ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Neron » 18 апр 2017 00:03

Ако Рибери, Робен и Левандовски имат ден може и да се получи. Левата ще събира поне 2-ма да не кажа и 3-ма около себе си и ще остават празни пространства за крилата, а това не се случваше в първия мач. Дано нещата се получат.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот russia » 18 апр 2017 00:17

Neron написа:Ако Рибери, Робен и Левандовски имат ден може и да се получи. Левата ще събира поне 2-ма да не кажа и 3-ма около себе си и ще остават празни пространства за крилата, а това не се случваше в първия мач. Дано нещата се получат.

Ако обаче нямат ден ще се получи нещо друго. Двата чупливи коня не вдъхват много доверие.
Не само Левата, ами и Десната да събира по двама-трима - все тая. :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Highlander » 18 апр 2017 00:20

На Сантяго Бернабеу да се надяваш на нещо след първия мач е малко наивно. Хумелс и Боатенг и да играят със сигурност няма да са на оптимално ниво, а като се има предвид, че Байерн трябва да вкарва задължително два гола, не ми се мисли какво ще става при контраатаките на Реал. Основните играчи от преди години вече са на годинки, а един Левандовски пролет не прави. Стискам палци за Байерн, но най-вероятно ще загубят тоя мач. Не виждам предпоставки за нещо различно, но пък футбола за това е толкова интересна игра. Всичко може да стане при евентуален ранен гол за баварците.

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот palante » 18 апр 2017 10:34

Как ги виждате тея работи, все едно Реал няма да излязат да играят или ще се струпат 11 човека отзад на Бернабеу :shock: :shock: :shock: Мача е троен, но със сигурност Реал продължават напред
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот bilyaletdinov » 18 апр 2017 11:08

Щом разчитате още на приключилия отдавна Рибери...
Дъглас Коща е в ужасяваща форма, няма нищо общо със свръхзвуковия играч от миналия сезон.
Очаквам Реал пак да ви треснат.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Sardukar » 18 апр 2017 11:25

Шансът ви е Начо и/или да се преборите като отбор.
Алонсо и Лам ще са надъхани, но за вас играе Тиаго Алкантара, а Реал М имат за резерва Хамес...
Прогнозирах пред приятели, че Байерн М ще отпаднат след боя над Арсенал, но предвид създалата се ситуация...може и да сгреша. Няма вече какво да губите, което ви прави много по-опасни. В първата среща се видя, че ако приемете дълбоко играта в своята половина сте пътници.
Робен не играе добре.
Аз не вярвам, че Рибери още може да направи топ представяне в такъв двубой.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Dr0w
Мнения: 114
Регистриран на: 06 юли 2016 13:29
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Dr0w » 18 апр 2017 12:12

Поредното крушение на жалкия латино-Байерн...Харесвам този отбор и ми е много криво да гледам самоубийството им през последните 4-5 сезона.С умиление си спомням времето когато във отбора играеха предимно немски дъскорезници и имаха немски треньор ,но елиминираха талантливите звездни трупи на Реал когато и където ги свареха.Със немска дисциплина ,прагматизъм ,воля ,дух и максимална концентрация/себераздаване.Това беше страхотно.Това беше достойно за уважение ,дори възхищение.Мисля че ги елиминираха 3 пъти поред и беше факт че като талант и качество на футболистите отстъпваха всеки път.Но немският стратег и неговите железни войници на терена затваряха ,мачкаха и извоюваха победите над превъзхождащия ги иначе на книга опонент.Сегашните слабозаинтересувани от величието и традициите на отбора във който играят наемници явно нямат намерение да се надскочат във негово име.Още повече...наемните треньори безумно привлечени от ръководството се опитват по безумен начин да се надиграват със Галактико...не със Галактико да се надиграва може само един друг отбор на този свят и това е Барселона.А Байерн просто трябва да ги елиминира със немски дисциплинирани и непримирими бойци и немски генерал начело.Да не позволи на Реал да играе.Да ги затвори така че да имат 2 голови положения ,а не 20 ,а съм да реализира гол от половин положение - със върховната концентрация и мобилизация на която във футбола са способни явно само немците след като националния им е такава несломима константа.За да бъде той отново онзи флагман на НЕМСКИЯ футбол и стил ,а не препечения чуждестранен легион петнящ името на колоса отново и отново..

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот matador1 » 18 апр 2017 13:09

Макар и твърде патетично съм съгласен, ебати... Гледа ми се немски Байерн... писна ми от латино сериали.

Аз нямам добри очаквания от този двубой. Не е нормално да се надяваме на чудеса, а да сме от Байерн. Според мен мачът ще е съвзем раличен. Много е трудно да се прогнозира с точност по-голяма от 1Х2. Определено РМ имат по-голям шанс да продължат. Ако се ядосвам като предния път, ще гледам Лестър :D и ще се надявам поне те да намалят испанските отбори в ШЛ. Стига тия латиноси са вдигали титлите.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13619
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 18 апр 2017 13:11

Dr0w написа:С умиление си спомням времето когато във отбора играеха предимно немски дъскорезници и имаха немски треньор ,но елиминираха талантливите звездни трупи на Реал когато и където ги свареха.Със немска дисциплина ,прагматизъм ,воля ,дух и максимална концентрация/себераздаване.Това беше страхотно.Това беше достойно за уважение ,дори възхищение.Мисля че ги елиминираха 3 пъти поред и беше факт че като талант и качество на футболистите отстъпваха всеки път.


Ъъ..

Past meetings (in CL)

2013/14 SF: Madrid 1-0 Bayern, Bayern 0-4 Madrid (agg: 5-0 to Madrid)
2011/12 SF: Bayern 2-1 Madrid, Madrid 2-1 Bayern (agg: 3-3, Bayern win on pens)
2006/07 R16: Madrid 3-2 Bayern, Bayern 2-1 Madrid (agg: 4-4, Bayern win on away goals)
2003/04 R16: Bayern 1-1 Madrid, Madrid 1-0 Bayern (agg: 2-1 to Madrid)
2001/02 QF: Bayern 2-1 Madrid, Madrid 2-0 Bayern (agg: 3-2 to Madrid)
2000/01 SF: Madrid 0-1 Bayern, Bayern 2-1 Madrid (agg: 3-1 to Bayern)
1999/00 SF: Madrid 2-0 Bayern, Bayern 2-1 Madrid (agg: 3-2 to Madrid)

Иначе.. към днешна дата, шансовете за продължаване на двата отбора са 50/50, а срещата довечера - 1х2.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 18 апр 2017 16:27

Тия баварчета пак не са си пили хапчетата, немския Байерн. :lol:
То дори когато Хитцфелд беше треньор, хора като Джоване Елбер, Мемет Шол, Салихамиджич, Пауло Серджио ги дърпаха напред. Имаше достатъчнио латиноамериканци и други не-германци, ама нали важно е да се плюе - всичко лошо идва от юг, а всичко немско е супер...то и Хитлер така мислеше, ама сметките му излязоха грешни. Достатъчно пъти вече Байерн изпадаше в състоянието на Германия 1945г., че да ви асимилират дебелите чугунени тикви, че немско не означава непременно качествено или силен дух. То и 2012г. на финала с Челси баш германци изпуснаха дузпите. 8-)
Германия разчита на един Байерн и това е...Примирете се испанската доминация, която трае вече няколко сезона и замълчете най-сетне! Просто са по-добри от вас и винаги ще бъдат. ;)


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта