1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот Madridist » 04 юли 2010 11:05

Заслужена победа на Испания, честито на всички нейни фенове. Испанците не блестяха, но въпреки всичко успяха да измъкнат победата. Искам да отлича Свети Икер, който хвана дузпата в много важен момент и спасителя за Испания -Давид Вия, който е вкарал 5 от 6-те гола за иберийците в ЮАР. Вече е само на един гол от изравняване на рекорда на Раул по голове за националния. Пожелавам му, този рекорд да го задмине, стига това да е подплатено със световната титла. Искам също да отбележа нещо за снощния мач. За мен абсолютно неадекватен главен съдия при дузпите. Пребитата дузпа за Исапния беше доста пресилено решение. За мен лично, нямаше нищо нередно, аз редовно гледам при дузпи, някой играч да влиза много по-навътре, отколкто Шави снощи, но съдията не е повтарял дузпата. Да не говорим,че веднага след нея, Фабрегас беше спънат, но реакция никаква. Въпреки всичко, Испания успя да спечели и очаква мача с немците,който е финал преди финала. Шансовете за мен са 50/50, въпреки всичко се надявам по-добрият да спечели, и след двубоя да говорим за хубавия мач, а не за засади, съдии, отменени голове и т.н. :geek:
Последна промяна от Madridist на 04 юли 2010 11:41, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 11:40

Mourinio написа:Вия ако продължава да се лакоми по същия начин, нищо добре не ги чака Испания, не знам дали го забелязвате, но постоянно иска да вкара той и подава само, когато топката е до тъч или аут линията и няма как да бие удар....ебахти ''отборния играч'', то добре иска да е голамйстор, да е най-великият в Испания, но преди всичко трябва да е националния отбор, как един път не я подаде тая топка на играч, който е в по-добра позиция....

Специалният,донякъде имаш право,Но Торес и Фабрегас нещо май не могат се ориетират около вратата.
В такива моменти нервите се опъват повече,което оправдава донякъде поведението на Вия
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: 1/4 финал Парагвай-Испания (03.07, 21:30)

Мнениеот edmon_dantes » 06 юли 2010 11:31

Като стана въпрос за Германия и световните й титли, да споделя нещо. Не мога да кажа дали са били най-силни през '54 и '74, но през 1990г. в Италия бяха НАЙ-СИЛНИЯТ отбор. Мачкаха всички наред и побеждаваха с великолепна игра. На осминафинала победиха силния отбор на Холандия с Гулит и компания. Не само ги победиха, но направо ги смачкаха, само с 2:1. Безброй пропуски на Клинсман, Литбарски и т.н. На четвъртфиналите победиха Чехословакия, които си бяха доста солиден отбор, начело със звездата им Томаш Скухрави. Смачкаха ги с 4:1. Напълно заслужен световен шампион станаха ФРГ.
Сегашния състав на Германия изобщо не може да се мери с този от '90. Абсурд! Да не говорим, че много играчи от сегашния отбор не са чисти германци, което е срамота. Не мога да кажа, че ми харесва кой знае колко играта на германците, но определено е ефективна и им носи успех. Да, Испания побеждава минимално, но доставя наслада с играта си. Успех на Испания по пътя към титлата!
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта