Молба към БНТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 28 юни 2010 20:29

Reckless написа:Всеки човек си има предпочитания. Ако българин харесва да гледа футбол, едва ли ще предпочете да гледа партия шах на Веселин Топалов. Да, радостно е и е гордост, когато българи побеждават и имат успехи, но не бих предпочел да гледам нещо, което не ми е интересно, дори и българи да участват. А ако за някои родолюбието означава да гледаш спортове, в които участват българи...нямам думи. За мен родолюбието си можеш да изразяваш по съвсем друг начин и ежедневно а не просто, като седнеш пред телевизора. Ако предпочитам да гледам "Prison break" пред "Стъклен свят" това за родоотстъпничество ли се брои пак ? Да, искам нашите да имат успехи, радвам се за което, но няма да гледам нещо, което не разбирам и което не харесвам. За мен е демократично, за някои може да е предателство. Аз в комунизъм с комунистически лозунги, няма да живея.

Много точно мнение.И аз им стискам палци и се радвам за успехите им ,но попринцип и да няма мач по това време трудно мога да изгледам цял волейболен мач.
Изображение Изображение

fan59
Мнения: 4
Регистриран на: 26 юни 2010 13:31
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот fan59 » 28 юни 2010 21:07

Да изместя малко насоката: БНТ, толкова ли е скъпо да излъчвате още 4-5 минути след края на мача? Ами те тогава са великите емоции, драми, и на трибуните и на терена. Ми не ща да я гледам оная квичаща тиква, дето ми обещава 600 точки и ала-бала.

Потребителски аватар
de_souza
Мнения: 151
Регистриран на: 26 окт 2008 20:22
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот de_souza » 28 юни 2010 21:21

Аз съм световното!! Евала на нашите момчета, но волейбол не гледам, а сега Света е ФУТБОЛ :)

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот k_oleto » 28 юни 2010 21:25

Моята молба към БНТ е да забранят до живот на Пепито Василев да коментира футбол

krasikostadin
Мнения: 38
Регистриран на: 07 сеп 2008 18:39
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот krasikostadin » 28 юни 2010 22:19

Ако Пепи Василев коментира футбол по-добре да дават волей! :) :) :)

Потребителски аватар
levski.egalnitza
Мнения: 50
Регистриран на: 14 май 2010 05:25
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот levski.egalnitza » 28 юни 2010 22:22

Разбирам по време на волейбола България да играеше футбол в Южна Африка, че да искате промяна. Що за щуротия? Колко футболни радости имате в последно време? Волейболистите поне ни отсрамват . Имайте малко национално достойнство.

http://www.levski.egalnitza.com
Сайт на червения "Левски" от село Егълница

Подкрепяйте селския футбол!

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот skorpinoks » 28 юни 2010 22:32

levski.egalnitza написа:. Имайте малко национално достойнство.

http://www.levski.egalnitza.com
Сайт на червения "Левски" от село Егълница

Подкрепяйте селския футбол!

:) :) :) :)
+1

Потребителски аватар
iskrichka
Мнения: 227
Регистриран на: 07 фев 2010 14:41
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот iskrichka » 28 юни 2010 23:33

Въобще не става въпрос за национално достойнство, а за предпочитания. Да не говорим, че за БНТ въпроса стои само в рейтинга. Аз предпочитам да разбера дали България е била на волей и това е, не искам да ги гледам като играят, не ми харесва този спорт. Все едно като не слушам БГ музика, а предпочитам Bon Jovi, да речем, не съм българка. Това са пълни глупости :)
Зелени са нашите сърца, зелена е и нашата душа, зелено е всичко на света, зелена е дори и купата!!!

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот botev_1912 » 29 юни 2010 00:27

Бираманиак написа:..................Относно БНТ след като са купили правата за България за световното по футбол, то те са длъжни да предават всички мачове................


Добре де - ама са закупили правата за Световната Лига по Волейбол и нея също с ДЛЪЖНИ да я предават!

спокойно можеше да направят волейбола от 2 часа на обяд и всичко е шест плюс, ама все пак това е БНТ. И вместо да се караме тука коя издънка ще е по малка за БНТ, да вземем да измислим как тази телевизи да я пускат само по време на избори, а през останалото време да я НЯМА!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот merdanski » 29 юни 2010 00:40

Големите телевизии,повечето от които частни отдавна са му намерили цаката-специално профилирани канали.Готов съм да им плащам по големи данъци на БНТ,но да имам правото да избирам какво да гледам,пък било то и чрез PPV
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта