Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Tiberius » 20 апр 2019 12:20

doktora25 написа:А за кой Пепе става дума, не съм в течение. Сещам се за 4-ма - португалски защитник, известен със своята грубост, италиански защитник, последно играл за Пескара, испански вратар, минал за кратко през нас и испански бивш треньор на Левски. :) И 4-мата са доста възрастни и не виждам с какво могат да ни бъдат полезни.

Пепе от Лил най-вероятно. Класа си е. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот CSKA69 » 20 апр 2019 13:44

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6b-3F0diDPU[/youtube]
Изображение

Изображение


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот paceto » 22 апр 2019 03:41

За да няма объркване най добре да го кръстите Н'Пепе. :lol:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3544
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rebelheartous » 24 апр 2019 09:44

Аа Никола Пепе! Така вече е по-ясно. Ама за него ще трябва да се бръкнете около или дори над трансферния ви рекорд, който счупихте съвсем скоро, та не ми се вярва...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 25 апр 2019 19:27

Прави ми впечатление, че много малка част от качествените тъмнокожи футболисти се задържат дълго в един клуб и оставят следа в него, а ни се иска сякаш точно такъв футболист да намерим. През последните 10-15 години се сещам само за Дрогба и Яя Туре, като вторият не може да се похвали със значими международни успехи с клуба си. Интересното е че и тримата (заедно с Пепе) са от Кот Дивоар. Според мен в момента единствено Мане е близо до нещо подобно ако реши да остане за поне 5 години в Ливърпул. Би се превърнал в легенда, способен е да заведе клуба си до европейския връх (не е изключено и още този сезон) и да спечели редица индивидуални награди. Но ако смени отбора си съм почти сигурен, че кариерата му ще тръгне надолу.

Иначе за Пепе нищо не мога да кажа. Изглежда перспективен, но не съм го наблюдавал в игра. Трябва да се подходи разумно при селекцията, да се подсилим на възможно най-голям брой постове и като даваме пари да търсим оптималния баланс между цена, перспективност и доказаност, т.е. да даваме големи суми само за доказани играчи. Струва ми се, че отбори като Дортмунд, Айнтрахт и Хофенхайм по-лесно откриват и развиват таланти, със сигурност заделят и по-малко средства, така че трансфер на някой от техните скаути може да ни свърши доста добра работа. :)

П.С. Вчерашният съдия ми развали цялото удоволствие, с което щях да седна да гледам финала за купата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2784
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 25 апр 2019 20:23

Тия дни Ули е казал, че не се интересуваме от Одой зам омента. Получил е тежка контузия, очаква го операция. Едва след нея щели да мислят отново. Говори и за вратарчето на Шалке - Александър Нюбел. Тъй като бил 5 млн. като нищо щели да го вземат. Предвид, че контузиите при Нойер зачестиха (и е на 33), а Свен чукна 30, не е зле да се помисли за ново попълнени на вратата, наистина (вероятно резерва). Нюбел е на 22.

Има слухове, че ще продадем Боа, което не е изключено, напоследък се задържа на скамейката, а защитници не ни липсват.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот paceto » 28 апр 2019 18:49

На Хамес толкова ли му е паднало нивото, че няма да го взимате за постоянно? След първият му сезон под наем беше почти сигурно, че ще откупите правата му, а сега като гледам новините ще ни го връщате. :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 28 апр 2019 22:11

На приливи и отливи е. Основната причина може би е че не се спогаждат с треньора, т.е. не му осигурява желаните игрови минути и съответно колумбиецът няма желание да остане. Напоследък играем и с доста постоянен състав, почти без ротации. Най-глупавото ще бъде да си тръгне заради треньора, а не след дълго и Ковач да бъде сменен. Няма да е за първи път подобно нещо.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 04 май 2019 22:31

Гледах Дортмунд - Бремен. С такава безхаберна игра през второто полувреме жълто-черните просто не заслужават титлата тази година. В дефанзивен план са разграден двор - нещото, което в най-голяма степен трябваше да подобрят, струва ми се че и прегоряха като цяло, не издържаха на напрежението и очакванията. Самоубийствен Х за двата отбора и ние сме почти сигурни шампиони. Жалко само за Вердер, нелош състав имат, но просто съдбата им обърна гръб и някои съдии ги отдалечиха максимално от зона Лига Европа, където им беше мястото. Утрешният мач Леверкузен - Айнтрахт е от изключителна важност за разпределението на квотите за ШЛ и предвещава да е шоу. Дано все пак Айнтрахт си постигне целта през Лига Европа, което няма е лесно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта