трансфер най-важното,според мен,е желанието на футболиста.Каквото и да е то,аз му пожелавам успех ;)
Последна промяна от acmilan на 27 яну 2010 16:59, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот Messinho » 27 яну 2010 16:43

Да си до играе сезона в България, а лятото да се трансферира ;)
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1249
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот Veso1913 » 27 яну 2010 17:08

За да има що годе нормален фурбол в България,тъй наречените малки клубове,при първа възможност да продават навън.При това положение ,,грандовете" като нямат възможност да крадат без пари играчи от Родината,ще трябва или да купуват чужденци за да държат досегашното си ниво,или ще бъдат на нивото на останалите отбори.При това положение ще имаме едно наистина изравнено първенство,където отбори със силни школи,ще бъдат винаги в борбата за нещо повече.А ако някой отбор наистина има пари за да купува играчи-като Черноморец,Литекс и ЦСКА,ще бъдат определено по-силни от другите и съвсем нормално ще бъдат в челото на класирането.Ако свършат парите,автоматично отиват при останалите.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот deepblue1963 » 27 яну 2010 20:06

Не съм си мислил,че моят коментар ще доведе до 3-та световна война.Ако съм засегнал крехките нерви на някого-извинявам се.Знам кои играчи се подвизават в Русия.Въпросът ми беше:те развиха ли своите качества или кариера след отиването си там?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Руският елитен Сатурн поиска Иво Иванов!!!

Мнениеот deepblue1963 » 27 яну 2010 20:39

Veso1913 написа:За да има що годе нормален фурбол в България,тъй наречените малки клубове,при първа възможност да продават навън.При това положение ,,грандовете" като нямат възможност да крадат без пари играчи от Родината,ще трябва или да купуват чужденци за да държат досегашното си ниво,или ще бъдат на нивото на останалите отбори.При това положение ще имаме едно наистина изравнено първенство,където отбори със силни школи,ще бъдат винаги в борбата за нещо повече.А ако някой отбор наистина има пари за да купува играчи-като Черноморец,Литекс и ЦСКА,ще бъдат определено по-силни от другите и съвсем нормално ще бъдат в челото на класирането.Ако свършат парите,автоматично отиват при останалите.

А отборите,дето бързо-бързо ще си "продадат" играчите,за да не им ги "откраднат",какво ще правят после ?И не забравяй,че много отбори се крепят на играчи,именно от отборите,дето "крадяли".Или от техните школи,като преотстъпени,или бивши играчи на даден клуб.Както,междувпрочем,и вашия отбор.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта