Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот TPAtkov » 19 юни 2010 07:26

Cukyens написа:Много добре се получава до сега ! Много съм доволен ! Нека се разбере , че толкова много пари вредят на футбола , а толкова много мачове вредят на качеството на игра на футболистите ! Не може да играеш 80-90 мача на сезон и после да играеш Световно !!! Футболът не е това , което беше !!! НЕ на модерния футбол !!! Видяхте ли сега колко е смешен Рууни ??? Видяхте ли , защо сър Алекс държи Бербатов ? Защото ако няма кой да му прави положенията на Рууни , той не може да вкара !!! Шампионът се казва Аржентина !


+1, иска ми се финал Бразилия-Аажентина.

Потребителски аватар
Chosz
Мнения: 32
Регистриран на: 04 юни 2010 09:37
Skype: chosz.
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Chosz » 19 юни 2010 08:11

Не мога да разбера кво оправдавате играчите с това, че били изиграли 80 мача за последните 10 месеца, били уморени и прочие, а забравяте като че ли, че това им е професията за 100 хиляди евро на СЕДМИЦА средно???

Ай донт гив а фук ман!

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот alcho » 19 юни 2010 08:27

Май проблемът на Англия е медицински. Като им няма медицинските центрове и лекарите на големите клубове ... и все издънки ... това ме навежда на недотам светли мисли относно "методиката" на възстановяване и подготовка в националния им отбор. Според мен хапчетата не са им на нивото от редовния сезон ....

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот maldin1 » 19 юни 2010 09:41

alcho написа:Май проблемът на Англия е медицински. Като им няма медицинските центрове и лекарите на големите клубове ... и все издънки ... това ме навежда на недотам светли мисли относно "методиката" на възстановяване и подготовка в националния им отбор. Според мен хапчетата не са им на нивото от редовния сезон ....
Повярвай ми Английската федерация има възможности и за по-добри медицински центрове от клубовете.....
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот ЕМИЛ » 19 юни 2010 10:12

Англия са тотално слаб отбор и колкото по-бързо си тръгнат толко по-добре

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот batbozho » 19 юни 2010 10:30

Колкото и слаби да изглеждат Англия в момента най-вероятно ще стигнат по-далече от Аржентина.Така го правят всяко световно и Италианци и Германци,миналото световно и Франция.А такива като Аржентина отпадат рано.Капело си знае работата,едно измъчено 1:0 с/у Словения е предостатъчно.А очаквам и доста промени в състава.После почват истинските мачове и ще видите малко по-друга Англия особено с/у псевдофаворитите.
А доколкото до нас,ще си отнесем тройка без да се напънат дори.Докато не сложат някой при нас като Хитцвелт първенство няма да видим.Напротив тези квалификации очаквам 4 място максимум.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот turbogena » 19 юни 2010 10:46

Англия ще се класира трудно за 1/8 финал ,но поне ще се класира ,а оттам не се наемам да прогнозирам какво ще стане :mrgreen:
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Kalts » 19 юни 2010 10:49

Господ няма как да стане треньор на Англия, защото в момента е треньор на Аржентина :mrgreen:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот samobotev » 19 юни 2010 12:23

хехе много точно казано :)
Между другото немога да разбера какви сте оптимисти да вярвате че Англия ще стигне далече с тази игра.Давам им максимум да прескочат групите и там ще отпаднат резоно от Германия или Сърбия после и ние ще ги отупаме с 2-3 гола на Божинов и ще ги пратим да се оправдават пред английските журналисти с глобалното затопляне което било виновно за тяхната загуба :)

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот galin56 » 19 юни 2010 12:36

Пише се ТРЕНЬОР, може и мениджър, селекционер. Ама това тренер като го чуя или го видя написано много ме дразни. Все едно го казва някой селски бек учил до 3-ти клас и после решил, че ще тренира само футбол.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост