Арсенал-Порто

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот redpride » 10 мар 2010 11:56

Арсенал размаза Порто дори без Фабрегас! Смятам, че можем да станем шампиони на Англия, но не трябва да се допускат загуби и равни с малките отбори, както преди две години. Колкото до Лигата, зависи от следващия съперник, дано да не е английски, другите преодолими. Не, че Ман.Юнайтед и Челси не са, но по-добре Бордо или Байерн. Ако се класираме на финала вярвам, че няма да го загубим за втори път. Венгер трябва да си определи приоритетите, защото имаме много контузени, а многото мачове ще се отразят зле на отбора. Ако зависи от мен предпочитам Лигата, защото Арсенал не я е взимал до сега, но и титла в Англия ще е супер. За двете не знам дали ще имат сили и ресурси. Не знам докога Венгер ще пуска като резерва Ебуе, като той е в страхотна форма. Трябва ни само един силен вратар/Акинфеев/, централен защитник/Ван Буйтен/ и ако Шамак идва, както се говори всичко ще е точно!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот ZinedineZidane » 10 мар 2010 13:17

redpride написа:Арсенал размаза Порто дори без Фабрегас! Смятам, че можем да станем шампиони на Англия, но не трябва да се допускат загуби и равни с малките отбори, както преди две години. Колкото до Лигата, зависи от следващия съперник, дано да не е английски, другите преодолими. Не, че Ман.Юнайтед и Челси не са, но по-добре Бордо или Байерн. Ако се класираме на финала вярвам, че няма да го загубим за втори път. Венгер трябва да си определи приоритетите, защото имаме много контузени, а многото мачове ще се отразят зле на отбора. Ако зависи от мен предпочитам Лигата, защото Арсенал не я е взимал до сега, но и титла в Англия ще е супер. За двете не знам дали ще имат сили и ресурси. Не знам докога Венгер ще пуска като резерва Ебуе, като той е в страхотна форма. Трябва ни само един силен вратар/Акинфеев/, централен защитник/Ван Буйтен/ и ако Шамак идва, както се говори всичко ще е точно!

За всичко съм съгласен, но айде да е без Ван Буйтен! ;)
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Porto
Мнения: 272
Регистриран на: 09 мар 2010 18:28
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот Porto » 10 мар 2010 13:20

Много неприятна загуба за нас.Не можах да си намеря място тази вечер.4:0,сега 5:0...айде стига де,а това бе шансът ни за Шл.Жалко,защото можеше Порто да продължи напред,ако се беше паднал някой преодолим отбор като Реал Мадрид или Фиорентина,но с турнирния боец Арсенал бе трудно.Поделихме си по два мача,но във втория ни надиграхте и така.Все пак 5:0 не е истинския резултат.Съдията не свири чиста засада при първия гол на артилерията и оттам тргнаха нещата.но така е във футбола.На Порто ще му е трудно,но вярвам,че ще играем и догодина в Шл въпреки изоставането.
Изображение

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот Ticha » 10 мар 2010 13:27

Porto написа:...................На Порто ще му е трудно,но вярвам,че ще играем и догодина в Шл въпреки изоставането.

И аз се надявам, но ако трябва да съм честен не вярвам това да стане...особено след последните две издънки в първенството. 8 точки за 8 кръга няма как да бъдат стопени току така...а и Брага играят много постоянно.

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот Gunners » 10 мар 2010 14:42

При четвъртия гол просто изпитах душевен оргазъм. Страхотен Арсенал снощи. Втората част играхме страхотно.
Изображение

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот redpride » 10 мар 2010 17:38

Наистина гола на Насри беше невероятен, не съм виждал такова нещо откакто се отказа Бергкамп. Не знам, защо не харесваш Ван Буйтен, на с Вермален ще си паснат: и двамата вкарват голове, играят добре с глава, да не говориме, че тежък футболист като белгиеца няма да даде на такива като Дрогба да дишат. Спомняш си на мача Челси-Арсенал, че Галас направо издъхваше. За да не спориме кажи според тебе, кой централен защитник трябва да дойде в Арсенал?

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот ZinedineZidane » 10 мар 2010 17:59

redpride написа:Наистина гола на Насри беше невероятен, не съм виждал такова нещо откакто се отказа Бергкамп. Не знам, защо не харесваш Ван Буйтен, на с Вермален ще си паснат: и двамата вкарват голове, играят добре с глава, да не говориме, че тежък футболист като белгиеца няма да даде на такива като Дрогба да дишат. Спомняш си на мача Челси-Арсенал, че Галас направо издъхваше. За да не спориме кажи според тебе, кой централен защитник трябва да дойде в Арсенал?

Съвсем не искам да споря, не ме разбирай погрешно. Просто не ми харесва като защитник Ван Буйтен. Аз мога да ти кажа няколко, които искам, но няма шанс да дойдат и такива, които са на малко по-ниско ниво, но и по-достъпни за Арсенал:
1. Тери, Видич, Лескът, Дън, Карвальо, Рамос, Киелини (макар да го мразя заради Ван Перси).
2. Кяер (Палермо), Алвеш (Порто), Луизао (Бенфика), Скилачи (Севиля), Папастопулос (Дженоа)
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот _RoKi_ » 13 мар 2010 16:44

Макар и фен на МЮ,красота бе да гледаш Арсенал в този мач...Просто,ако не шампиони на Англия,желая им поне 1/2 в ШЛ :) :)

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Арсенал-Порто

Мнениеот redpride » 16 мар 2010 17:30

ZinedineZidane написа:
redpride написа:Наистина гола на Насри беше невероятен, не съм виждал такова нещо откакто се отказа Бергкамп. Не знам, защо не харесваш Ван Буйтен, на с Вермален ще си паснат: и двамата вкарват голове, играят добре с глава, да не говориме, че тежък футболист като белгиеца няма да даде на такива като Дрогба да дишат. Спомняш си на мача Челси-Арсенал, че Галас направо издъхваше. За да не спориме кажи според тебе, кой централен защитник трябва да дойде в Арсенал?

Съвсем не искам да споря, не ме разбирай погрешно. Просто не ми харесва като защитник Ван Буйтен. Аз мога да ти кажа няколко, които искам, но няма шанс да дойдат и такива, които са на малко по-ниско ниво, но и по-достъпни за Арсенал:
1. Тери, Видич, Лескът, Дън, Карвальо, Рамос, Киелини (макар да го мразя заради Ван Перси).
2. Кяер (Палермо), Алвеш (Порто), Луизао (Бенфика), Скилачи (Севиля), Папастопулос (Дженоа)

Всички изброени са добри, но на Арсенал му трябва стабилност. Тези, които си изброил са много скъпи, но пък са вече на възраст/1/. За 2. нямам толкова точен поглед, но щом си ги изброил значи са добри. Смятам, че Арсенал може да позволи играчи от Порто и Дженоа, но Венгер гледа повече играта в атака. Затова защитата е зле, а вратяря трагичен.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта