ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Der Führer » 21 окт 2015 00:54

Rode_20 написа:
brendiboy написа:Много пропуски много нещо

И от двете страни, макар че нашите бяха повече. :idea:
Много безидейна игра от наша страна през целия мач. Първите 20 минути играхме що годе добре, оттам насетне едно голямо нищо. Мюлер се чудех дали първото полувреме е на терена. Имам чувството, че играха само с Коста отляво. Видал се загуби втората част, не че първото полувреме направи нещо кой знае какво. Алонсо направи грешка, след което извърши нарушение, за което според мен му бе спестен жълт картон. Правилно ги извади от игра и двамата, а специално Алонсо въобще не е за титуляр, направи и едно много рисково отиграване към Алаба или Бернат (миналият сезон срещу Порто да припомням ли до какво доведе негова грешка), колегата през едно мнение (докато пишех поне беше едно, ама гледам вече е на предишната страница) нагоре явно не следи достатъчно Байерн.
Втория гол не го видях. Спря ми нета. Все тая, то беше ясно, че с такава игра нямаше как да им вкараме. Ясно е, че това ни беше най-лошият мач за сезона досега, защото е първа загуба на точки, но по-лошото е, че като гледах играта ни, ми се щеше да следя мача по радиото.
Та така, като кОлтурен чиляк сега, ще трябва да се извиня, че явно съм карък и ще си трая другия път като ми се доще да пиша тема. Или поне за ШЛ :oops: ... :mrgreen:

Втория гол:
При едно от двете му връщания в защита , Дъглас Коща получи топката и тръгна да я изнася . Направи перфектен пас към Белерин , който надбяга Алаба , пусна към Йозил и той вкара . Нойер пак я хвана , но малко зад гол линията .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Der Führer » 21 окт 2015 00:56

Neron написа:Прогнозирам думите на Пенчу след мача: Доволен съм, доминирахме и владеехме топката.

Не позна - той е горд , много горд с този мач :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Der Führer » 21 окт 2015 00:58

niki87 написа:
MCMXIII написа:
niki87 написа:Първа загуба за сезона и нищо фатално общо взето. Ясно е, че не може да се бие във всеки мач. Коста с много добър мач, другите посредствени.

Мен ме яд за Нойер... Не заслужаваше цели 2 гола :!:

Честито на Баобабчето, Зидана, Удоджи и не почерпят ли... не са Ора :)

П.П. за финал: 2:0.....scheiße!

Аз сега видях, че жиру вкара гола с ръцете си :lol:

Може и да си прав , макар че аз лично не мога да съм категоричен . Но пък нямаше протести от баварска страна .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот MCMXIII » 21 окт 2015 07:29

Кви протести? Да не е Мориньо треньор на отбора :)
П.п. Сега гледах 50 повторения и наистина голът е с ръка. Това не променя факта, че Бавария не игра. Поне не игра както трябва.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот niki87 » 21 окт 2015 10:17

Нали никой не очаква, че Байерн ще бие във всеки един мач, и то с добра игра? Даже е добре да се губи от време на време, за да се държи отбора буден. И дори при вчерашната слаба продукция се видя, че Байерн е с класи над англичаните, които в мач, който трябва да го вземат задължително, в 2/3 от времето стояха в собствената си половина и разчитаха на грешки. Е получи им се тоя път. Ще видим в реванша как ще стоят нещата.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот matador1 » 21 окт 2015 10:43

Байерн няма да стане шампион ако пада от всеки по-именит отбор, който срещне. Миналата година бихме резонно по-слабите отбори, едвам бихме Сити в групите, а втория мач се излигавихме и загубихме с тях, после минахме през Шахтьор и Порто и паднахме от Барселона. Не се представяме добре с наистина силните отбори в Европа. Сега тръгваме по същия път. За мен и двата гола дойдоха при мега тъпите грешки. Отделно - Мертезакер го направихме стена (не, че не е нещо такова и без това). Тотално ни надиграха в защита. След като са вкарали два гола... всъщност и в нападение.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот doktora25 » 21 окт 2015 11:43

niki87 написа:Нали никой не очаква, че Байерн ще бие във всеки един мач, и то с добра игра? Даже е добре да се губи от време на време, за да се държи отбора буден. И дори при вчерашната слаба продукция се видя, че Байерн е с класи над англичаните, които в мач, който трябва да го вземат задължително, в 2/3 от времето стояха в собствената си половина и разчитаха на грешки. Е получи им се тоя път. Ще видим в реванша как ще стоят нещата.

Аз тази разлика в класите не я видях. Може да се говори единствено за превъзходство в индивидуалната класа на някои от играчите. По-голямото владеене на топката не е и не може да бъде признак за превъзходство. Контраатаките винаги носят по-голяма опасност, а обнадеждаващо противодействие срещу тях от наша страна не видях. Англичаните създадоха редица чисти положения и ако Санчес не беше провалил последните пасове или удари към вратата на половината от тях резултатът можеше да бъде и по-изразителен. Отборната ни игра се изразяваше единствено в задържането на топката и безкрайните пасове. Никаква идея как можем да стигнем до гол. Дори ъгловите ги пропилявахме с лека ръка с тези безумни къси пасове. Нима Лева и да речем Алонсо не са високи? Нима Мюлер не може да се позиционира на хитро място? Единствено бразилецът се опитваше да направи нещо, да отправя повече удари към вратата, но през една голяма част от времето той действаше на центъра. Това добре, но тогава кой заема мястото му на фланга? Бернат? Рафиня? Ако Рибери или Робен са там в същия момент - друга работа. Не можем и не трябва никога да си позволяваме да не ползваме фланговете.

Не е проблемът, че сме загубили. Ако сме загубили, създавайки положения или с гол от статично положение/при човек по-малко/съдийска грешка/много контузени/или просто нападателите да нямат ден, но сме показали стабилна игра в защита и истинска отборна игра вместо безкрайни пасове до затъпяване, аз проблем няма да видя.

Много отбори в елиминационната фаза на ШЛ ще играят срещу нас по подобен начин като Арсенал, с тази разлика, че превъзходството при индивидуалната класа на играчите може да е по-слабо изразено. Има поне 2 известни рецепти за противодействие - едната развита от Моуриньо, другата от Дедо Юп. Достатъчно е да се съчетаят или само да се пазят добре Мюлер и Лева. Просто ако не вкараме ранен гол нашата "тактика" води към едно голямо нищо. Даже започвам все повече да се убеждавам, че Швайнщайгер бе принуден да напусне, защото не се вписва така добре в "тактиката", както Алонсо, Видал и Тиаго и е по-полезен от тях както в дефанзивен, така и в офанзивен план, макар формата му да не вървеше нагоре през последните месеци.

В БЛ е друго. Трудно могат да се намерят в даден отбор по 3-4-ма играчи, които успешно да могат да опазят козовете ни и едновременно с това още толкова, които да могат да провеждат успешни контраатаки и да преодолеят най-вече психологически Нойер.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот niki87 » 21 окт 2015 15:45

Простата истина е, че тук не се Харесва Гуардиола( всеки си има право естествено) и постоянно се търси и най-малкия повод за хейт. Отбора падна за пръв път през сезона, в края на октомври! и то от приличен отбор, а коментарите са такива, все едно е загубен финал на ШЛ на собствения стадион, от отбор, на който му липсват половината титуляри, а треньор е някой физкултурник като Ди Матео, примерно ;)

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Robbery » 22 окт 2015 00:34

MCMXIII написа:Абре, ако хер Робери ако е наблизо, че извади гичфе.

Тук съм. Просто последните седмици имах хардуерни проблеми, които успях да реша сравнително задоволително....засега!

Та гифчето....

Изображение
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот MCMXIII » 22 окт 2015 09:28

Благодаря!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта