Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот would » 01 апр 2011 17:43

Според мен дългият минал сезон- имам впредвид финал в Шампионската лига и Световното първенство, доведоха до лошата форма на отбора в началото на сезона.Като се добавят контузиите на основни футболисти и нежеланието на Ван Гаал да вземе нови попълнения, няма нищо изненадващо в проваления сезон на баварците.Хайнкес обяви че ще привлече нови футболисти, от изброените от вас имена -Бербатов и Коентрао, според мен заслужават най-голямо внимание.

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот bekono » 01 апр 2011 19:43

BAYERNULTRAS написа:
MCMXIII написа:Бут е единственият вратар, вкарвал с три различни отбора на Буфон :lol: :lol: :lol:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хах брутален е :lol: Само като се сетя, че някои нападатели, които са си направили име в големия футбол не са вкарвали на Буфон дори с екипа на един отбор и сега виждам този интересен факт, ми става още по-забавно :lol:
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
BAYERNBG
Мнения: 268
Регистриран на: 24 фев 2011 13:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот BAYERNBG » 01 апр 2011 22:39

Румениге: Каквото и да стане, Робен остава

Вицепрезидентът на германския гранд Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге е категоричен, че клубът няма никакво намерение да се раздели с холандската си звезда Ариен Робен. Според него крилото остава в Мюнхен със сигурност дори ако Байерн не успее да се класира в Шампионската лига за следващия сезон.

"Искаме да играем в Шампионската лига и сега трябва да дадем всичко от себе си, за да го постигнем. Едно обаче е сигурно на сто процента - Ариен Робен ще играе в Байерн Мюнхен и следващия сезон независимо какво ще се случи от тук нататък", отсече Румениге.

В последните дни темата около холандеца стана особено актуална, след като той се изказа доста многозначно по въпроса за оставането си в Мюнхен. "Честно казано, нямам желание да играя в Лига Европа", каза Робен, чийто договор с Байерн е до 2013 година.


Изображение
SPORTAL.BG
Спортни новини
Изображение

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот dxl » 02 апр 2011 01:31

Добре де - кво излиза сега? Коентрао - ляв бек, Ван Дер Вил - десен бек, Жером Боатенг (десен, ляв, централен защитник). Е, за резерви ли ще са поледните двама? При условие, че имаме Лам и Контенто.
Предполагам от писаните, само Коентрао ще вземем. За Нойер съм почти сигурен.

Колкото до Робен - не вярвам да се махне. По-скоро Байерн няма да го пуснат.

Интересно ми е само - кви глупости говори Хайнкес - Иво Илиевич е идеалният заместник на Рибери. Че къде ще ходи Рибери? Може да му е иеалната резерва.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
BAYERNBG
Мнения: 268
Регистриран на: 24 фев 2011 13:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот BAYERNBG » 02 апр 2011 13:05

dxl написа:Предполагам от писаните, само Коентрао ще вземем. За Нойер съм почти сигурен.

Дано си прав. Надявам се най-вече за Коентрао и Нойер.
Изображение

Потребителски аватар
BAYERNULTRAS
Мнения: 96
Регистриран на: 24 мар 2011 23:37
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот BAYERNULTRAS » 03 апр 2011 12:09

Прочетох нещо много неприятно :( . Някои от ултрасите от SUDKURVE са написали за пореден път надпис насочен към Хьонес относно Нойер ....
Ето го и него :


"По-интересно беше на трибуните, където агитката на Байерн издигна голям надпис на който пишеше: „Нойер на вратата за нас е като треньор Даум и мениджър Лемке за теб”.

Ясен намек към Ули Хьонес: не ни води този за вратар. Даум и Лемке са лични врагове на президента на Байерн. "


http://www.gol.bg
I DO IT BETTER

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот MCMXIII » 03 апр 2011 12:57

BAYERNULTRAS написа:„Нойер на вратата за нас е като треньор Даум и мениджър Лемке за теб”.


Някой има ли идея, защо е толкова мразен Нойер, от немалка част от феновете?
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BAYERNULTRAS
Мнения: 96
Регистриран на: 24 мар 2011 23:37
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот BAYERNULTRAS » 03 апр 2011 13:30

Доколкото знам, цялата работа е заради Крафт. Най-върлите ултраси държат само и единствено на хората от школата и са твърдо зад него ! Шалке освен това е основен противник на Байерн и те го мразят, както и всички други играчи от преките съперници. Ето още плакати, които са издигали повреме на мачовете :

"Нойер, тук си и оставаш гост", "Крафт побеждава в Милано, Нойер губи в Мьонхенгладбах" и "Да играеш за тези, които ти се подиграват - нямаш ли гордост?".
I DO IT BETTER

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот MCMXIII » 03 апр 2011 13:52

BAYERNULTRAS написа:Доколкото знам, цялата работа е заради Крафт. Най-върлите ултраси държат само и единствено на хората от школата и са твърдо зад него ! Шалке освен това е основен противник на Байерн и те го мразят, както и всички други играчи от преките съперници. Ето още плакати, които са издигали повреме на мачовете :

"Нойер, тук си и оставаш гост", "Крафт побеждава в Милано, Нойер губи в Мьонхенгладбах" и "Да играеш за тези, които ти се подиграват - нямаш ли гордост?".


Моето мнение е, че феновете прекаляват! Не че Крафт е слаб, но Нойер е завършен вратар. Това че играе в Шалке 04, е тъпо да ни пречи, но както и да е! Доколкото ми е известно, имаме приятелски отношения със Санкт Паули и Бохум. Само от там ли да вземаме играчи???
Единственото хубаво в тази връзка е, че най- проблемният ни пост не е вратарският.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BAYERNULTRAS
Мнения: 96
Регистриран на: 24 мар 2011 23:37
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Байерн над всичко ( ежедневни новини, трансфери и др... )

Мнениеот BAYERNULTRAS » 03 апр 2011 14:19

Напълно съм съгласен, вратаря е най-важен с оглед на младоста и неопитноста на Крафт. Нойер е перфектният вариант за нас. Опитен е достатъчно, млад съответно перспективен, с голям дух и желание за победа, а и е титулярния вратар на Германия. Относно приятелските отбори, Бохум заедно с Дортмунд са най- големите врагове на Шалке, тъйкато са в една обаласт - (Весфалия). Байерн и Шалке (Дортмунд, Леверкузен) не се харесват именно заради това че сме приятели на Бохум пък и са ни осн конкуренти :) !! Феновете прекаляват и аз съм на това мнение и ще е много голяма грешка ако не го вземем заради крайните ултраси на клуба ! Четох някаде, имало големи спорове ЗА или ПРРОТИВ Нойер сред феновете на Байерн в Германия , но по голямата част го подкрепяли ! :)
I DO IT BETTER


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта