ВУВУЗЕЛИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 12 юни 2010 13:04

Blue_Lion написа:Звукът от вувузелата е все едно има рояк пчели наблизо...дразни ! За пръв път да искам да слушам Ивайло Ангелов,поне забавлява човека с кой от кой по-култовите си коментари ! Па на всичко отгоре вчера около 10 мин. нямаше коментар,заради проблеми връзката от Африка ! Тия мачове нямат никва атмосфера...се едно сме на някъв племенен съвет братче ! :lol:

Tъй ама пък иначе с какво щеше да остане първенството в историята и в спомените ни?Надали със грозния футбол ,който виждяхме в първите два мача ,а вероятно и в повечето останали.
Изображение Изображение

HJK
Мнения: 45
Регистриран на: 12 юни 2010 12:06
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот HJK » 12 юни 2010 13:04

PAPI1912 написа:за кое неможеш да потвърдиш пич :?:
за шумът който не спира и ти бърка в мозъка или за престъпноста :?: :!: :?:
за каква футболна култура ми говориш за каква наслада от неспирното жужене ли :?: :!:


Първо, вувузелите на стадиона никак не ти бъркат в мозъка, но явно е и до индивидуално усещане. Определено по телевизора са по дразнещи.
Второ, темата с престъпността в Южна Африка е силно преекспонирана. Още не са минали и два мача вече първенството е определено като провал?!? Имам чувството, че само се чака някой пиян-съдран англичанин да си намери белята в някое гето, за да наискачат всякакви мишоци и да цвърчат с пълно гърно как организацията се е провалила с гръм и трясък и Блатер да си подава оставката за неудачния избор на домакин... :roll:

п.п. Споко, след 10 години навсякъде в Европа публиката ще е театро а ла Англия - всички седнали по 90-минути, без знамена и свирки, прилично облечени, скандиращи само позволени рефрени и аплодиращи при изрично подаден сигнал от таблото "applause". Не, не, не се шегувам... :oops: Това ли е "футболната култура", към която се стремите???

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот cska_90 » 12 юни 2010 13:08

HJK написа:
PAPI1912 написа:за кое неможеш да потвърдиш пич :?:
за шумът който не спира и ти бърка в мозъка или за престъпноста :?: :!: :?:
за каква футболна култура ми говориш за каква наслада от неспирното жужене ли :?: :!:


Първо, вувузелите на стадиона никак не ти бъркат в мозъка, но явно е и до индивидуално усещане. Определено по телевизора са по дразнещи.
Второ, темата с престъпността в Южна Африка е силно преекспонирана. Още не са минали и два мача вече първенството е определено като провал?!? Имам чувството, че само се чака някой пиян-съдран англичанин да си намери белята в някое гето, за да наискачат всякакви мишоци и да цвърчат с пълно гърно как организацията се е провалила с гръм и трясък и Блатер да си подава оставката за неудачния избор на домакин... :roll:

п.п. Споко, след 10 години навсякъде в Европа публиката ще е театро а ла Англия - всички седнали по 90-минути, без знамена и свирки, прилично облечени, скандиращи само позволени рефрени и аплодиращи при изрично подаден сигнал от таблото "applause". Не, не, не се шегувам... :oops: Това ли е "футболната култура", към която се стремите???



Абе не говорим за това!!Точно аз най-много мразя този вид публика за която говориш, тип театър!!!Напротив аз искам песни,факли,димки,знамена,бомбички и всякакви такива работи!!Но тези свирки нямат нищо общо с това!Това не е атмосфера-че тези хора даже и мача не гледат а са отишли да си надуват тия вувузели ли са, какви са там!!!!Дразнещо е -снощи два часа не мога да заспя,защото ми отекваха още в ушите!! :evil:
Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 12 юни 2010 13:10

Темата се изчерпа.На едни им харесва ,на други-не.По-добре да се наслаждаваме на футбола.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Nevertheless » 12 юни 2010 15:20

Хайде, който иска да се включи в алармаджийската еуфория по трибуните може да се пробва тук :
http://www.spitorswallow.co.za/blowme.php
И ние можем да участваме във всеобщата патардия.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот merdanski » 12 юни 2010 15:24

Nevertheless написа:Хайде, който иска да се включи в алармаджийската еуфория по трибуните може да се пробва тук :
http://www.spitorswallow.co.za/blowme.php
И ние можем да участваме във всеобщата патардия.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тъпанчетата ми издържаха някъде до шестата секунда.Мисля обаче да се жертвам на подобно 90-минутно мъчение...
Затова предварително "Сбогом колеги!" :(
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот dafquezz » 12 юни 2010 15:52

Пак питам, гайдите са част от нашата култура, хипотетично, бихте ли издържали цяло световно, ако някога има такова тук, ако на всеки мач всеки трети зрител е с гайда?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот защо » 12 юни 2010 16:40

Суператмосфера създават вувузелите и мен много ме кефат. Пък който си иска неговата домашна атмосфера, да ходи на тренировките на любимците си и да ги псува, световното е друго, затова и въпросните любимци ги няма там.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Levski_10
Мнения: 1
Регистриран на: 12 юни 2010 16:37
Skype: marto_carto
Контакти:

Вувузели

Мнениеот Levski_10 » 12 юни 2010 16:45

Фифа забрани на Бразилия да показва религиозни тениски, но това е част от тяхната култура. http://worldcup.gong.bg/view_article.ph ... _id=140201
А за тромпетите (вувузели май бяха) няма да ги забранят за6тото били част от културата на РЮА.

Не би ли трябвало и тромпетите да бъдат забранени :?: :?: :?:

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Вувузели

Мнениеот lionel_messi » 12 юни 2010 16:45

Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта