Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 29 окт 2018 18:45

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:2:2 беше моята прогноза, но не можах да се прибера навреме за началото на мача.

Кошмар! Точно твоята прогноза е точен резултат.
Претеглям плюсовете и минусите и ето,какво ще направим : Пуснал си прогнозата в 35-та минута при резултат 0:0. Прякото предаване закъсня с 15 минути така или иначе. От друга страна прогнозата е дадена след началото на мача. Не ми се иска да съм прекалено добър ,нито прекалено жесток,затова ще има по малко и от двете. При навреме пусната прогноза щеше да вземеш 5 точки. Ако беше познал равния,без точен резултат ти се полагат 2 точки. Заради закъснението те "глобявам" 2 точки и ти давам 3 (три). Надявам се да няма сърдити.

За първи път ми се случва такова нещо, просто целия ден бях зает и не можах да дам прогнозата навреме, иначе от събота бях я решил. А и като написах прогнозата дори не бях пуснал мача и не знаех какъв е резултатът. В подобни случаи сме правили реверанс към участниците без "глоби", а тук не виждам каква е разликата освен това, че съм познал резултата. Но в крайна сметка това е само игра, а ти си организаторът, затова приемам решението такова, каквото е.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 29 окт 2018 21:42

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:2:2 беше моята прогноза, но не можах да се прибера навреме за началото на мача.

Кошмар! Точно твоята прогноза е точен резултат.
Претеглям плюсовете и минусите и ето,какво ще направим : Пуснал си прогнозата в 35-та минута при резултат 0:0. Прякото предаване закъсня с 15 минути така или иначе. От друга страна прогнозата е дадена след началото на мача. Не ми се иска да съм прекалено добър ,нито прекалено жесток,затова ще има по малко и от двете. При навреме пусната прогноза щеше да вземеш 5 точки. Ако беше познал равния,без точен резултат ти се полагат 2 точки. Заради закъснението те "глобявам" 2 точки и ти давам 3 (три). Надявам се да няма сърдити.

За първи път ми се случва такова нещо, просто целия ден бях зает и не можах да дам прогнозата навреме, иначе от събота бях я решил. А и като написах прогнозата дори не бях пуснал мача и не знаех какъв е резултатът. В подобни случаи сме правили реверанс към участниците без "глоби", а тук не виждам каква е разликата освен това, че съм познал резултата. Но в крайна сметка това е само игра, а ти си организаторът, затова приемам решението такова, каквото е.

[offtopic]Ей,човече,много тъпо се получи! Много ми беше трудно да напиша нещата по-горе. Не съм сигурен ,че решението ми е правилно. Дори бих казал,че съм сигурен ,че не е. В голяма каша се вкарах! Няма никакъв проблем да зачета прогнозата с точкуване в пълния размер. Просто искам да знам,че няма да засегна по някакъв начин останалите участници. Ще помоля Udoji90, Sisi1914, miro_rz, boabbb, dreben23 да гласуват по казуса,който се получи.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16834
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 29 окт 2018 22:40

[offtopic]Аз гласувам да си получи всичките 5 точки. Даже не бях забелязал, че си му дал само 3.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24541
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот boabbb » 30 окт 2018 09:50

Удари му 5 точки на човека 8-) До 35-тата минута нямаше как да знаеме какъв резултат ще се получи, първия гол е 10 минути по-късно ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 30 окт 2018 17:18

[offtopic]Аз принципно съм за това да се спазват правилата, ама понякога и мен ще огрее :) или друг колега. Нема ти каже никой нищо първия път и ако човекът ти е твой личен прател. Но трябва и нас да огрява така. Дай му точките. Артилеристи сме пичове, па и сме само няколко във форума. :lol: Всяка грешна стъпка може да е фатална. Нямате ли повече пратели бе хора, да напълниме форума и ние! :lol:[/offtopic]

Аз във всички игри им сипвам ако не се спазят правилата, но неколко минути закъснение не е никъв проблем. Бум бумите се правят трудно на Арсенал и трябва да си ги цениме. Рядкост са деа. :)

Арсенал-Блекпул 5:0
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15147
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот miro_rz » 31 окт 2018 10:55

Чувствам се като член от изпълкома на БФС ! :mrgreen:
За мен лично няма проблем колегата да получи 5 т. , важното е да почерпи ! ;)
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2018 11:08

Благодаря на "изпълкома" за изказаната позиция! Имаме "кворум",така,че решението е взето с "квалифицирано мнозинство". :)
[offtopic]Извинявам се за прибързаното и то еднолично действие ,което предприех веднага след мача в неделя. В мое оправдание ще отбележа ,че организирам и играта с прогнози във форума на ЦСКА,където участниците са повече и са по-чувствителни при подобни казуси. Тук сме "наши хора" и се надявам да продължим да се забавляваме с играта ,най-вече с повече положителни резултати.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2018 11:14

Пренареждането на класирането изостри борбата до най-висока степен - между 2-ро и 7-мо място има само 1 точка разлика :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2018 11:14

hydetoshi : 3:1
bobkata4 : 3:0
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта