Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
techobg80
Мнения: 108
Регистриран на: 16 апр 2009 09:55
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот techobg80 » 04 юли 2010 10:53

JohnnieWalker написа:
Еми следващия мач на Уругвай ще е евентуално на другото световно така че няма проблем :mrgreen: Пътя на урусите свърши ;) И стига се превъзбуждали :mrgreen: Гана ги спука по всички показатели ;)



За незапознатите - Уругвай ще играе още минимум 2 мача на това световно ! А дали на малък, или голям финал си е друг въпрос......
Изображение Изображение Изображение

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот samobotev » 04 юли 2010 11:12

Нямаше никаво нарушение срещу ганайския футболист който си оплете краката и сам падна най близкия уругвайски играч беше сигурно на два метра от него но съдиите се направиха на чукнати и дадоха един безумен фал за Гана след който стана мелето и дузпата за африканците.
Точно за това смятам, че справедливоста възтържествува не може ганайския играч да се спъне и когато съдията даде измисления фал да се прави на чукнат и да не си признае явната симулация и после тука да ми говорите за неспортсменската проява на Суарез при положение че момчето не протестира когато съдията даде дузпа и го изгони.
Та след този мач мога да пожелая на Суарез само едно един хубав хетрик в последния мач и голмайсторския приз на това световно.

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 11:36

samobotev написа:Нямаше никаво нарушение срещу ганайския футболист който си оплете краката и сам падна най близкия уругвайски играч беше сигурно на два метра от него но съдиите се направиха на чукнати и дадоха един безумен фал за Гана след който стана мелето и дузпата за африканците.
Точно за това смятам, че справедливоста възтържествува не може ганайския играч да се спъне и когато съдията даде измисления фал да се прави на чукнат и да не си признае явната симулация и после тука да ми говорите за неспортсменската проява на Суарез при положение че момчето не протестира когато съдията даде дузпа и го изгони.
Та след този мач мога да пожелая на Суарез само едно един хубав хетрик в последния мач и голмайсторския приз на това световно.

Аз пък ще пожелая на Снайдер да бие рекорда на Саленко за вкарани голове в един мач.Сещай се защо!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот samobotev » 04 юли 2010 11:45

Е лошо няма но все пак е по вероятно Суарез да вкара хетрик отколкото Снайдер 5 гола :) ;) .
Но лично според мене след снощния гол на Вия едвали някой ще успее да го изпревари за приза голнайстор на световното.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот Madridist » 04 юли 2010 11:47

samobotev написа:Е лошо няма но все пак е по вероятно Суарез да вкара хетрик отколкото Снайдер 5 гола :) ;) .
Но лично според мене след снощния гол на Вия едвали някой ще успее да го изпревари за приза голнайстор на световното.


Мюлер също има голям шанс. Въпреки,че ще пропусне полуфинала,ще играе още един мач след него, така, че може и да изравни Вийя. Но и аз смятам,че астурианецът има най-голям шанс :geek:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

ludyakon
Мнения: 39
Регистриран на: 25 мар 2008 16:44
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот ludyakon » 04 юли 2010 11:57

ibrahim_galatasaray написа:Какви са тези смешни изказвания пичове.Нали се сещате че ако беше влезнала дузпата нямаше и да се сетите за него.Смешковци.....

АКОТО, МИРИШЕ И ЦАПА ГАЩИ. :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 12:07

Madridist написа:
samobotev написа:Е лошо няма но все пак е по вероятно Суарез да вкара хетрик отколкото Снайдер 5 гола :) ;) .
Но лично според мене след снощния гол на Вия едвали някой ще успее да го изпревари за приза голнайстор на световното.


Мюлер също има голям шанс. Въпреки,че ще пропусне полуфинала,ще играе още един мач след него, така, че може и да изравни Вийя. Но и аз смятам,че астурианецът има най-голям шанс :geek:

Вия,Снайдер,Клозе,Мюлер-един от тях ще е,вероятно холандеца,поради фактът,че Клозе и Вия ще се надпреварват кой да вкара повече на полуфинала и накрая други ще решат мача ;)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот JackPackage » 04 юли 2010 12:41

Това което се очакваше от Рууни за Англия (сам да бие съперниците) го прави Вия за Испания - от 6 гола за испанците, Вия е вкарал 5 (84-85%) :shock:
Да си призная съм доста изненадан от този факт, при положение че Испания имат много качествени (може би най-добрите) атакуващи футболисти - Вия, Торес, Фабрегас, Иниеста, Силва..... Не очаквах един играч да им решава всички мачове дотук на Мондиала, но Вия си е голяма класа :)
Все пак това че зависят от един играч може да им изиграе много лоша шега срещу Германия :roll:
Иначе за голмайстор на Мондиала: Вия, един гол зад него ще е Клозе (6 срещу 5) :)
А за шампион стискам палци за победителя от Холандия - Уругвай (два от трите ми фаворита за Световното) :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
topco
Мнения: 30
Регистриран на: 03 юли 2010 08:55
Контакти:

Re: Луис Суарез - футболист на Мондиал 2010

Мнениеот topco » 05 юли 2010 23:18

Не разбрах какво толкоз му е геройското.Просто според мен повече инстинктивно посегна...а до предния коментар-Вия никого сам не е бил и няма да бие.Нещо май забравихте пропуснатата дузпа и то при 2:0.Никога ама никога не е бил голям играч,просто поредния добър футболист и нищо повече


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта