Байерн: трансферно лято 2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот miasanmia1900 » 15 юли 2019 12:40

Трансферният прозорец засега е на нулата.Според мен проблема е изцяло в треньора и отчасти в Салихамиджич.Досега такива откази не сме получавали никога.И не мисля ,че проблема е в парите толкова колкото в треньора.Никой голям играч не желае да бъде трениран от абсолютно недоказан все още треньор.И май най-добре е да се насочим към Пепе ако получаваме откази от Сане,Дембеле и Одой(тези откази вече са потвърдени).И няма да е зле да вземем централен защитник,защото сме много палави там.Павар си е Зюле номер 2 или казано нищо особено.Голяма грешка ще е да залагаме на Ернандес в центъра,а не на бека където е изиграл най-силните си мачове досега.И да смятам ,че няма да е загуба ако продадем Мюлер.Смятам ,че реалната му цена е към 60-70 млн.евро.Особено с последните си ялови сезони.Нямам очаквание в ШЛ и тази година.Ковач не е треньор все още за там.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот doktora25 » 16 юли 2019 14:07

miasanmia1900 написа:Трансферният прозорец засега е на нулата.Според мен проблема е изцяло в треньора и отчасти в Салихамиджич.Досега такива откази не сме получавали никога.И не мисля ,че проблема е в парите толкова колкото в треньора.Никой голям играч не желае да бъде трениран от абсолютно недоказан все още треньор.И май най-добре е да се насочим към Пепе ако получаваме откази от Сане,Дембеле и Одой(тези откази вече са потвърдени).И няма да е зле да вземем централен защитник,защото сме много палави там.Павар си е Зюле номер 2 или казано нищо особено.Голяма грешка ще е да залагаме на Ернандес в центъра,а не на бека където е изиграл най-силните си мачове досега.И да смятам ,че няма да е загуба ако продадем Мюлер.Смятам ,че реалната му цена е към 60-70 млн.евро.Особено с последните си ялови сезони.Нямам очаквание в ШЛ и тази година.Ковач не е треньор все още за там.

Добре де, няма ли играчи които биха дошли в отбора заради Ковач? Хърватите са световен вицешампион. Част от техните национали са привлечени и наложени в отбора именно от него. Един Ребич е в златна футболна възраст и няма да е много скъп. Изявите му ми напомнят много на тези на Мюлер на фланга в добрите му години. По-добре да го вземем, отколкото да не привличаме никой. Перишич, Манджукич са на години, остават им най-много 2-3 силни сезона, но са класа, лидери, с каквито не разполагаме в предни позиции, могат да обръщат мачове, да внасят искрата в играта. По-добре с тях, отколкото без тях или да отидат другаде. Перишич е с качества много близки до тези на Робен. Също играчи от Словения, Босна, Сърбия? Яд ме е, че изпуснахме Йович. Не съм сигурен, че в Реал ще намери нужното за развитие на качествата му поле за изява.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот Furious_Monk » 19 юли 2019 23:27

Перишич е много далеч от това да бъде близо до Робен, освен ако не се приближи, за да му вземе автограф. Уважение за характера и голямото сърце на Ребич, но не вярвам и сам да си вярваш, че има качествата за отбор от ранга на Байерн.

Йович В Мадрид, ако има сериозната подкрепа на президента, държи си устата затворена и работи здраво да доразвие таланта си, ще има доста възможности. Бензема и Игуаин така започнаха, когато в отбора бяха РВН и Раул.


Интересувате се от Марк Рока. Момчето направи много силен сезон с Еспаньол. Нещо като по-креативен и технически способен Хави Мартинес. Друг въпрос е, че разликата между това да играеш за Еспаньол и Байерн е огромна.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот tatusindo » 30 юли 2019 17:32

Много ми е интересно защо не вземете Гарет Бейл ??? Сега е момента когато е евтин - в немското първенство неговата скорост ще е убийствена и като цяло очаквам да пасне перфектно .... Нооооо, не съм скаут на Байерн ... Общо взето го виждам като новия Робен ...
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5478
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот insaneboy1 » 30 юли 2019 18:07

Защото в Байерн няма да му плащат лудата заплата. Там са скръндзи. Шефът им беше казал, че не би плащал 17 милиона заплата за Гризман, какво остава за Бейл.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот matador1 » 08 авг 2019 17:33

Абе нещата са си отчайващи. През последните сезони си тръгнаха:

15/16
Швайнщайгер
Шакири

17/18
Лам
Алонсо
Дъглъс

18/19
Видал
Бернат

19/20
Хумелс
Рибери
Робен
Рафиня
Хамес

Нормално е за четири години да има големи промени, но привлечените имена, които все още са при нас: Гнабри, Дейвис, Коман, Толисо, Горецка, Ренато, Зюле не изглежда да имат нивото на тръгналите си. Класата ни намалява. Имам чувството, че от всички привлечени в последно време, с тази пасивна трансферна политика, само Кимих щеше да бъде привлечен и преди 6-7 години.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот Furious_Monk » 08 авг 2019 23:11

Бейл е много далеч от Робен, като влияние на терена. Има страхотен удар, но във всичко друго е много далеч от холандеца.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот doktora25 » 09 авг 2019 09:12

Към момента Бейл изглежда много вероятна придобивка. Като класа и общо ниво е по-скоро далече от Робен, но като задачи които може да изпълнява в офанзивен план виждам доста сходства между тях. Би изострил играта. Много зависи как му тръгне. Напр. Алкасер - силен във Валенсия, слаб в Барселона, силен в Борусия.

М/у другото най-ценният трансфер ще бъде изходящият на Хьонес, но дано и той не се провали.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот matador1 » 09 авг 2019 14:14

Междувременно Никола Пепе е вече играч на Арсенал.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2019 13:47

Официално Иван Перишич е четвъртото ни ново попълнение, пристигайки под наем. Аз съм много доволен, въпреки песимизма на феновете под много от статиите, свързани с него. Има 2 типа футболисти - можещи и неможещи. Той е от първите, истински хищник пред гола (какъвто до сега бе само Левандовски), жаден е за трофеи и успехи и според мен приносът му за сребърните медали на световното бе по-голям от този на Модрич. От доста време пиша, че имахме нужда от балкански темперамент в отбора, всяка успешна селекция която помня го е притежавала (Манджукич, Олич, Салихамиджич, Р. Ковач) и той може да го донесе. Пожелавам му успех, да се пази от контузии и минимум 15 гола през сезона.

Още играчи ни трябват обаче. Ще се радвам да вземем Коутиньо. Няма да е излишен и халф. Ако надцакаме Реал за Дони Ван де Беек няма да е лошо. Според мен той е по-добър от Френки де Йонг. Никой не говори за възможността да си върнем Емре Джан и Шакири, но защо не? Завършени играчи, чието титулярно място в настоящите им клубове едва ли е гарантирано. Шакири не заслужаваше да бъде резерва през миналия сезон.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта