Как сте беройци?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Layne Staley
Мнения: 651
Регистриран на: 19 юли 2010 15:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот Layne Staley » 25 апр 2011 15:09

Бях вчера на мача и ме е яд че си развалих празника. Защото Берое за мен не игра. За втора поредна година, пак срещу Левски! Най тъпото е че Берое стават к*рви на Левски, а тва е жалко с оглед историята!!! :|
ЦСКА не е литекс!!!

Потребителски аватар
irriducibile1936
Мнения: 188
Регистриран на: 29 авг 2010 14:24
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот irriducibile1936 » 25 апр 2011 15:12

Спрете да гледате Сашо Диков. Добър мач... интересен, Берое като нищо можеха и да победят, но опита на Левски си каза думата. А относно продаване на мачове... минаха 90-те години ;) събудете се и гледайте малко нормални медии.
NON MOLLARE MAI !

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот BEROE_StZ » 25 апр 2011 15:13

Много дълго обяснение им даваш на хората които провокират за вчерашния мач. Аз съм доволен....е можеше да вземем и равен, но не стигнаха силите. Имаме си отбор, надявам се догодина да израстваме, треньор, ръководство-стабилизира се финансово. По какво да сравняваме Берое и т.нар. грандове-по бюджет и заплати ли? Ами несравними са нашия с техните-и пак на моменти особено през първото полувреме не знаеха къде се намират сините...Йовов се държа като капитан и достойно в края на мача, за разлика от Гонзо и Александров........САМО БЕРОЕ!!!!!
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот nikita33 » 25 апр 2011 15:15

irriducibile1936 написа:Спрете да гледате Сашо Диков. Добър мач... интересен, Берое като нищо можеха и да победят, но опита на Левски си каза думата. А относно продаване на мачове... минаха 90-те години ;) събудете се и гледайте малко нормални медии.

Хахаха,много те моля не пиши глупости,мачът си беше уговорен от всякъде!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот acmilan » 25 апр 2011 15:16

BEROE_StZ написа:Много дълго обяснение им даваш на хората които провокират за вчерашния мач. Аз съм доволен....е можеше да вземем и равен, но не стигнаха силите. Имаме си отбор, надявам се догодина да израстваме, треньор, ръководство-стабилизира се финансово. По какво да сравняваме Берое и т.нар. грандове-по бюджет и заплати ли? Ами несравними са нашия с техните-и пак на моменти особено през първото полувреме не знаеха къде се намират сините...Йовов се държа като капитан и достойно в края на мача, за разлика от Гонзо и Александров........САМО БЕРОЕ!!!!!

Еми всичко опира до манталитет,Гонзо и Кривия винаги са се държали като простаци,особено първия.Йовов си е интелигентен човек,за разлика от другите двама.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот BEROE_StZ » 25 апр 2011 15:18

Layne Staley написа:Бях вчера на мача и ме е яд че си развалих празника. Защото Берое за мен не игра. За втора поредна година, пак срещу Левски! Най тъпото е че Берое стават к*рви на Левски, а тва е жалко с оглед историята!!! :|

.....
Колко пъти в годината си на стадиона? Колко от мачовете на Берое гледаш на живо? Или ей така да напишем нещо, защото вероятно и на стадиона не си бил, а си гледал Канал 3 в късните часове? Общо взето чета думите на Сашо Диков (които цитираш) и нищо повече.....
Последна промяна от BEROE_StZ на 25 апр 2011 15:20, променено общо 1 път.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
FCBeroe1916
Мнения: 116
Регистриран на: 18 яну 2010 17:38
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот FCBeroe1916 » 25 апр 2011 15:19

Layne Staley написа:Бях вчера на мача и ме е яд че си развалих празника. Защото Берое за мен не игра. За втора поредна година, пак срещу Левски! Най тъпото е че Берое стават к*рви на Левски, а тва е жалко с оглед историята!!! :|

Поне като си от Стара Загора имай малко уважение към Берое и футболистите.

Borisov_90
Мнения: 4
Регистриран на: 18 мар 2011 15:39
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот Borisov_90 » 25 апр 2011 15:20

nqkoi znae li otkade moga da si izteglq ma4a beroe-levski?

Потребителски аватар
irriducibile1936
Мнения: 188
Регистриран на: 29 авг 2010 14:24
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот irriducibile1936 » 25 апр 2011 15:20

nikita33 написа:
irriducibile1936 написа:Спрете да гледате Сашо Диков. Добър мач... интересен, Берое като нищо можеха и да победят, но опита на Левски си каза думата. А относно продаване на мачове... минаха 90-те години ;) събудете се и гледайте малко нормални медии.

Хахаха,много те моля не пиши глупости,мачът си беше уговорен от всякъде!!!

И кво стана сега ? Левски да не би да станаха шампиони ? Или Берое не им се играе в ЛЕ ? Кажи ми каква ти е логиката или само знаеш "мача е уговорен" ? Не се ли усещате колко смешни ставате ?
NON MOLLARE MAI !

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Как сте беройци?

Мнениеот nikita33 » 25 апр 2011 15:23

irriducibile1936 написа:
nikita33 написа:
irriducibile1936 написа:Спрете да гледате Сашо Диков. Добър мач... интересен, Берое като нищо можеха и да победят, но опита на Левски си каза думата. А относно продаване на мачове... минаха 90-те години ;) събудете се и гледайте малко нормални медии.

Хахаха,много те моля не пиши глупости,мачът си беше уговорен от всякъде!!!

И кво стана сега ? Левски да не би да станаха шампиони ? Или Берое не им се играе в ЛЕ ? Кажи ми каква ти е логиката или само знаеш "мача е уговорен" ? Не се ли усещате колко смешни ставате ?

Берое и лига европа,я малко ке опомни,хахаха
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта