Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Емигрант 45
Мнения: 719
Регистриран на: 24 окт 2011 01:25

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Емигрант 45 » 25 юни 2014 14:30

Аз съм страхотен фен на Суарес,но вчерашната постъпка не му прави чест.Надявам се да не бъде наказан с максимума,т.е.2 години.Дано се отърве с 10 мача,защото в противен случай, това значи край на кариерата му

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот iliyan » 25 юни 2014 14:32

ros написа:
iliyan написа:Вие правите ли разлика между ФИФА , УЕФА и ФА ?!
Защото наказанието което отнесе е от ФА. Сега говорим за ФИФА !
Всички сте шофьори и с това ще ви дам пример -
Превишаваш скоростта многократно в БГ и за всяко превишаване си отнасяш глоба както си е му е реда.
Излизаш в чужбина и там същото те хващат , че вместо да си караш като всички ти летиш ниско , но наказанието ти няма нищо общо с тези в БГ.
Иначе казано ще бъдеш наказан все едно нарушаваш правилника за първи път.
За ФИФА това е първо провинение на Суарез. Хора ползвайте това на раменете си !

Когато ти вземат книжката в България, пробвай да шофираш и Холандия, няма да е зле ;) За да ти преведа - ти играеш футбол, независимо къде, но когато ти спрат правата (примерно) от ФИФА, няма как ФА да те картотекира, мисля че става ясно ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: Много си кух !!! Нямаш си на идея колко хора имат по няколко книжки и си карат с която си искат !!! Тъп си Саше !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 14:58

iliyan написа:
ros написа:
iliyan написа:Вие правите ли разлика между ФИФА , УЕФА и ФА ?!
Защото наказанието което отнесе е от ФА. Сега говорим за ФИФА !
Всички сте шофьори и с това ще ви дам пример -
Превишаваш скоростта многократно в БГ и за всяко превишаване си отнасяш глоба както си е му е реда.
Излизаш в чужбина и там същото те хващат , че вместо да си караш като всички ти летиш ниско , но наказанието ти няма нищо общо с тези в БГ.
Иначе казано ще бъдеш наказан все едно нарушаваш правилника за първи път.
За ФИФА това е първо провинение на Суарез. Хора ползвайте това на раменете си !

Когато ти вземат книжката в България, пробвай да шофираш и Холандия, няма да е зле ;) За да ти преведа - ти играеш футбол, независимо къде, но когато ти спрат правата (примерно) от ФИФА, няма как ФА да те картотекира, мисля че става ясно ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: Много си кух !!! Нямаш си на идея колко хора имат по няколко книжки и си карат с която си искат !!! Тъп си Саше !

Аз не съм чул някой футболист да има 3-4 жълти карти, даващи му право да практикува, ако някоя от другите му е с БАН, ама ти си капацитет в шмекериите и явно си по-запознат. Както и да е - мисля си, че на всички вече им е ясно за какво иде реч, така че аз приключвам с теб... точно така, както Суарес приключи със световното в Бразилия, а и не само ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот stoper » 25 юни 2014 15:05

От ФИФА щели да въведат тетанус ваксини преди мачове срещу Суарес :Р

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот ros » 25 юни 2014 15:30

stoper написа:От ФИФА щели да въведат тетанус ваксини преди мачове срещу Суарес :Р

Не си превел правилно информацията. Ще ваксинират срещу Бяс - предава се чрез слюнка на заразоносители и предизвиква енцефалит
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот McLovin » 25 юни 2014 16:05

Я господа разбирачи, ми кажете ей тия отигравания "без да искат" ли са и като играеш футбол това ли трябва да очакваш и каква патология е проявата на тези футболисти?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p_st29mlQwU[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a0Zsd38GssA[/youtube]
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 16:20

Тези отигравания са брутални, умишлени нарушения, за които съответните футболисти ПОЛУЧИХА ЧЕРВЕН КАРТОН ОЩЕ НА ТЕРЕНА и ако не се лъжа - доста сериозни санкции от съответните дисциплинарни комисии. Едва ли някой потърпевш е доволен да получи такива ритници и по въпроса за патологията - сериозни, изблици на гняв, които едва ли са оправдани, но са футболни. Кийн е доказан футболен грубиян, както между впрочем още много такива. И за да се повторя - доказан ФУТБОЛЕН ГРУБИЯН. За Тоти според мен е по-скоро изблик на гняв - такъв, какъвто съм си мислел, че е първият случай със Суарес. И от тук нататък няма място за сравние и ти много добре го знаеш.
Ако се опитваш с тези брутални нарушения да оправдаеш хищническия инстинкт (в прекия смисъл на думата) на уругваеца - не успя според мен ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот McLovin » 25 юни 2014 16:29

Сигурен съм, че и 70% от тези влизания са си "част от играта" и са "твърди единоборства за отнемане на топката", също така по никакъв начин "не накърняват имиджа на спорта" и "не са гнусна проява на неуважение към колега, клуб и фенове":
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jCkq0BGihUA[/youtube]
Влизане на Миралас с/у Суарес:
Изображение
Ефекта от това влизане:
Изображение
Ето и още едно така за цвят:
Изображение

На кратко - предпочитам да ме хапят всеки мач по 100 пъти, от колкото да ми правят горепосочените неща. Също така желанието да нанесеш средна до тежка телесна повреда на колега не знам към каква категория патологии спада. Специалистите да кажат към какъв точно терапевт се насочва в такива случаи.
А и още нещо - тези всичките събрани заедно и умножени по 10 нямат и 1 година наказание, но вие искате от 2 доживот за ухапване.
[offtopic]Елате ме ухапете, аз ще ви счупя краката. После аз 2 дни в затвора, вие за 2 години.[/offtopic]
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот McLovin » 25 юни 2014 16:32

Добре не мога да разбера, Кийн като е доказан футболен грубиян, Тоти има сумати такива червени картони и при двамата е рецидив. Кое прави чупенето на крак футболно, а захапването нефутболно?
Това не ми е ясно, защо проява на агресия и откровено желание сериозно да навредиш на човек(като му пречиш и на препитанието съответно му вредиш и на семейството, защото той повече не може да практикува професията си) с лакти, юмруци, ритници, глави и всичко останало е футболно, но когато ухапеш някой вече не е футболно?
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта