Германия - Испания 1/2 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот NeRaDzYrA » 08 юли 2010 09:19

Ебаси октопода :o Тва късмет късмет ама вече става съмнително :lol:
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юли 2010 09:51

Чесно казано .... съм разочарован от Германия !
Не, че ми е тъжно, или пък, че не се радвам на загубата им .... :lol:
Въпроса е, че очаквах много повече от тях, като представяне .... като игра !
Не стана мач, като за полуфинал ! ?
И за това са виновни немците .....
Що им трябваше да играят различно от мачовете си срещу Англия и Аржентина ?
Льов е големият виновник !
Макар, че както и да бяха играли ..... Испания щеше да спечели !
Но поне мача, нямаше да е с един гол .... а нещо от рода на 5 : 3 примерно.
Естествено .... за Испания .... :lol:
Незнам на какво са се надявали "Маншафта" ... но няма как да играеш 90 мин. в защита срещу "Ла Фурия", щото ония са технични .... и най вече - хитри !
Няма начин, да не намерят как да ти вкарат .... как да те излъжат !
Така и стана .....
Няма съмнение обаче, категорична ( като игра ) ... и заслужена победа за Испания !
Те са моят фаворит за световната титла !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот SHAKOMINATORA » 08 юли 2010 10:19

Целият форум разбра кои хора не харесвате Англия,а сега може да спрете да си натрапвате скапаното мнение във всяка тема. Мен лично не ме ебе какво мислите вие и какво показват вашите статистики.

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот merdanski » 08 юли 2010 10:57

SHAKOMINATORA написа:Целият форум разбра кои хора не харесвате Англия,а сега може да спрете да си натрапвате скапаното мнение във всяка тема. Мен лично не ме ебе какво мислите вие и какво показват вашите статистики.

+1
Веднъж и аз да се съглася с теб!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
redrOck
Мнения: 4794
Регистриран на: 30 апр 2009 22:09
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот redrOck » 08 юли 2010 11:18

Честита победа на всички испански фенове! Испания надигра Германия и напълно заслужено е на финал!

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот runnersa » 08 юли 2010 12:46

durex написа:
Evailo написа:
Ще видиш! Холандия са световен шампион! Късмета на испанците беше до тук!

Какъв късмет бе мойто момче.Препоръчвам ти да видиш витрината със статистиката от мача.Освен това мога да преброя на едната си ръка колко пъти немците минаха центъра второто полувреме.А и имаше периоди от по 5-6 минути в които просто немците не можеха пипнат кълбото и само гледаха отблизо и ядяха пукакнки.
Ако това ми наричаш късмет,дай боже всеки му!!!

Не говорех за този мач!

Ще видиш, че ще изпиташ това което изпитаха Германците които предсказваха 3-4:0 вчера :lol: Искаш да кажеж, че Холандците нямаха късмет срещу Бразилия примерно :shock: Честно казано поредното тъпо и необмислено изказване подобно на тези на германските фенове от предишните дни ;) Испания е световен шампион колкото и да им е болно на 90% от форума за това! :)

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Gateca » 08 юли 2010 14:26

Аз лично останах разочарован от представянето на Германия. До сега в нито един мач не се връщаха в защита , а точно в този в който не трябваше да го правят се върнаха . Видя се , че и отсъситвието на Томас Мюлер ( най - добрият от Бундестима за мен ) си оказа своето влияние . Някои други пък въобще нямаха ден , други пък не знаеха точно как да противодействат. За мен най основна вина има Йоахим Льов. Как можа да започне с Троховски . :o Видя се в два мача Швейцария и Парагвай , че има ли мощна преса срещу Шави , Алонсо и Иниеста просто Испания не може да играе , така както го направи вчера. Тези футболисти бяха оставени да си играят както си искат , а ако веднага се залепяха по двама души в тях и не им даваха да дишат резултатът евентулно можеше да е и друг . Наистина Германия игра плахо и всякаш неуверена в успеха . Може и това , че доста играчи наистина не са чисти немци да им повлия . Просто не носеха духът на победители. Иначе истината е , че от тук нататак Германия ще става все по силна. И това , че всеки играе така както му позволи противника е така , но точно в този мач именно Маншафта бе този , който игра срещу себе си и улесни врагът тотално.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот acmilan » 08 юли 2010 14:58

niki87 написа:
Viktor4o_Rs написа:
Tака де , ама Холандия има вече 3 световни финала с този в неделя , има и полуфинали , да не говорим и за европейската им титла от 1988-а , Испания има 2 европейски титли и е твърде вероятно да има и световна в неделя :roll: Само не ми казвайте сега , че европейските не ги броите , защото е смешно :mrgreen:


Феновете на Италия не ги броят европейските,защото не им изнася :mrgreen: Тяхната първа и последна( :mrgreen: )евротитла е чернобяла,а и като гледам как им се развива футбола,скоро няма да има цветна :mrgreen:

Ще има,ще има,не се притеснявай :) И кой е казал,че не се броят европейските,това май е клевета от твоя страна :mrgreen: На европейски първенства първите три сили са Германия,Франция и Испания,а на световни Бразилия,Италия и Германия в изброения ред ;) Първо се броят титлите,справка-на Олимпийски игри класирането по медали не се прави по абсолютен брой,а първо по златни,после по сребърни,накрая по бронзови медали ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта