Звезди или медийни балони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юни 2010 12:19

Btovfan80 написа:Феновете на Меси не дават лоша дума да се каже по негов адрес, но това е самата истина, а и авторът на темата не споменава само името на вашият идол! И какво е това оправдание, че играел на различна позиция - още по-зле, защото в момента го водят нападател...къде са му головете? :? Много правилна констатация, тука не говориме за звездите на световния футбол, а за мега-звездите, носители на златната топка! Един вкаран гол от К.Роналдо не мисля, че оправдава очакванията към тях!?


Много несериозно .... и необосновано мнение !
Ти гледаш ли въобще, мачовете на Аржентина ?
Около Меси, от началото на световното се върти цялата игра на аржентинците !
И то .... до момента доста добре се получават нещата ? !
Момчето има 4 асистенции .... а вероятно, от останалите 6 гола които са отбелязали "Гаучосите" .... поне 3-4 са станали, след като той е отворил простраство след пробив или пласиране !
Който твърди .... че Меси играе слабо на това световно .... е, не ми се раздават квалификации, но ............. нека кажем, че не гледа съвсем сериозно на футбола като спорт ! ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Btovfan80 » 28 юни 2010 12:45

THE G.A.M.E написа:Много несериозно .... и необосновано мнение !
Ти гледаш ли въобще, мачовете на Аржентина ?
Около Меси, от началото на световното се върти цялата игра на аржентинците !
И то .... до момента доста добре се получават нещата ? !
Момчето има 4 асистенции .... а вероятно, от останалите 6 гола които са отбелязали "Гаучосите" .... поне 3-4 са станали, след като той е отворил простраство след пробив или пласиране !
Който твърди .... че Меси играе слабо на това световно .... е, не ми се раздават квалификации, но ............. нека кажем, че не гледа съвсем сериозно на футбола като спорт ! ?


Напротив, гледам много сериозно на футбола, но ти, както винаги ми изопачаваш думите! Къде казах, че Меси играе слабо? Но не оправдава очакванията, все пак някои го посочваха като вероятният голмайстор на това световно, както и Кристияно Роналдо и Уейн Рууни!(нито един от тях не ги оправда :!: ) И ще продължа да твърдя, че Лео Меси още не е готов, за да го наредят до легендарните имена във футбола, като - Пеле, Кройф, Марадона и Зидан!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юни 2010 13:21

Btovfan80 написа:Напротив, гледам много сериозно на футбола, но ти, както винаги ми изопачаваш думите! Къде казах, че Меси играе слабо? Но не оправдава очакванията, все пак някои го посочваха като вероятният голмайстор на това световно, както и Кристияно Роналдо и Уейн Рууни!(нито един от тях не ги оправда ) И ще продължа да твърдя, че Лео Меси още не е готов, за да го наредят до легендарните имена във футбола, като - Пеле, Кройф, Марадона и Зидан!


Меси играе на коренно различна позиция от тази в Барса.
Играе зад нападателите .... на един доста широк фронт, като понякога се връща и поема топката от центъра.
Това едвали го е измислил Марадона .... щото капацитета му, не е толкова добър, но определено е много силен ход, и Меси и Аржентина играят страхотно за сега !
Бих добавил, че само малшанса .... и някои страхотни вратарски намеси го лишиха от това .... да има 2-3 гола.
Казваш, че не игрел слабо .... но не опрвдавал доверието ?
За мен .... той е причината за красивата и резултатна игра на Аржентина ....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Btovfan80 » 28 юни 2010 13:54

THE G.A.M.E написа:Меси играе на коренно различна позиция от тази в Барса.
Играе зад нападателите .... на един доста широк фронт, като понякога се връща и поема топката от центъра.
Това едвали го е измислил Марадона .... щото капацитета му, не е толкова добър, но определено е много силен ход, и Меси и Аржентина играят страхотно за сега !
Бих добавил, че само малшанса .... и някои страхотни вратарски намеси го лишиха от това .... да има 2-3 гола.
Казваш, че не игрел слабо .... но не опрвдавал доверието ?
За мен .... той е причината за красивата и резултатна игра на Аржентина ....


Ето, виждаш ли, че ми изопачаваш думите! Между доверие и очаквания има огромна разлика! А причината за красивата и резултатна игра на Аржентина са изявите на почти всички в отбора! Ето кои ми правят впечатление на мен: Габриел Хайнце, Карлос Тевез, Гонсало Игуаин, в първите два мача и Хуан Верон, а в първия мач и Лео Меси игра фантастично, но там вече тежката дума беше на вратаря :mrgreen: И отново подчертавам - не плюя по Меси, но това ваше превъзнасяне ме дразни изключително много!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Madridist » 28 юни 2010 13:58

Trueplayer написа:Прехваленият Лео Меси ??? Супер смешен си,предполагам,че си фен на Реал М след като си от Левски....не ме питай как познах.... такива като теб се познават от далече ;)



И как разбра,че е фен на Реал. :roll: Аз съм болен фен на Реал Мадрид, но безкрайно много уважавам Меси и смятам,че прави доста силно световно дотук. Преди седмица имаше рожден ден, виж темата колко фенове на Реал Мадрид от форума му честитиха тогава. А относно това,че човекът е от Левски и следователно е от Реал Мадрид си в още по-голяма грешка. По мои наблюдения повечето левскари са фенове на Барселона(въпреки Стоичков 8-) ) . По тази твоя логика, ако някой каже нещо против Роналдо, за мен този веднага е фен на Барселона, така ли :roll: Все пак смятам,че всеки има право да харесва или не дадено нещо, за едните Меси ще си остане гений и божество, а за другите е просто талантлив млад играч далеч от класата на Пеле, Марадона, Кройф и т.н. 8-)

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот megan fox » 28 юни 2010 15:00

Спрете се бе хора! Да смешните англичани (без Руни) са абсолютни балони, ама не намесвайте МЕСИ! Да, той не е вкарал още гол на световното, а колко гола изработи на съотборниците си досега?! Колко голови паса даде? Колко пространства отваря като увлича по 2-3, че дори и по 4 играча след себе си??! А колко гола станаха след добавки след негови удари срещнали гредите или с мъка избити от вратарите?! Така че по-кротко! Меси не е вкарал гол (засега), снощи не блестя срещу Мексико (особено второто полувреме) и все пак неговото присъствие се вижда и той помага адски много на съотборниците си! В основата на г/д половината голове вкарани от Аржентина стои точно Меси!

Barcelona - Mes que un club

Потребителски аватар
topco
Мнения: 30
Регистриран на: 03 юли 2010 08:55
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот topco » 07 юли 2010 18:28

Абе,хора вие май не осмисляте четенето.Човека е абсолютно прав-Меси НИКОГА ама НИКОГА ,няма да стане като Кройф или Бекенбауер,футболиста-личност.Затова се иска много повече от талант,за съжаление никой от днескашните таланти не може да ги стигне.Нямат техният инат упоритост.

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот SHAKOMINATORA » 07 юли 2010 20:47

Медийни балони са футболисти като Жорди Кройф,а не хора като Роналдо,Меси,Рууни защото изиграли няколко слаби мача.

Потребителски аватар
topco
Мнения: 30
Регистриран на: 03 юли 2010 08:55
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот topco » 10 юли 2010 18:53

Медийни балони са футболисти като Жорди Кройф,а не хора като Роналдо,Меси,Рууни защото изиграли няколко слаби мача.

Искаш да кажеш-няколко силни!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта