1/2 Уругвай-Холандия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот LUDAKIS » 06 юли 2010 23:53

Бижутера написа:[offtopic]не стига, че не разбира от футбол, ами няма и завършен пети клас... :lol:[/offtopic]

[offtopic]ама ти не спираш нали ..[/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Tommi » 06 юли 2010 23:53

LUDAKIS написа:Аз такова явно бутане скоро не бях гледал .. писна ми честно казано ии ако чашате не прееле на този форум (световното) то на следващия ще стане мазало ... лично мнение

Много сериозни гафове се получиха и чашата е преляла от доста време, но ФИФА явно не се интересува :(
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот левскар07 » 06 юли 2010 23:54

shumnaliq написа:Ето 1 жив пример как съдийте класираха Холандия на финала. Ся ше кажете нямаше грешки ама имашее. Още в началото на мача съдийте дадоха да се разбере че ще помагат на цветята.
Още в началото бяха дигнати 3 засади ( от който се плучаваше ситуация сам vs вратаря ) естествено бяха дигнати в вреда на уросите. При 2рия гол на Холандия имаше чиста засада. Робен ( май беше ) рита топката и Перси (който е в засада ) посяга за топката , обаче я презкача и тя влиза )

За мен съдийтията е играч на мача за Холандия

Красны, май си на кило пърцуца. Оправи първо граматиката, после си вей петолъчката. :oops: Холандците мачкат поред, което ти убягва. Или гледаш друго първенство.

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот LUDAKIS » 06 юли 2010 23:56

Tommi написа:
LUDAKIS написа:Аз такова явно бутане скоро не бях гледал .. писна ми честно казано ии ако чашате не прееле на този форум (световното) то на следващия ще стане мазало ... лично мнение

Много сериозни гафове се получиха и чашата е преляла от доста време, но ФИФА явно не се интересува :(

така е но явно не съм се изразил правилно имам предвид че на следващия форум не бих се учудил ако има размирице ... тука некви 3ма се базикат с цели нации .. не говорим за клубно ниво за некви .. 100 000 (не че са малко ) тука говорим за милиони видяхме какво стана в Чили само при победа .. но ти си прав на тях не им пука ..
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Tommi » 06 юли 2010 23:56

левскар07 написа:Красны, май си на кило пърцуца. Оправи първо граматиката, после си вей петолъчката. :oops: Холандците мачкат поред, което ти убягва. Или гледаш друго първенство.

Нека мачкат, но получиха помощ в най-важния момент :|
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот TodorT » 06 юли 2010 23:57

Бижутера написа:
shumnaliq написа:
Ей извънземен от космоса може и да не се вижда, но засада имаше и то 100%това


личи си че си от цска....нищо не разбираш от футбол. никаква засада, редовен гол!

Десният крак на Перси БЕШЕ в засада! Ти гледа ли повторението или като видя гола стана и започна да подскачаш от кеф, та не можа да видиш и ситуацията...

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Бижутера » 06 юли 2010 23:58

TodorT написа:Десният крак на Перси БЕШЕ в засада! Ти гледа ли повторението или като видя гола стана и започна да подскачаш от кеф, та не можа да видиш и ситуацията...

не съм от холандия и не съм подскачал....просто страничния няма как да вдигне засада "на един крак" ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот buffon » 06 юли 2010 23:59

Кви съдийски грешки бе? Какво е станало чак толкова на това първенство освен гола на Англия като цяло свичко е в реда на нещата.Не съдийте избутаха Холандия или Германия или пък Испания до тук.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот TodorT » 06 юли 2010 23:59

В интерес на истината, Перси беше в засада,макар и малка, но доколко той влияеше на играта е друг въпрос :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Tommi » 07 юли 2010 00:00

LUDAKIS написа:
Tommi написа:
LUDAKIS написа:Аз такова явно бутане скоро не бях гледал .. писна ми честно казано ии ако чашате не прееле на този форум (световното) то на следващия ще стане мазало ... лично мнение

Много сериозни гафове се получиха и чашата е преляла от доста време, но ФИФА явно не се интересува :(

така е но явно не съм се изразил правилно имам предвид че на следващия форум не бих се учудил ако има размирице ... тука некви 3ма се базикат с цели нации .. не говорим за клубно ниво за некви .. 100 000 (не че са малко ) тука говорим за милиони видяхме какво стана в Чили само при победа .. но ти си прав на тях не им пука ..

Като започнеш от местните първенства, минеш през ШЛ и Ле и стигнеш до световното, навсякъде е пълно със съдийски грешки и това е от години :( Май наистина трябва да се стигне до размирици, за да има някакви промени :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта