Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Milcho1987
Мнения: 114
Регистриран на: 27 авг 2010 17:11
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Milcho1987 » 02 юли 2012 00:32

ralka_levskarka написа:Торес можеше да стане голмайстор на Европейското, но в момента, в който подаде към Мата, за да вкара, Фернандо показа, че играе за отбора, само заради това той е Голям!


Съгласен съм, но в случая той пак е голмайстор :)

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 02 юли 2012 00:32

venelin1984 написа:Торес печели приза Голмайстор на първенството. 3 гола и 1 асистенция ,и с най -малко минути на терена .Честито на печелившите! ;)

Аз викам да го печели Дзагоев щото сигурно най-много носи на пийни :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

IvoDivo
Мнения: 263
Регистриран на: 10 юни 2008 16:10
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот IvoDivo » 02 юли 2012 00:34

Честита победа на всички фенове на футбола и на Испания!!!

Много ми е странно обаче как никой нищо не казва за чистата дуспа за Испания подмината от съдията... Това ако беше за Италия сега щяха да се съдират от ревове как Испания е съдийски отбор и да се умаловажи страхотната игра на отбора, както се е случвало не рядко...

Потребителски аватар
FCBarcelona7
Мнения: 1496
Регистриран на: 07 апр 2012 23:43
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот FCBarcelona7 » 02 юли 2012 00:35

Айдее Ла Фурия показаха, че са най-големите ! Много съм впечатлен от Торес невероятен мач, макар и да е играл само 15 минутки : )
[center][wrapimg=]http://puu.sh/2IoDc.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот doktora25 » 02 юли 2012 00:39

venelin1984 написа:
doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.
абе пич с Мота без Мота все тая,и как мислиш че ще играе с тая контузия. Това да не е да ти потече кръв от носа и да продължиш.С тая контузия ,той прав не може да стои ,камо ли да играе.


Може и така да е, но това което липсваше на Италия тази вечер е хъса, стръвта в играта, желанието да спечелят мача на всяка цена, хвърлянето за всяка една топка, острата игра, пресата и т.н. и т.н. мога да продължавам много. Трябваше да изорат терена, да уплашат испанците, да ги накарат да се чувстват като в ада, а по-скоро се получи обратното :evil: Това е което попречи на Милан през 2004 срещу Депортиво и 2005 срещу Ливърпул, това липсваше и на Италия и днес. Това е единственото, което не им достига да бъдат може би най-великият отбор на света. Силата на един отбор не се измерва в техниката, а в огъня в очите на играчите. Може би съм малко по-афектиран, отколкото трябва, но вече просто ми омръзна :evil:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 юли 2012 00:40

IvoDivo написа:Честита победа на всички фенове на футбола и на Испания!!!

Много ми е странно обаче как никой нищо не казва за чистата дуспа за Испания подмината от съдията... Това ако беше за Италия сега щяха да се съдират от ревове как Испания е съдийски отбор и да се умаловажи страхотната игра на отбора, както се е случвало не рядко...

Да така е наистина имаше дузпа за Испания, но мани остави, важна е победата в момента. Забрави я тази дузпа
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот shotgun blues » 02 юли 2012 00:42

Groucho написа:
doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.


:shock: :shock: :shock: :shock:

+1 това е едно от най-безмисленнните неща които съм чел тук
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

nqkvo cskarche
Мнения: 77
Регистриран на: 20 юни 2012 11:47
Skype: .........
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот nqkvo cskarche » 02 юли 2012 00:43

пийте,яжте аз черпя :lol:

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 юли 2012 00:44

shotgun blues написа:
Groucho написа:
doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.


:shock: :shock: :shock: :shock:

+1 това е едно от най-безмисленнните неща които съм чел тук


Как контузен ще даде крила ? Как безидеен отбор ще направи обрат ? Как ? Просто имаха малшанса, да се случи всичко лошо в най-важният мач, никой не е виновен, просто съдба..

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Madridist » 02 юли 2012 00:46

Много съм щастлив, заслужена победа на Ла Фурия. За мен , днес играч на мача е Шави. Направи две уникални асистенции - за втория и третия гол, отне една дузина топки, страхотно пласиране по целия терен - казано накратко изигра голям мач. Честито на всички футболисти от Ла Фурия, всеки от тях имаше своя принос за този трофей. С днешния мач Дел Боске и Сан Икер поставиха два наистина впечатляващи рекорда. Дел Боске стана първия треньор в историята на футбола печелил в кариерата си европейско и световно първенство с национален отбор + Шампионска лига и световно клубно първенство с клубен отбор. Сан Икер става първия футболист в историята със записани 100 победи за националния си отбор (от изиграни 137 мача). Доминацията на испанския футбол продължава. Не знам, колко от вас знаят, но испанците са европейски или световни шампиони в почти всички юношески формации , и затова смятам, че испанския футбол с оптимизъм може да очаква бъдещето. Няма как да пропуснем да отдадем заслуженото уважение на италианците - велик отбор, играчи като Пирло и Буфон са достойни за уважение от всеки човек обичащ този спорт. Мисля, че италианците направиха много добро първенство, в първия мач от групите показаха, че могат да бъдат напълно равностойни и дори в определени периоди от мача си надиграваха испанците. Днес не беше тяхната вечер, случва се във футбола. Но в крайна сметка, животът продължава. Честито на всички фенове на Ла фурия и нека радостта от победата не бъде измествана от излишни негативни емоции към съперниковия отбор. Отнасяй се с другия, така както искаш той да се отнася с теб ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост