СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот Долгопол » 30 юни 2014 02:12

ShooterMan написа:Евала на Коста Рика !!! Латиносите не се славят с характер и здрави нерви като цяло, но костариканците са друга манджа. И въпреки съдията-мизерник, защото тоя убитак буташе Гърция всячески. Чиста дузпа за Коста Рика, очевадна с ЧК при 1:0, мача свършваше просто...Но има Господ, на дузпите е рулетка, но сефте виждам латиноси да са толкова хладнокръвни, мислех, че нямат шанс на дузпи, но явно тази нация има нерви 8-)


Гледай дузпите на Бразилия - Мексико финал на Световното за юноши под 17 години в Дубай. Няма такива дузпи :shock: Чак след 21-та се реши победителят. После ми говорете за нервите на младите латиноси... Аз лично не съм виждал подобно чудо, особено като гледах мача на живо.
20 минути само дузпи и то какви :shock:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6C-RRUHuvE4[/youtube]
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот ShooterMan » 30 юни 2014 02:19

Друго имах предвид. На Купата на Африка също се стигна до 22 дузпи между Камерун и Кот Д Ивоар, след вратарите дори Дрогба и Ето О биха по още една дузпа :mrgreen: ...... имам предвид, че при дузпи обикновено европейците триумфират над латиносите (като изключим Бразилия, която е световната сила). Особено пък такива като Коста Рика, дето сефте играят на голям форум, а съм убеден, че и сефте стигат до продължения и дузпи, защото играчите им изключая 2-3 играят в смешни отбори, абсолютно непретенциозни и нямащи никакъв опит в турнири. Но...имат сърце, имат, спор няма, не са като повечето латиноси, например Мексико, както през 94-та, така и днес си пролича, че са безхарактерни. Лично аз очаквам изненада и от САЩ, белгийците нещо не са във форма, нямат бекове, а УСА всичките им голове са след слизания по крилата....Ще видим, европейците са много зле, само железните немци и холандци и изненадващо - Франция са на ниво...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот stoper » 30 юни 2014 02:23

ShooterMan написа:Евала на Коста Рика !!! Латиносите не се славят с характер и здрави нерви като цяло, но костариканците са друга манджа. И въпреки съдията-мизерник, защото тоя убитак буташе Гърция всячески. Чиста дузпа за Коста Рика, очевадна с ЧК при 1:0, мача свършваше просто...Но има Господ, на дузпите е рулетка, но сефте виждам латиноси да са толкова хладнокръвни, мислех, че нямат шанс на дузпи, но явно тази нация има нерви 8-)

Биха много слаби дузпи играчите на Коста Рика, просто вратаря на гърците не се представи добре. Поне две можеше спокойно да хване.

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот Долгопол » 30 юни 2014 02:24

Разбирам те, просто реших да ти покажа тези страхотни дузпи, да им се насладиш. И аз мисля, че САЩ имат шанс срещу леко прехвалената Белгия. Дяволите постигнаха всичките си победи с огромна мъка и минимален резултат срещу откровено слаби отбори. :!: Не ги виждам срещу добре организираната 'Мерикa на Клинсман.
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот ShooterMan » 30 юни 2014 02:30

Белгия са силни, но играчите им, както и на повечето европейски сили са каталясали от 50-60 мача на сезон, а белгийските звезди са всичките от Висшата лига (барабар с 2-те Купи вътре и Евротурнирите).....И най-лошото е,че нямат и 1 бек и много проблеми ще имат с Бийзли и Демпси. Колкото до колегата, който нарича дузпите слаби - виж, че до последно не насочваха топката, игра на нерви с вратаря и вратаря грешеше. Обикновено латиносите не издържат и бам бам, поне 2 дузпи пращат в небето или встрани
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот Spiro Spirov » 30 юни 2014 02:35

Браво на гърчолята днеска. Изравниха си съвсем почтено и бяха доста по-активния отбор през продълженията (поне на два пъти костариканците извадиха див късмет). Брутално противен отбор са, но днес заслужават адмирации. Костариканчетата са сладури, но на четвъртфинала ще ядат такива тупалки, че ще им се иска да не се бяха класирали. :lol:

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот ShooterMan » 30 юни 2014 02:40

Нека не ги отписваме! Все пак победиха Италия и Уругвай(преди да рухнат психически без Суарес). Италия в никакъв случай не е по-слаба от Холандия, а и англичаните не можаха да ги победят! Нещо повече, Италия, Уругвай и Англия взети заедно им вкараха само 1 гол. Днес ако съдията не беше се намесил БРУТАЛНО в полза на гърчулята и беше свирил дузпата за 2:0 и изгонил гръцкия волейболист изобщо нямаше да им е тежък мача на костариканчетата. Холандия освен всичкото имат и синдрома на вирнатия нос и нулевата дисциплина, открай време, и съм убеден, че ще подценят съперника едно на ръка и второ - пиши ги без режим за мача :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот Spiro Spirov » 30 юни 2014 03:03

Дано, дано! Мен лично днес холандците ни най-малко не ме впечатлиха. Изравниха с късмет, биха с аванта, големият тактик Ван Гаал беше обезличен от мексиканския си колега. Определено ще се накефя на една победа на Коста Рика. В крайна сметка, хората нямат какво да губят вече, току-виж спечелили доста. :)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот защо » 30 юни 2014 03:37

ShooterMan написа:Друго имах предвид. На Купата на Африка също се стигна до 22 дузпи между Камерун и Кот Д Ивоар, след вратарите дори Дрогба и Ето О биха по още една дузпа :mrgreen: ...... имам предвид, че при дузпи обикновено европейците триумфират над латиносите (като изключим Бразилия, която е световната сила). Особено пък такива като Коста Рика, дето сефте играят на голям форум, а съм убеден, че и сефте стигат до продължения и дузпи, защото играчите им изключая 2-3 играят в смешни отбори, абсолютно непретенциозни и нямащи никакъв опит в турнири. Но...имат сърце, имат, спор няма, не са като повечето латиноси, например Мексико, както през 94-та, така и днес си пролича, че са безхарактерни. Лично аз очаквам изненада и от САЩ, белгийците нещо не са във форма, нямат бекове, а УСА всичките им голове са след слизания по крилата....Ще видим, европейците са много зле, само железните немци и холандци и изненадващо - Франция са на ниво...


Сефтето им беше през 90-та, поне на световно първенство, оттогава имат още 3 участия, с това. Така си мисля, може и преди да са играли някога. Та хич не са толкова без опит, редовно си играят на световни, или поне на всяко второ. И си играят спокойно и по същия начин, както на турнира на КОКАКАФ, имат си и опит, и самочувствие. Тая вечер за пръв път се бяха окостили и се пазеха да не сгрешат нещо и това щеше да им изеде главата, добре че гърците ги немаше никакви и тех. Ама с холандците нема да е така.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Capitan Puyol
Мнения: 449
Регистриран на: 20 сеп 2013 16:42

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Коста Рика - Гърция - 1:1 (5:3 д.)

Мнениеот Capitan Puyol » 30 юни 2014 05:51

Какви глупости се говорят тука не е истина. "Латиносите нямали психика"..."не можели да бият дузпи" и други такива неща. Щото европейците са с мега психика, а Италия и Англия са пионери в изпълнението на дузпи ? :lol:
Или пък европейците имат мега психика щото до 2010та европейски отбор не беше печелил СП извън Европа преди Испания да прекъсне тази черна традиция. Германците и те дето се славят с "голямата психика" 1986 допуснаха на финала след като от 0-2 направиха 2-2 срещу Аржентина и имаха психологическо предимство, само няколко минути след изравнителния гол аржентинците им набучиха 3ти, когато всички очакваха Германия да обърне мача. 8-)
Затова айде моля ви се спрете с тия смешни обобщения, че заприличвате на едни хора от 30те години на миналия век, които се смятаха за най-висшите арийци на света и полубогове, а всички останали народи низши и недостойни да им лъскат обувките дори. :roll:
Всичко си е до индивидуалната натура на всеки футболист/човек и няма народи със стабилна психика и такива без или лоши и добри народи. Както и това колко си кадърен като футболист (и не само) не зависи от националността, а от амбицията която имаш да се развиваш. 8-)


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта