Берое-Лудогорец-0:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 мар 2018 23:49

Един истински спортист се съсредоточава над изявите си, не над това кой какво прави на трибуните. В тоя ред на мисли хората, смятащи че едва ли не с поведението си на трибуните дават крила на своите или смръзват опонента просто сами си внушават, че викайки, правейки хорео и тям подобни са особено значими за представянето на отбора и това ги прави нещо повече от останалите на стадиона.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот mark1926 » 02 мар 2018 21:29

nyketo написа:
mark1926 написа:Нивото тук е отчайващо ниско... питайте си футболистите пред семкаджии ли им се играе ил и пред истински фенове!??? Аз не съм чул футболист да благодари "благодаря на феновете,че ни подкрепяха със семките в уста", винаги благодарят за НЕВЕРОЯТНАТА АТМОСФЕРА.

Но това в Разград и Стара загора няма как да го знаят, както казах- НИВОТО Е ниска топка...

и какво точно те бърка теб нивото в Стара Загора !?



Младеж, не ме бърка, вас ви бърка! Разград е моят прицел, но вие се държите като Разград ,поне във форума!...

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот Червени Воини » 03 мар 2018 09:58

Дано биете, ама надали. Ще биете няколко центъра за жалост
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 03 мар 2018 17:03

Били сме ги и за първенството,и за купата и за суперкупата.Трябва да им скочим на кило кръв и метър кожа,и да играем умно срещу тях защото са най-добрият отбор у нас.Пък каквото стане.

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот nyketo » 03 мар 2018 17:30

mark1926 написа:
nyketo написа:
mark1926 написа:Нивото тук е отчайващо ниско... питайте си футболистите пред семкаджии ли им се играе ил и пред истински фенове!??? Аз не съм чул футболист да благодари "благодаря на феновете,че ни подкрепяха със семките в уста", винаги благодарят за НЕВЕРОЯТНАТА АТМОСФЕРА.

Но това в Разград и Стара загора няма как да го знаят, както казах- НИВОТО Е ниска топка...

и какво точно те бърка теб нивото в Стара Загора !?



Младеж, не ме бърка, вас ви бърка! Разград е моят прицел, но вие се държите като Разград ,поне във форума!...

сладур,много отдавна не съм младеж..и съм много над глупавите ви форумни войни..не си позволявам да обиждам когото и да било,така съм възпитан..а и съм бил от другата страна,на терена,така че споко,много неща са ми ясни

LP6
Мнения: 3
Регистриран на: 04 мар 2018 08:44

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот LP6 » 04 мар 2018 11:12

Труден мач един БОРБЕН ХИКС ЩЕ Е ДОБРЕ, И ПЪЛЕН СТАДИОН ВТОРНИК 17:30 ЧАСА !! Мисля си за победа но и 1-1 е Добре. Тря играем на контратака, не да се надиграваме с тях както в софия с литекс-цска защото тогава ОТНОВО ЩЕ ИМА 5-6 ПАРЦАЛА.

LP6
Мнения: 3
Регистриран на: 04 мар 2018 08:44

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот LP6 » 04 мар 2018 11:25

Червени Воини написа:Дано биете, ама надали. Ще биете няколко центъра за жалост


Не се знае ще бием ли центъра всичко може да стане, то и вие може да биете центъра срещу Лудогорец като играете в София.!!
Все пак и със вас ще имаме мачове в плейофа. Берое може да е абонат на цска ,но за сметка на това ЛЕВСКИ СА АБОНАТИ НА БЕРОЕ В СТАРА ЗАГОРА. !! Цска стиска палци да бие Лудогорец,или поне хикс защото ще помогнем на Цска,но пък ако направим хикс и помогнем на Цска ,после Цска тря помогне на Берое, Цска тря да бие Левски в директният сблъсък, а Берое да печели срещу Ботев Пд, и Може би Верея или Черно Море за да можем да изпреварим Левски за 3-тото място.!!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 04 мар 2018 12:59

Ти хубаво пишеш,че ЦСКА трябвало да ни помогне,ама след като видях как Етър играха до последната секунда срещу нас и ни натискаха здраво, какво те кара да мислиш,че хибридният тумор Литекс-Етрополе ще ни удари едно рамо?
Никога!
Затова бой ПО ВСИЧКИ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 04 мар 2018 15:33

LP6 написа:
Червени Воини написа:Дано биете, ама надали. Ще биете няколко центъра за жалост


Не се знае ще бием ли центъра всичко може да стане, то и вие може да биете центъра срещу Лудогорец като играете в София.!!
Все пак и със вас ще имаме мачове в плейофа. Берое може да е абонат на цска ,но за сметка на това ЛЕВСКИ СА АБОНАТИ НА БЕРОЕ В СТАРА ЗАГОРА. !! Цска стиска палци да бие Лудогорец,или поне хикс защото ще помогнем на Цска,но пък ако направим хикс и помогнем на Цска ,после Цска тря помогне на Берое, Цска тря да бие Левски в директният сблъсък, а Берое да печели срещу Ботев Пд, и Може би Верея или Черно Море за да можем да изпреварим Левски за 3-тото място.!!

Даскале,пак ли си ял банани че пишеш с ново потребителско име :?: :mrgreen: :lol: А правописните грешки къде ще ги скриеш :?: :mrgreen: :lol: И в "Любен Каравелов" няма да успееш да завършиш поне първи клас :mrgreen: :lol: Учи бре,че и в "Чистотата" няма да те вземат на работа и ще трябва от тоалетните да се храниш :mrgreen: :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 05 мар 2018 14:04

Големият ни коз срещу Лудогорец е Херо и това че ще търсят победата и 3-те точки в този мач на всяка цена :idea: :!: Дано се възползваме от възможностите които ще имаме утре и вземем нещо от този мач срещу определено най-класният и можещ отбор в България.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта