Берое-Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 350
Регистриран на: 22 ное 2009 19:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот VesMil » 23 ное 2009 07:59

Вярно е че имаме възможност още днес да покажем добра игра, пък каквото стане!

L'Empereur
Мнения: 23
Регистриран на: 28 сеп 2009 16:18

Re: Берое-Литекс

Мнениеот L'Empereur » 23 ное 2009 12:52

Абе какви Черноморец, Черно море !?! Берое няма загуба у дома и така ще си остане !!!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 23 ное 2009 13:23

JimBeam написа:Сравнявам Черноморец с вас не по какви начини е направен или какво бъдеше ще има и че няма история, а го сравнявам в моментното състояние на двата тима и те сега са по силни и класни от вас.Кога ще проумете най после че Историята не може да победи в даден мач а се гледа моментното състояние на отборите.Стига с тая история вече, че писва така.
За мен мача е Х2 колкото и да не ми се иска да е двойка.

@ZARAA Честно казано изиграхте един силен мач само срещу Локо Сф и то това беше заради старта на първенството, но срешу нас в оня дъжд не мисля, че имаше кой знае каква игра,а срещу Левски там пък ви нямаше никакви и само шанса стана така че бихте, но това е радващо че стана така с тях.


a ve jim beam ти как мислиш какво е моментното състояние на цска и на БЕРОЕ А ?????

Аз ще ти кажа гледаи мачовете с/у Ботев и Сливен и сичко ще ти стане ясно

а пък ако гледам последните два мача на цска к во ще видим а ?????????

отговори ми де
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 23 ное 2009 13:37

[quote="JimBeam"]Защо си мислите че точно вие ще спрете Литекс?Като се има на предвид, че Литекс са абонати и на Черно Море във Варна, на Черноморец във Бургас, на Локо Сф в Надежда и видяхте какво стана.Стига сте гледали назад гледайте сега реално как са нещата и какви са шансовете, защото миналите мачове няма да помогнат да ги биете те са в историята.
За нас е хубаво да ги биете или поне равен, но недейте летя така високо, че като паднете боли и за пример Черноморец голямо канене цяла седмица щели да ги смачкат и като дойде мача цялата истина лъсна и се видя колко са "добри"[/qЛ

Берое Локо сф подеда

берое черноморец нещастен Х (счупиха ни краката

Левски берое победа за берое

берое черно море

от факторите на сезон 2009 2010 само цска не сме били( и това ще стане в 17 кръг) и кво се разбира от цялата ситуация че ние сме един от факторите на сезон 2009 2010 и не гледаме назад както казвате вие господине
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Coldplaya
Мнения: 27
Регистриран на: 18 дек 2008 16:24
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Coldplaya » 28 ное 2009 22:30

Някой знае ли колко ще струва билета?Както обикновено 2 лв или ще има завишение?

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот acmilan » 28 ное 2009 23:10

Coldplaya написа:Някой знае ли колко ще струва билета?Както обикновено 2 лв или ще има завишение?

Кога е бил 2 лв.билетът?Винаги е струвал 3 лв.За утрешния мач на касите на стадиона цената е 3 лв.,а в офиса на Булсатком 1 лв.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 29 ное 2009 11:32

Дано Берое победи Литекс днеска че иначе ни чака много тежък втори полусезон


Усех БЕРОЕ :) :) :) :) :) :) :) :)
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
Левски София
Мнения: 133
Регистриран на: 12 мар 2009 23:53

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Левски София » 29 ное 2009 14:55

Masaba написа:Статистиката не играе на терена,разберете го!Победа на Литекс!


Дадоха ви измислена дузпа, но Господ вижда и не я вкарахте! :twisted:
България е нашата родина, Апостола е нашия баща !
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Alex » 29 ное 2009 15:57

може ли човекът който обясняваше, че от ръководството му казали, че мача е уговорен, да ми върне парите заложени на него???

п.с. не че не нося отговорност за действията си - просто ми е интересно дали някой от "писачите по форумите" ще има доблеста да каже "тъп съм. мога само да пиша глупости"
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Mecho-Cuh » 29 ное 2009 16:03

Каква уговорка бе хора.Не съм чел мненията назад,но динев дава всяка година луди премии за да скачат мощно на литекс заради "захарната война" кадето гриша ганчев го финтира ;)
За това литекс нямат победа в Стара Загора! Няма и да имат както се очертава :lol:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта