ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот LordVOODOO » 14 яну 2009 14:05

ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Старши треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола заяви, че е абсурдно да се смята, че отборът може да спечели три трофея през този сезон.

„Мисля, че е не реалистично да говорим за такива неща. Нека вървим стъпка по стъпка и накрая ще говорим, но според мен е абсурдно да се говорят такива неща още в този етап на сезона”, сподели наставникът на каталунците.

„Засега всичко изглежда добре, защото побеждаваме и нямаме проблеми. Но, аз не се заблуждавам, че ще имаме трудни моменти и ще е важно да ги преодолеем”, добави старши треньорът на Барселона.

„Вървим в правилната посока. Радвам се, че виждам развитие в потенциала на отбора. Важно е да сме изцяло концентрирани в предстоящите мачове, за да не допуснем грешки”, завърши Гуардиола.



Надявам се Пеп да не е прав, но и на мен ми се срува, че физически няма да ни стигнат силите за требъл! Иначе като умения и класа... Барса трябва да спечели служебно всички възможни купи и турнири за следващите 10 години, защото сме много по-добри от всички останали! В момента никой не се доближава до нашата класа. :)
Изображение

stas1990
Мнения: 67
Регистриран на: 08 яну 2009 18:24
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот stas1990 » 14 яну 2009 14:21

Къде летиш в небесата уе брат ми!? Видяхме срещу Майорка като го нямаше Меси какво стана! Добре, че съдията се намеси отново във ваша полза, иначе щяха да ви откраднат 1 точка!

ivanivanov
Мнения: 166
Регистриран на: 19 дек 2008 00:08
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот ivanivanov » 14 яну 2009 14:31

pone 6ampioni i ligata.....kupata na ispaniq neka q wzeme drug.... :D :oops:

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот mormona » 14 яну 2009 15:09

Защо да нямат сили , Юнаитед се напълни с титли миналия сезон , вярно не в тази интензивност те изпаднаха от купите на Англия , обаче все пак това е Барселона.А иначе играта е футбол - и там не винаги най - класния побеждава.Може да се случи Барса - Интер и ако те се срещнат това щеозначева , че Интер са елиминирали другия класен играч в Европа - Юнаитед , и в същото време италянците нямат такива звезди , трудно си зимат мачовете, но все пак Мауринйо не е вчерашен и предполагам с някои по идиотска тактика.Същото се отнася и за Юве .Изобщо тая година Италянците по конкретн тия два отбора , чакат от засада според мене.И докато Юве може да се оправи с лондончани , Интер ще се поизпоти предполагам но може и да продължи наред.Освен това предвиждам Баварската машина и Реал също да продължат...Тоест ако се справим с Лион , идват къде къде по сериозните отбори .Байерн , Интер /Юнаитед , Ювентус, Реал ( предолагам че Ливърпул ще се хвърли за първенството , Реал обратното ) Атлетико и Вилярел да не подценяваме ,видя се докаде стигнаха Виляреал един път , вярно де ние си ги бием редовно и двата и то с много , но все пак . Арсенал също ...Има време , според мене все пак , въпреки всичко требъл е напълно възможен.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот LordVOODOO » 14 яну 2009 17:39

stas1990 написа:Къде летиш в небесата уе брат ми!? Видяхме срещу Майорка като го нямаше Меси какво стана! Добре, че съдията се намеси отново във ваша полза, иначе щяха да ви откраднат 1 точка!


A ти кой мач си гледал? Дори и да не зачетем гола на Иниеста Барса пак щяха да спечелят с 2:1, т.е. пак щяхме да си вземем трите точки!


mormona написа:Защо да нямат сили , Юнаитед се напълни с титли миналия сезон , вярно не в тази интензивност те изпаднаха от купите на Англия , обаче все пак това е Барселона.А иначе играта е футбол - и там не винаги най - класния побеждава.Може да се случи Барса - Интер и ако те се срещнат това щеозначева , че Интер са елиминирали другия класен играч в Европа - Юнаитед , и в същото време италянците нямат такива звезди , трудно си зимат мачовете, но все пак Мауринйо не е вчерашен и предполагам с някои по идиотска тактика.Същото се отнася и за Юве .Изобщо тая година Италянците по конкретн тия два отбора , чакат от засада според мене.И докато Юве може да се оправи с лондончани , Интер ще се поизпоти предполагам но може и да продължи наред.Освен това предвиждам Баварската машина и Реал също да продължат...Тоест ако се справим с Лион , идват къде къде по сериозните отбори .Байерн , Интер /Юнаитед , Ювентус, Реал ( предолагам че Ливърпул ще се хвърли за първенството , Реал обратното ) Атлетико и Вилярел да не подценяваме ,видя се докаде стигнаха Виляреал един път , вярно де ние си ги бием редовно и двата и то с много , но все пак . Арсенал също ...Има време , според мене все пак , въпреки всичко требъл е напълно възможен.


Лично според мен ще жертваме купата на краля в името на ШЛ, но ще видим... може все пак да вземем купата. ;) Прави ми впечатление, че почваме да подценяваме по-слабите отбори, а това може да ни изиграе шега за купата, освен ако жребият не ни праща все другите фаворити, че поне срещу тях играем яко. ;)

За титлата... да не казвам голяма дума, но там нещата вече са ясни.

За ШЛ... колкото повече испански отбори продължат на 1/4 финалите, толкова по-добре за нас. Падне ли ни се испански отбор на 1/4 финал със сигурност отиваме на полуфиналите! :) За Реал - Ливърпул обаче не съм съгласен. Вярно мадридчани дават индикации, че излизат от кризата си, но Пул са турнирен отбор, а и вече почнаха да боксуват в Англия, така че ще се натегнат яко за ШЛ. Юве не ми изглеждат опасни, нито пък Байерн... немската машина вече не е онова страшилище, а и Рибери лесно може да бъде спрян. ;) Челси са много зле и се съмнявам, че ще минат 1/8 финала, така че конКУРент ще ни бъде победителят от Интер - Юнайтед. Ако задържим тая форма ШЛ ще бъде наша. ;)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот MORSKI » 14 яну 2009 20:01

Лично според мен ще жертваме купата на краля в името на ШЛ, но ще видим... може все пак да вземем купата. ;) Прави ми впечатление, че почваме да подценяваме по-слабите отбори, а това може да ни изиграе шега за купата, освен ако жребият не ни праща все другите фаворити, че поне срещу тях играем яко. ;)

За титлата... да не казвам голяма дума, но там нещата вече са ясни.

За ШЛ... колкото повече испански отбори продължат на 1/4 финалите, толкова по-добре за нас. Падне ли ни се испански отбор на 1/4 финал със сигурност отиваме на полуфиналите! :) За Реал - Ливърпул обаче не съм съгласен. Вярно мадридчани дават индикации, че излизат от кризата си, но Пул са турнирен отбор, а и вече почнаха да боксуват в Англия, така че ще се натегнат яко за ШЛ. Юве не ми изглеждат опасни, нито пък Байерн... немската машина вече не е онова страшилище, а и Рибери лесно може да бъде спрян. ;) Челси са много зле и се съмнявам, че ще минат 1/8 финала, така че конКУРент ще ни бъде победителят от Интер - Юнайтед. Ако задържим тая форма ШЛ ще бъде наша. ;)[/quote]

Точно в днешния ден,при тази ситуация в страната не мсиля да ти отговарям макар,че мога,ама доста глупости написа,както и да е ;)
България е пред всичко не смятам да се заяждам с теб,така или иначе един клубен отбор не е повече от България :idea:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот LordVOODOO » 15 яну 2009 00:16

MORSKI написа:
Точно в днешния ден,при тази ситуация в страната не мсиля да ти отговарям макар,че мога,ама доста глупости написа,както и да е ;)
България е пред всичко не смятам да се заяждам с теб,така или иначе един клубен отбор не е повече от България :idea:


Morski да не си се друсал? Нищо не каза по темата и изобщо не загрявам къде видя да говоря за България...
Изображение

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот glarus » 15 яну 2009 14:49

Като гледам Пеп, се е запътил точно за три трофея.
- Първенството там е яката класа на Барса средно по 3 гола на мач, това не е лесно, вярно и голове пускат, ама така да има тръпка. Почти не си прави експерименти там тренера и така трябва след още 10 мача когато остава 1/4 от първенството ако има разлика като сега от 12 точки, ще е супер.
- купата на краля. Там май тренира срещу играещите вабанг отборчета и пуска Ейдур. Няма кой да вкара иначе на английските отбори.
- ШЛ зависи как са хвърлени картите, но дано да се преборим. Не виждам отбор който заслужава повече титлата тази година от Барса. Не мисля, че има отбор за подценяване в тези фаза на турнира, особено английски. Италианците са били винаги кучета. Немската машина си е немска, така че няма място за отпускане.

Тази година с някой индивиди се надявам да стане играта с титлите, понеже накрая се помнят само числата. Дани Алвеш върши много мръсна не черна а мръсна работа и ще помогне някъде. Анри е надъхан да вкарва голове. Меси е луд. Ето'о ги ниже като гевреци на сурвачка. Шави и Иниеста предани на отбора, Шави прави по около 100 паса на мач, от които 80 са точни. Пуйол е душата на отбора, може ич да го няма ама е важно да е на терена. Валдес прави по една простотия на мач, надявам се след 1/4 финалите да спре да ги прави, че там се решава за "има няма половин гол". Друго няма да споменавам за сега понеже има доста да се пише, а всичките са класни играчи и то много, което е равно на дълга резервна скамейка, нужна за дългият сезон. Само дано се оправи защитата понеже може да създаде ядове, или да се вдигне процента на вкараните положения (тогава ще има хандбални резултати).

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот MORSKI » 15 яну 2009 20:51

LordVOODOO написа:
MORSKI написа:
Точно в днешния ден,при тази ситуация в страната не мсиля да ти отговарям макар,че мога,ама доста глупости написа,както и да е ;)
България е пред всичко не смятам да се заяждам с теб,така или иначе един клубен отбор не е повече от България :idea:


Morski да не си се друсал? Нищо не каза по темата и изобщо не загрявам къде видя да говоря за България...


Не съм се друсал,недей да ме приравняваш с простаците погубили си живота,аз такива неща не употребявам,но както и да е.
По темата не казах нищо,тъй като тя не е по-важна от България,имам предвид,че можех да кажа много неща,ама щяхме да влезем в спор,а на фона на това коеот става в страната мен не ми е до спорове точно с теб на тема испаснки футбол,това е какво не си проумял и аз не знам........ За да не взлиам в спорове,просто вметнах,че изръси някои невярни неща с които аз не съм съгласен.

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: ГУАРДИОЛА: АБСУРД Е ДА СПЕЧЕЛИМ ТРИ ТРОФЕЯ

Мнениеот mormona » 17 яну 2009 23:26

MORSKI написа:
LordVOODOO написа:
MORSKI написа:
Точно в днешния ден,при тази ситуация в страната не мсиля да ти отговарям макар,че мога,ама доста глупости написа,както и да е ;)
България е пред всичко не смятам да се заяждам с теб,така или иначе един клубен отбор не е повече от България :idea:


Morski да не си се друсал? Нищо не каза по темата и изобщо не загрявам къде видя да говоря за България...


Не съм се друсал,недей да ме приравняваш с простаците погубили си живота,аз такива неща не употребявам,но както и да е.
По темата не казах нищо,тъй като тя не е по-важна от България,имам предвид,че можех да кажа много неща,ама щяхме да влезем в спор,а на фона на това коеот става в страната мен не ми е до спорове точно с теб на тема испаснки футбол,това е какво не си проумял и аз не знам........ За да не взлиам в спорове,просто вметнах,че изръси някои невярни неща с които аз не съм съгласен.



Неща с които т не си съгласен а н невярни неща, право си е момчето.А ико е прав ще видим нкрая,та точние израз спред мен е "неща с коитоаз не съмсъглсен" нека н изпадаме в излишни пререкния, да има ако повече уважение.Секи има мнение и го изказва,това дразни някои друг но не е нужно да се псуват ида се обиждат. :)
По темата сега кто се замисля Пеп от една трана каза , че докрая на сезона може и да не загубят нито един мач ,това го каза през Ноември някога , ако не се лъжа.Сампо по себеси това доказва доста - цели е в требъл.От друга страна сам каза , че няма да може требъл да се направи... Барселона дигна нивото много , сега ако Барса загуби някои мач , веднага ще се дигнат купища народ да коментират че "етооо и те загубихаа , какво искатее те са оклуци едва ли не " Очаквам загуби запървенството когато започнат мачовете в Лигата...няма да се напъват Барса , водеки с 15-16 тчки и ще пускат Гудионсен , Боян идругите младоци.Разбирасе иза купата на Испания не очаквах чак 2 победи срещу Атлетико , особенно след 1-3 , мислех ченай-много 1-1 или даже една загуба 1-2 от Мдритчани е в нормите , без да сенапъват и продължават в следващия кръг , те обаче ме опровергаха.Засега няма много големи препядствия такаче победи само наред , още един месец до края на февруари наказателна акцияв Испния ,после стават по тегавите мачове.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта