СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6816
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот icko65 » 29 юни 2014 22:48

Трудно...много трудно но никой не може да се е..ва с HOLAND!Напред към титлата-време е!Някои писаха 1/4 или1/2 финал с Аржентина-тц.Могат да се срещнат на финал.Не е зле но този път НОLAND ще е СП!!!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот daniel875 » 29 юни 2014 22:48

"Ацтеки" е популярното прозвище на Мексико, както "гуарани" е на Парагвай, "уруси" - Уругвай, "балканските лъвове" - България, "непримирите лъвове" - Камерун.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Синичко » 29 юни 2014 22:49

icko65 написа:Трудно...много трудно но никой не може да се е..ва с HOLAND!Напред към титлата-време е!Някои писаха 1/4 или1/2 финал с Аржентина-тц.Могат да се срещнат на финал.Не е зле но този път НОLAND ще е СП!!!


Точно на полуфинал могат да се срещнат. Ако нещата вървят без изненади полуфиналите би следвало да бъдат : Аржентина-Холандия и Бразилия-Германия/Франция
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот storm » 29 юни 2014 22:54

Само заради Робен се надявах Холандия да обърне, европейците просто имаха повече класа и заслужено според мен са напред..
"Ацтеките" обаче могат да си пишат Много Добър за представянето на Мондиала..
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот RedeviL » 29 юни 2014 23:00

storm написа:Само заради Робен се надявах Холандия да обърне, европейците просто имаха повече класа и заслужено според мен са напред..
"Ацтеките" обаче могат да си пишат Много Добър за представянето на Мондиала..

Добро първенство направиха мексиканчетата! Тука сега може да се гъбаркаме с някои колеги от форума, но действително изиграха някои много добри мачове. :) Днес също бяха на ниво, но според мен треньорът им допусна грешка изваждайки Дос Сантос от игра.. Не, че не можеха да спечелят и по този начин, но просто футболистите, с които разполагат не са много подходящи за практикуването на подобен стил на игра. Такъв техничен и комбинативен отбор като Мексико не му отива да изпада в глуха защита. Лично мнение! :)
Последна промяна от RedeviL на 29 юни 2014 23:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6816
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот icko65 » 29 юни 2014 23:01

Синичко написа:
icko65 написа:Трудно...много трудно но никой не може да се е..ва с HOLAND!Напред към титлата-време е!Някои писаха 1/4 или1/2 финал с Аржентина-тц.Могат да се срещнат на финал.Не е зле но този път НОLAND ще е СП!!!


Точно на полуфинал могат да се срещнат. Ако нещата вървят без изненади полуфиналите би следвало да бъдат : Аржентина-Холандия и Бразилия-Германия/Франция

Що си мисля без да съм гледал програмата че Бразилия е в потока на Холандия а Аржентина и Франция са в потока на Германия :roll:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Долгопол » 29 юни 2014 23:01

RedeviL написа:
storm написа:Само заради Робен се надявах Холандия да обърне, европейците просто имаха повече класа и заслужено според мен са напред..
"Ацтеките" обаче могат да си пишат Много Добър за представянето на Мондиала..

Добро първенство направиха мексиканчетата! Тука сега може да се гъбаркаме с някои колеги от форума, но действително изиграха някои много добри мача. :) Днес също бяха на ниво, но според мен не треньорът им допусна грешка изваждайки Дос Сантос от игра.. Не, че не можеха да спечелят и по този начин, но просто футболистите, с които разполагат не са много подходящи за практикуването на подобен стил на игра. Такъв техничен и комбинативен отбор като Мексико не му отива да изпада в глуха защита. Лично мнение! :)


Тука си абсолютно прав дяволче :!:
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Sardukar » 29 юни 2014 23:09

icko65 написа:
Синичко написа:
icko65 написа:Трудно...много трудно но никой не може да се е..ва с HOLAND!Напред към титлата-време е!Някои писаха 1/4 или1/2 финал с Аржентина-тц.Могат да се срещнат на финал.Не е зле но този път НОLAND ще е СП!!!


Точно на полуфинал могат да се срещнат. Ако нещата вървят без изненади полуфиналите би следвало да бъдат : Аржентина-Холандия и Бразилия-Германия/Франция

Що си мисля без да съм гледал програмата че Бразилия е в потока на Холандия а Аржентина и Франция са в потока на Германия :roll:

Мне.....
Франция и Германия могат да се срещнат на 1/4 финали и после на евентуален 1/2 финал с Бразилия.
Аржентина са при Белгия за 1/4 финалите и после 1/2 финал с Холандия или Коста Рика/Гърция.
Досегашният ход на първенството обаче ясно показа, че не трябва да се правят подобни сметки ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот matador » 29 юни 2014 23:10

Не гледах мача но много съжалявам ,че Мексико отпадна по такъв начин отново много малко не им достигна :cry: .Честит 1/2 финал на Холандия.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7195
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот vasilnv » 29 юни 2014 23:56

Вчера и аз имах караница с Долгопол, но е прав за играта в защита. Абсолютно същите неща ги разправях и на някои фенове на Лудогорец след последния им мач с ЦСКА.
[offtopic]Съжалявам, че намесвам БГ футбол. :mrgreen:[/offtopic]
Честито на Холандия! Робен е машина! Колкото по-дърт, толкова по-добър е при него.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта