Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lpool1892
Мнения: 103
Регистриран на: 16 авг 2009 20:07
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот lpool1892 » 01 мар 2010 00:37

Тейлър е по-възрастен и опитен играч,неговото си е простотия,кво да го праиш ренде...Шоукрос е млад и неопитен,топката беше спорна и това е...кво само го нареждате,бати хейтърите.

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Gunners » 01 мар 2010 15:33

Дано това не се случва на Джерард или Торес или на който и да е от Пулл, но иначе само ако стане нещо подобно тогава ще ме разбереш. ;)
Изображение

Потребителски аватар
lpool1892
Мнения: 103
Регистриран на: 16 авг 2009 20:07
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот lpool1892 » 01 мар 2010 16:50

ми то не им се е случвало,ама и без тва не играят 1/2 от сезона за малки контузии и знам кво е да играеш с някви опитни "звезди" :)

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Vojdek » 01 мар 2010 17:43

Gunners написа:Пахахахаахах, ами Рой Кийн бе, дето осакати за цял живот оня норвежец от Ман сити който никога повече не видя терен. Я стига ми се прави и ти на жертва. Това феновете на Арсенал го преживяваме за трети път в рамките на 5 години.



Кой се прави на жертва?Привеждат ви се примери за това, какви опасни футболисти сте ги насъбирали през годините.Никой не е казал, че Кийн е пичага.Но и Шоукрос не беше виновен.И двамата с Рамзи влезнаха като идиоти за топката.Е, можеше Бендтнер да не задържа Шоукрос.

А това, че го "преживявате" ( какво преживявате и къде е скритият заговор с/у Арсенал с кодово име: "Нека счупим краката на смъртните им резерви." е пълна загадка за мен) за трети път трябва да ти говори нещо - а именно, някой явно няма в щаба си фитнес тренер.На Кристиано Роналдо, Кака, Меси, Роналдиньо и айде да не продължавам, са им влизали и по-грубо, а счупени крака досега не са имали.Въобще не знам за какво се пищи?
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
hazard_x
Мнения: 48
Регистриран на: 25 фев 2010 01:08
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот hazard_x » 01 мар 2010 21:58

Боже Господи!!!Защо се случи отново...? :| :| :| За такова нещо не да му бият 100 тупаника ...Направо смъртна присъда ...А ми бяха симпатични Стоук сити. Дано да изпаднат в 3-та дивизия!!И не е за първи път- не бяха Алън Смит,
Джибрил Сисе, Едуардо, Посебън. А Алън Смит беше наистина ГОЛЯМ!!!Съсипаха му кариерата! :|

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Gunners » 01 мар 2010 22:17

Vojdek написа:
Gunners написа:Пахахахаахах, ами Рой Кийн бе, дето осакати за цял живот оня норвежец от Ман сити който никога повече не видя терен. Я стига ми се прави и ти на жертва. Това феновете на Арсенал го преживяваме за трети път в рамките на 5 години.



Кой се прави на жертва?Привеждат ви се примери за това, какви опасни футболисти сте ги насъбирали през годините.Никой не е казал, че Кийн е пичага.Но и Шоукрос не беше виновен.И двамата с Рамзи влезнаха като идиоти за топката.Е, можеше Бендтнер да не задържа Шоукрос.

А това, че го "преживявате" ( какво преживявате и къде е скритият заговор с/у Арсенал с кодово име: "Нека счупим краката на смъртните им резерви." е пълна загадка за мен) за трети път трябва да ти говори нещо - а именно, някой явно няма в щаба си фитнес тренер.На Кристиано Роналдо, Кака, Меси, Роналдиньо и айде да не продължавам, са им влизали и по-грубо, а счупени крака досега не са имали.Въобще не знам за какво се пищи?


Меко казано пишеш смешни работи.

Шоукрос първо чупи крака на Франсис Джефърс, който по ирония на съдбата е бивш играч на Арсенал, след това в мача ни с/у тях миналия сезон вади от игра Адебайор след ужасяващо влизане отзад в глезена. /мога снимки да ти покажа/ А преди 2 дни твоя любим дървар чупи още един крак. Един път случайно, втори :roll: може би, трети ? Едва ли...

Да, наистина е случайно, просто момчето си е дърводелче от класа. ЕВАЛА за логиката, поне си подкрепяй малко мненията с факти и аргументи, а не да си чешеш копчетата на клавиатурата.

Земи малко се стегни и стига опонира само, защото момчето е на 19 години, все още има младежки пъпки, тепърва пробива във големия футбол, една от най-големите надежни на Уелс ако ме разбираш в което силно се съмнявам....

Ае с здраве...
Изображение

Потребителски аватар
hazard_x
Мнения: 48
Регистриран на: 25 фев 2010 01:08
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот hazard_x » 01 мар 2010 22:30

За Родриго Посебън ...Беше един маловажен мач срещу Боро, когато оня пустиняк Погатец го осъкати :(

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Gunners » 02 мар 2010 16:27

hazard_x написа:За Родриго Посебън ...Беше един маловажен мач срещу Боро, когато оня пустиняк Погатец го осъкати :(


аз си го спомням това, но Посебон играе ли някъде в момента
Изображение

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот _RoKi_ » 03 мар 2010 17:43

Очаквах доста тежък мач,нещо от сорта 1-1 или 1-2,но Арсенал показаха класа...Най-лошото обаче бе това с Рамзи.Много жалко,дано скоро се оправи 8-)

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот redpride » 09 мар 2010 18:09

Малките отбори играят грубо срещу Арсенал, защото иначе ще отнесат 4-5 гола. Едва ли това момче Шоукрост искаше да счупи кракът на Рамзи нарочно, но знаеше, че той е млад и ако го натисна ще му взема страха и после лестно. Сигурно така им е казал треньора:..играйте твърдо те са технични и млади и ще се пречупят. Да ама не стана взеха мача, това показва, че децата на Венгер вече са готови за шампиони! Вярвам в това, както вярвах при 0:2 срещу Ливърпул през 90те, когато на Ливърпул им трябваше равен и дори загуба с един гол, но Майкъл Томас ги закла в 90 минута. Съдбата е жестока, защото той после игра за тях няколко сезона. Затова се надявам Рамзи да се оправи и да играе още дълги години в Арсенал!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта