Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот ilian12 » 04 юли 2010 18:11

Това е възможно, но малко вероятно. Още Холандия ще ги спре.
105 години / 4 поколения ботевисти!

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот runnersa » 04 юли 2010 19:00

Според мен Испания ще е световен шампион колкото и да не им се вярва сега на опиянените от щастие Германци :)
А за Уругвай едва ли имат някакви шансове за нещо повече от 4 място защото са много по-слаби и от 3 европейски отбора! Те едвам Гана биха, а пък щели да стават шампиони - няма как да стане! ;)

Потребителски аватар
makaveli_rip
Мнения: 72
Регистриран на: 19 сеп 2009 20:37
Skype: makaveli_rip
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот makaveli_rip » 04 юли 2010 19:34

Ако Уругвай стане световен шампион ще тичам гол по улиците на Буенос Айрес :lol:

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот Libera » 04 юли 2010 22:40

Всичко много добре, но защо авторът е неук и неграмотен...вместо да коментира футбол да иде на училище!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот merdanski » 04 юли 2010 23:34

Libera написа:Всичко много добре, но защо авторът е неук и неграмотен...вместо да коментира футбол да иде на училище!

+1

Владо_ЦСКА написа:За полуфиналите,къде очаквано,къде не останаха три европейски и един южноамерикански отбор.
Ако следваме традицията,че никога евро отбор,не е ставал шампион,когато турнира е провеждан извън Европа,може ли Урусите да поднесат голямата изненада на този турнир?
Има още една традиция. От 1962 година,до сега,са се редували един европейски и един отбор извън Европа. Миналия шампион бе Италия...
Като включим и убииствения късмет,който извадиха Уругвай до тук. Късмет който,както си личи бяга от най-големия фаворит и вероятен техен съперник на финала(при положение,че се справят някак си с Холандия) тимът на Испания.
Залога за тях в момента,е при златния коефициент 11 (в сайта в който аз залагам) При положение,че залози за другите три отбора,се приемат при коефициенти от 2.9 до 3.1,така че залагайте смело :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Владо_ЦСКА написа:За полуфиналите,къде очаквано,къде не,останаха три европейски и един южноамерикански отбор.
Ако следваме традицията,че никога евро отбор, :?: не е ставал шампион,когато турнирът е провеждан извън Европа,могат ли Урусите да поднесат голямата изненада на този турнир?
Има още една традиция-от 1962 година, :?: до сега, :?: са се редували един европейски и един отбор извън Европа. Миналият шампион бе Италия...
Като включим и убийственият късмет,който извадиха Уругвай до тук... Късмет,който,както си личи,бяга от най-големия фаворит и вероятен техен съперник на финала(при положение,че се справят някак си с Холандия(само дето Испания и Холандия могат да играят чак на финала или за 3-то място ;) ))-тима на Испания.
Залогът за тях в момента, :?: е при златния коефициент 11 (в сайта,в който аз залагам),при положение,че залози за другите три отбора,се приемат при коефициенти от 2.9 до 3.1...Така че залагайте смело :)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот SHAKOMINATORA » 05 юли 2010 00:51

Поредният слаб опит да се правиш на грамотен. Само ще ти кажа,че имаш пропуски в редакцията... Това ако е признак за твоята грамотност , оле боже! Аз бих ти препоръчал да си следиш собственият правопис , г-н дистиплиниране. Нали знаеш,че най-лесно се намират косури на другите?

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот merdanski » 05 юли 2010 02:01

SHAKOMINATORA написа:Поредният слаб опит да се правиш на грамотен. Само ще ти кажа,че имаш пропуски в редакцията... Това ако е признак за твоята грамотност , оле боже! Аз бих ти препоръчал да си следиш собственият правопис , г-н дистиплиниране. Нали знаеш,че най-лесно се намират косури на другите?

[offtopic]
Кой го каза-Г-н "Аз винаги съм прав,нищо че избивам комплекси" :mrgreen:
Като ще се заяждаме на точки и запетайки,"О,Велики",да видим що за глупости си надробил в последния си пост:

Поредният слаб опит да се правиш на грамотен. Само ще ти кажа,че имаш пропуски в редакцията... Това ако е признак за твоята грамотност , оле боже! Аз бих ти препоръчал да си следиш собственият правопис , г-н дистиплиниране( :?: :?: :?: туй откъде го измисли бе,Юлиян Вучков Безгрешни?Искам обяснение на тази дума,защото точно така не съм я казвал никога). Нали знаеш,че най-лесно се намират косури(я пак се окосури,да не повярваш направо :o :shock: :o :shock: :lol: ) на другите?

Ако не само се правиш,ами и наистина си някой даскал-ясно защо образованието ни е такова.
Стана ли ти всичко ясно или да повторя?
Пак ти казвам-щом се занимаваш(според твоите думи)с "аграрен капацитет",ясно колко ти е мозъчният багаж,щом ми падаш на нивото ДАСКАЛЕ! :mrgreen: За добро ти го казвам-отивай си вземи хаповете,пускай си Англия-Германия от '66 и продължавай да се мислиш за ВЕЛИК.Стига си бълвал боза тук,стига си избивал комплекси,че нашата Англия няма място вече във форума...
[/offtopic]
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот Владо_ЦСКА » 05 юли 2010 02:17

Libera написа:Всичко много добре, но защо авторът е неук и неграмотен...вместо да коментира футбол да иде на училище!


Libera написа:Всичко е много добре, но защо , авторът е неук и неграмотен ? Вместо да коментира футбол , да иде на училище!


Благодаря, учителю мой!
Да направим ли съпоставка,грешки,спрямо количество думи?
Признавам,че имам доста и няма да се оправдавам.
Благодаря!!!
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот Владо_ЦСКА » 05 юли 2010 02:28

merdanski написа:
Libera написа:Всичко много добре, но защо авторът е неук и неграмотен...вместо да коментира футбол да иде на училище!

+1

Владо_ЦСКА написа:За полуфиналите,къде очаквано,къде не останаха три европейски и един южноамерикански отбор.
Ако следваме традицията,че никога евро отбор,не е ставал шампион,когато турнира е провеждан извън Европа,може ли Урусите да поднесат голямата изненада на този турнир?
Има още една традиция. От 1962 година,до сега,са се редували един европейски и един отбор извън Европа. Миналия шампион бе Италия...
Като включим и убииствения късмет,който извадиха Уругвай до тук. Късмет който,както си личи бяга от най-големия фаворит и вероятен техен съперник на финала(при положение,че се справят някак си с Холандия) тимът на Испания.
Залога за тях в момента,е при златния коефициент 11 (в сайта в който аз залагам) При положение,че залози за другите три отбора,се приемат при коефициенти от 2.9 до 3.1,така че залагайте смело :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Владо_ЦСКА написа:За полуфиналите,къде очаквано,къде не,останаха три европейски и един южноамерикански отбор.
Ако следваме традицията,че никога евро отбор, :?: Какво,не ти е ясно? не е ставал шампион,когато турнирът е провеждан извън Европа,могат ли Урусите да поднесат голямата изненада на този турнир?
Има още една традиция-от 1962 година, :?: до сега, :?: И пак,нещо не ти е ясно? са се редували един европейски и един отбор извън Европа. Миналият шампион бе Италия...
Като включим и убийствениЯ (Защото,се замества със "него",а не със "той") късмет,който извадиха Уругвай до тук... Късмет,който,както си личи,бяга от най-големия фаворит и вероятен техен съперник на финала(при положение,че се справят някак си с Холандия(само дето Испания и Холандия могат да играят чак на финала или за 3-то място ;) )(В изречението,не става дума,за мач-Испания-Холандия,а за Уругвай-Испания,но явно бавно зацепваш))-тимЪТ (Защото "тимът" се замества със "той",а не със "него") на Испания.
Залогът за тях в момента, :?: е при златния коефициент 11 (в сайта,в който аз залагам),при положение,че залози за другите три отбора,се приемат при коефициенти от 2.9 до 3.1...Така че залагайте смело :)


Теб,има ли смисъл,да те коментирам?
Един доказан неграмотник,да тръгне,да поправя другите... Срам... Срам ме е !
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: Защо Уругвай,ще е Световен шампион.

Мнениеот track.and.field » 05 юли 2010 08:12

Приятели , учебната година приключи на скоро , но не знам как половината от вас са я завършили , без шега ! Абсолютни неграмотници :mrgreen:
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост