ЦСКА-София-Берое-4:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Ще махаме ли етапния или......

Мнениеот plan-2012 » 25 сеп 2016 23:09

Локо като си толкова добре с паметта, я разкажи на всички беше ли в агитката на локото когато паднахте от Шумен с 4:0 ?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Ако Берое им пречи, да го забранят

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2016 23:14

В домакинствата на Литекс винаги се е свирило поръчково.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Kindza
Мнения: 103
Регистриран на: 02 авг 2016 19:19

Re: Ако Берое им пречи, да го забранят

Мнениеот Kindza » 25 сеп 2016 23:14

100% дузпа . Може да не е стигнало до Галата , но удар с лакът направен очевадно , макар и без особена нужда , се свири дузпа .

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: Ако Берое им пречи, да го забранят

Мнениеот mon_cool » 25 сеп 2016 23:31

Няма такъв смешен съдия на едно нормално сьдийство чорбетата се дънеха.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Ако Берое им пречи, да го забранят

Мнениеот Черният козел » 25 сеп 2016 23:40

Teo написа:
levskarcheto96 написа:
Teo написа:
W84me написа:Че съдията си беше поръчков е ясно. Но, ако искате да имате отбор, трябва да изгоните продажните футболисти. Всички видяха кои са те.


И вас като опънем, пак съдията ще поръчков!
@ На Спас му е малък джоба... казал съм го отдавна!


А на теб ти е малко акъла. Много бой ще ядете 10-ия кръг! :lol: :lol:


От Абонатите не се притеснявам.
Когато бях във В група звънях на Георги Иванов за контрола с ЦСКА... отказа!
После тактично избягахте като наредихте жребия за купата!
Е вече няма къде да бягате... времето ви изтича!
:lol: :lol: :lol:

Така е ! Георги Иванов ми каза за твоето предложение,защото аз съм Левски ! Веднага се обадих на Гриша Ганчев,но той каза-с ЦСКА няма да играете,ако искате през новия сезон ще играете с моя отбор,а не тоя на Тео !!! И изгони всички от отбора на Тео ! От треньора до футболистите. Ако ТЕО ми лапне макарите-вика Гришата,ще му позволя да припознае моя отбор и да вика,че е неговия армейски спортен клуб !
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

shamp1on
Мнения: 132
Регистриран на: 21 дек 2011 23:19
Контакти:

Re: Ще махаме ли етапния или......

Мнениеот shamp1on » 25 сеп 2016 23:41

plan-2012 написа:
LokoMaina написа:
никки1912 написа:
LokoMaina написа:
MagicMoments написа:Чак ме хваща яд,че през 1986г.Левски прави Берое шампион,вместо Тракия.То не че Олимпик Галата има нещо общо със славния отбор на Берое от средата на 80-те,но все пак името,емблемата и стадиона са едни и същи.Когато и да спрат Тец Марица Изток все ще е късно,2 купи взе това подобие на отбор в последните години и се помислиха за нещо повече от едно провинциално тимче,което пълни гащите като види табелата София.


Е, ако не си бил свидетел на събитията не говори глупости!

Защото в интерес на истината тогава Левски легна И НА ТРАКИЯ! Само че тракийци нямаха НИТО ЕДИН точен удар във вратата на Перуката... е, как да вкарат... /пък и Везенков тогава със сигурност още не е бил роден/!

На Левски /Витоша/ им беше през оная работа кой ще стане шампион!!! И шампион стана по-агресивния отбор.
Тракия даже и в най-силните си времена - когато беше АФД- "Малката чорба"- голямата вяра, любов и красота на др. Дража Вълчева- Първи секретар на Градския комитет на Партията в Пловдив /и под сурдинка- палавата слабост на др. Тодор Живков/- играеше силно на стадиона край Бирената и страхливо където и да е навън. Примери колкото искаш. Ако има изключения, те са просто колкото да потвърдят правилото.

Така че не бичувайте излишно Левски, най-прав бе Наско Сираков, който след оня мач на Герена на въпрос на журналисти защо не са пуснали на Тракия отговори /почти дословно/: "Ами ако бяха отправили някой точен удар към нашата врата, можеше и да бият, ама какво... ние сами ли да се бием?"

Тааа... тва е положението. За мен като свидетел по- можещият, по-агресивният, по-искащият титлата тим на Берое
заслужено стана шампион тогава.

ХАхахахаха много глупости говориш явно не си бил роден и ти също по добре си гледай твоето отборче и не взимай отношение в теми които са ти неясни


Тъпунгер,
ако не знаеш /но искаш да узнаеш истината/ има вестници от онова време, /така де, ако си стигнал до ниво да познаваш буквите/ и прочети всичко за вашия мач с Витоша.

Що се отнася до мене, аз по същото време бях на стадион 9 септември да подкрепям моя отбор именно срещу вашия съперник Берое. И познай как свърши мача- 1:0 за Локото с гол на Сотиров- Бащата на вятъра в 75 мин, с глава. Само че никой от АФД Тракия не каза и едно мерси. Щото нали се сещаш ако бяхме паднали от Берое тогава, вашият мач с Витоша нямаше да има никакво значение!!!

П.С. Не знам на колко годинки си, но от написаното от теб става ясно, че не си бил пряк свидетел на събитията от 1986 г. Затова ще ти дам един ценен безплатен съвет: Когато нямаш какво да кажеш, можеш просто да си замълчиш! За да не се излагаш.
През оная работа ми беше кой ще стане шампион, затова ПРАВЕХ ТОЧНО ОНОВА, КОЕТО МИ ПОЖЕЛАВАШ В ПОСЛЕДНОТО СИ ИЗРЕЧЕНИЕ!


Aз също съм свидетел и помня на стадиона как по агресивния (според теб) отбор загуби с 8:1 8-)



Като си присъствал на този мач, защо не кажеш и други подробности освен резултата? Примерно колко дузпи ви дава в първото полувреме съдията, който ви е докаран от Шпатов? И други интересни неща има около този мач. Но няма значение, важното е, че сте победили с голям резултат. И какво от това? Останахте си с калъфките...
Може и да не съм кой да е, но не съм и какъв да е!

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Ако Берое им пречи, да го забранят

Мнениеот КАН » 25 сеп 2016 23:44

След като смениха ,, грешника " Хубчев , Бироиту само лапат мухи и вият на умряло .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-4:0

Мнениеот W84me » 26 сеп 2016 00:29

На мен ми е интересно какво мислят феновете на Берое за "хванатите" футболисти? Какво мислите да правите с Венцислав Василев, Милисавлевич, Макенджиев?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: ЦСКА-София-Берое-4:0

Мнениеот draki75 » 26 сеп 2016 02:53

Три гола на главния и един на страничния. Хахахахаха
Вие сте нереални бе! :lol:
Смазахме ви!
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-4:0

Мнениеот Red_Neck » 26 сеп 2016 07:39

С 5-6 млн държавна пара на сезон...... толкоз!
Върнете парите, некадърници!

Голем го вадехте преди мача, а се извиняватате като ученички след него ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта