Берое-Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот originalni.be » 22 ное 2009 18:27

Победа за Берое ще е този мач :)
ORIGINALNI...BE =)

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 22 ное 2009 18:40

JimBeam написа:
ZARAA написа:Литекс са ни абонати в Стара Загора,1Х е мача според мен !

Те така говореха и им се канеха, че били им абонати и ще ги бият и във Варна - Черно Море и във Бургас - Черноморец и видя какво стана, а това са отбори много над класата на Берое.Последният мач ви е завършил 2:2 в Стара Загора и това беше опит на Ганчев да ви спаси но не стана.
Кого си мислите че заблуждавате вие с Берое и Миньор сте отбори на Литекс, защото много пъти са ви давали точки по една или друга причина.В това число включвам и Пирин въпреки, че сега нещо скачат срещу Литекс.
Знам, че ще отречете сега тези мои думи, но по голямата част от вас го знаят това като публична тайна и знае колко пъти Литекс вие бил кръводарител когато на тях не им трябва нищо.
Литекс ако победи Левски в сряда може да си позволи един хикс срещу вас, но да ги биете просто забравете.[/quote

Като ровиш в интернет (google)виш един мач последен за годината който се решава Берое остава или отпада как завършва и кой е собственик тогава на Берое ЗАпочва сас СТА....... и ако ми кажеш че сме сателит тогава просто си един драскач по форумите.Берое никога не е имала собственик който милее за отбора и пак си остава най посещавания стадион за последните 20 години. А Литекс какви са ??? Левски ???? ЦСКА????



Виждам че си цскарче;когато започнете да ходите на стадиона повече от 500 човека тогава ще ви разберем що за отбор сте все пак София е 1 340 000 души Стара Загора е 200 000 оставям да си направиш сам равносметка :o
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
CSKA_99
Мнения: 235
Регистриран на: 19 окт 2009 20:06
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот CSKA_99 » 22 ное 2009 18:54

Пoбеда за Берое :)

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот TNT » 22 ное 2009 19:00

Латексите си вземаха мачовете в Зарата когато Камилата беше шеф на Берое,защото оня малкия му даваше парите и казваше какво да става.Тези времена отдавна минаха и равния е голям успех за Литекс.Не,че е невъзможно да биете,ама..... 8-) Троен мач.По-добре да не идвате с голямата кошница все пак. :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2985
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот JimBeam » 22 ное 2009 19:02

Абе зара ли си Найден ли си зарзала ли си не те знам ама кога ще се научите да не се мерите с публика ми с игра?Какво ми се перчиш с някакви си там 500 души агитка като ние ако решим може да ви изнесем от стадиона както пише по книгите?Казах ви го и в друга тема не се перчете с агитка, а с игра и когато вие си НАПЪЛНИТЕ пък стадиона тогава сядай да ми правиш равносметка кой къде си пълни стадиона и за твое сведение аз не съм от София и аз се дразня, че ходим много малко по мачовете си у дома, но когато решим да съберем агитка го правим а вие няма как да го направите, защото сте един град, а ние имаме фенове в цялата страна.

@TNT и като скачате сега на такива които са ви давали точки хубаво ли е?Нали пак ще опрете до такива отбори и нямате оправия.Точно такива отбори не са в изгодна позиция да имат врагове и то с големите.
Не казвам че трябва да им лягате на големите, ама все отбори които са ви измъквали доста години от калта и сега да им скачате за сметка на друг отбор трудна работа.
Последна промяна от JimBeam на 22 ное 2009 19:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 22 ное 2009 19:06

JimBeam написа:Абе зара ли си Найден ли си зарзала ли си не те знам ама кога ще се научите да не се мерите с публика ми с игра?Какво ми се перчиш с някакви си там 500 души агитка като ние ако решим може да ви изнесем от стадиона както пише по книгите?Казах ви го и в друга тема не се перчете с агитка, а с игра и когато вие си НАПЪЛНИТЕ пък стадиона тогава сядам да ми правиш равносметка кой къде си пълни стадиона и за твое сведение аз не съм от София и аз се дразня, че ходим много малко по мачовете си у дома, но когато решим да съберем агитка го правим а вие няма как да го направите, защото сте един град, а ние имаме фенове в цялата страна.



Град и то какъв град ясно че с футбола хич те няма и с икономиката също( най голям приръс на икономиката в българия и трети в европа за евопа важеше само за 2006)
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Берое-Литекс

Мнениеот PFC Litex » 22 ное 2009 19:08

zuekaa написа:Град и то какъв град ясно че с футбола хич те няма и с икономиката също( най голям приръс на икономиката в българия и трети в европа за евопа важеше само за 2006)

Хубаво съгласен съм и за това ли не може да си намерите един сериозен спонсор, който да издържа отбора ви?
Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Берое-Литекс

Мнениеот Parmalat » 22 ное 2009 19:09

TNT написа:Латексите си вземаха мачовете в Зарата когато Камилата беше шеф на Берое,защото оня малкия му даваше парите и казваше какво да става.Тези времена отдавна минаха и равния е голям успех за Литекс.Не,че е невъзможно да биете,ама..... 8-) Троен мач.По-добре да не идвате с голямата кошница все пак. :lol:


:lol: Много як коментар,но Изображение 2-0 за Литекс е мача ;)
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2985
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот JimBeam » 22 ное 2009 19:09

Абе не ми кавай аз какво разбирам и какво не Ок?Дреме ми на оная работа какъв е Стара загора и какъв не.Тук говорим за футбол а не за изграждането на град и т.н.
Отвори си малко очите дете.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Берое-Литекс

Мнениеот zuekaa » 22 ное 2009 19:13

JimBeam написа:Абе не ми кавай аз какво разбирам и какво не Ок?Дреме ми на оная работа какъв е Стара загора и какъв не.Тук говорим за футбол а не за изграждането на град и т.н.
Отвори си малко очите дете.


няма деца има можещи и не можещи


Ние сме горди че сме заралийй а най вече че сме Бероицииииииии
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта