Аржентина-Германия 1/4 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Кашчей » 03 юли 2010 19:51

THE G.A.M.E написа:Няма как да призная победата на Германия .... има нещо гнило !
Съжелявам .....


Пусни искане до ФИФА за преиграване на мача, защото ти не го признаваш.

Аржентина не губи за първи път с такъв резултат в тази фаза на световно първенство, но това си е за нейна сметка.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Madridist » 03 юли 2010 19:54

Заслужена победа на германците. За мен лично Филип Лам и Томас Мюлер бяха над всички днес. Уникални футболисти, а това,което направи Мюлер при втория гол ме накара да се хвана за главата. За мен лично най-слабият играч на Аржентина се казваше Диего Марадона. Тотално объркани или закъснели смени, никаква идея в играта на аржентинците, Меси днес беше доста изолиран и не можа да покаже своите качества,което за мен оказа голямо влияние върху крайния резултат. Марадона направи грешка,за мен,че не викна играчи като Камбиасо и Санети, не пусна и Милито днес. Въобще аржентнския треньор го караше цялото световно само на емоции,а не вложи капка разум в нищо. Имам чувството,че в 90 % от времето в ЮАР, Марадона се занимаваше само и единствено със странични неща и сякаш беше заминал на световното да прави цирк, а не да води футболен отбор . :geek:
Последна промяна от Madridist на 03 юли 2010 19:56, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Neron » 03 юли 2010 19:55

Mourinio написа:Лесна победа за Арженина, интернационалните шваби трябва да се надяват пак на някой хамав съдия, който не вижда редовни голове

Ко ко речи?
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Gateca » 03 юли 2010 19:56

Определено Томас Мюлер е откритието на това световно .
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
Evailo
Мнения: 125
Регистриран на: 07 юли 2009 20:41
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Evailo » 03 юли 2010 19:57

Марми,убеден съм,че си син на червеният гуру Георги Атанасов.Или в креан случай си негов племеник.Защото в стила на писане се усеща генетична обвързаност.
Вечно някой е виновен,вечно има подготвен комплот,вечно "моята" кауза е пробита с нечестни стредства!!!!!
Истината обаче е,че ВЕЧНО сте слепи за реалноста и живеете в измислен свят водени от импотентното си чувство за справедливост
Ако случайно не стане на "вашето",започвате да се тръшкатре като малки деца и да крещите-Не е честно,Не е Честно.
Ако ли пък личната ви кауза възтържествува казвате-Ето аз нали ви казах,че така ще стане,вие нищо не разбирате.
Т.е винаги имаме моралната застраховка в джоба.
Изключително безхарактерно!!!! Жалък си пич.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9aQgL9djuE4[/youtube]
http://www.evailo.com

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот unist_gp » 03 юли 2010 19:58

Мадридистът ви поздравява с един хит на Йозеф Хайдн

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s2IaFaJrmno&feature=player_embedded[/youtube]

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юли 2010 20:03

Ако Германия бие и Испания ( евентуално ) ... спирам да гледам футбол .... :lol: ... :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Neron » 03 юли 2010 20:04

THE G.A.M.E написа:Ако Германия бие и Испания ( евентуално ) ... спирам да гледам футбол .... :lol: ... :mrgreen:

От сега ти казвам спрял си да гледаш футбол.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Rooster1912
Мнения: 712
Регистриран на: 25 мар 2010 00:14
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Rooster1912 » 03 юли 2010 20:12

marmi52 написа:8-)

Подобни мачове като този ще ме откажат напълно да гледам футбол.
Както вече съм казвал моето мнение - съвременният футбол е някаква странна смесица между политика и нагласени мачове (заради залаганията).
Аржентина днес не игра ! Не, те играха като отбор от начинаещи, който се събира за пръв път ... Меси беше жалък ... Поне така трябваше да изглежда и той го направи великолепно ...
Аржентина на бунтаря Марадона си отива позорно от Световното ...
Властимащите в световен мащаб не обичат бунтарите. Младите хора, които гледат това първенство трябва овреме да бъдат "правилно" възпитани, а бунтарите като Марадона да бъдат превърнати в палячовци в техните очи ...
На другия полюс е интернационалния състав на Маншафта ... :lol: В този блестящ и непобедим отбор на Германия :lol: половината имена на футболисти не са немски. Поляци, турчин, негри, някакви латино и т. н. ...
Този състав може да стане световен шампоин ! Да - той най-добре олицетворява мотото, под което се провежда това световно : "Не на расизма !" ;)
Циркът е пълен ! ;)

А, пропуснах да спомена и бабичката в червено сако (цвят за жените случайно характерен за масоните ...). Тя случайно беше дошла от Германия и припкаше като козичка из официалните ложи ... :lol:
Гнус ме е ! ... 8-)


Абсолютно съм съгласен!

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот marmi52 » 03 юли 2010 20:13

Evailo написа:Марми,убеден съм,че си син на червеният гуру Георги Атанасов.Или в креан случай си негов племеник.Защото в стила на писане се усеща генетична обвързаност.
Вечно някой е виновен,вечно има подготвен комплот,вечно "моята" кауза е пробита с нечестни стредства!!!!!
Истината обаче е,че ВЕЧНО сте слепи за реалноста и живеете в измислен свят водени от импотентното си чувство за справедливост
Изключително безхарактерно!!!! Жалък си пич.


8-)

Първо аз не съм си позволил да те обиждам и да те наричам "жалък".
Второ: прочети моето мнение написано няколко дни преди мача, за да разбереш, че аз не бях от тия, които предричаха лесна победа за Аржентина.
Трето : ще ти отговоря с един стих на Ботев :
"Тежко братя се живее между глупци неразбрани ..."
Такива като теб предпочитат да останат слепи за цял живот и дори това им доставя удоволствие !
Моля те, не задължавай и мен - прогледналият, отново да ослепявам ! Някак нахално е от твоя страна ... :lol:

А за червения гуру и другите подобни брътвежи, които си написал, си много далеч от истината ! 8-)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта