Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот merdanski » 18 юни 2010 16:59

Tommi написа:
merdanski написа:
Viktor4o_Rs написа:Преди пороя от комплексарщини на фенове на отбори с по 1 титла или без такава , искам да питам : Ако накрая Германия , Гана и Сърбия са с по 6 точки кое е определящо - мачовете между 3-те тима само и головата разлика , или головата разлика въобще ?

първо се гледат точките на отборите.След това головата разлика на всеки отбор поотделно.При равенство в головата разлика предимство има този,с повечето вкарани.При ново равенство в критериите се гледат мачовете помежду им.Предимство има отбора,победил в директен двубой,а след това който е вкарал повече на другия и получил по-малко от другия.На последно място при абсолютно равни показатели отново под внимание се взима позицията на отбора в класацията на ФИФА-който е по-напред-продължава.

Позицията на отбора в класацията на ФИФА не се гледа ;) Не се гледат и преките двубои ;) Аз също мислех, че се взимат под внимание преките двубои, но не е така.

Tommi,пич виж сам какво пише в сайта на ФИФА http://www.fifa.com/mm/document/tournam ... halt_e.pdf .Ще се поправя,че не ранклистата се гледа,а се тегли жребий на случаен принцип
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:01

Ми със сигурност немците са по-велики като футболна нация и от Англия , и от Франция , толкова по-жалко за теб , като не го знаеш ... Нито в хикса на Англия , нито в загубата на Франция имаше реферски отсъждания , които да повлияят за провалите им , както днес пресиленият червен картон на Клозе ;) А и не се знае вечерта дали няма да направите по-голяма глупост и да паднете от Алжир :lol: :lol: :lol: Дано стане така и Англия и Германия се срещнат на осминафилнала още ;)
Изображение

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот jindo » 18 юни 2010 17:03

@SHAKOMINATORA - сърбите толкова ли заслужават да ги подкрепяш или немците да ги накацваш? Реално нищо особено не е станало и при победа над Гана германците ще са първи в групата, защото не вярвам Сърбия да бие с 4+ Австралия. Аз съм доволен от мача и от това, което показаха германците през второто полувреме с човек по-малко.

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот SHAKOMINATORA » 18 юни 2010 17:08

Viktor4o_Rs написа:Ми със сигурност немците са по-велики като футболна нация и от Англия , и от Франция , толкова по-жалко за теб , като не го знаеш ... Нито в хикса на Англия , нито в загубата на Франция имаше реферски отсъждания , които да повлияят за провалите им , както днес пресиленият червен картон на Клозе ;) А и не се знае вечерта дали няма да направите по-голяма глупост и да паднете от Алжир :lol: :lol: :lol: Дано стане така и Англия и Германия се срещнат на осминафилнала още ;)


И като са по-успели на национално ниво това ти дава право да обиждаш другите както си искаш а? :lol: Интересно ми е колко титли през годините си изживял като "немец"! :mrgreen: То и на Англия им повлия топката ама не виждам на някого да му пука. Съдията не е виновен,че Клозе си изкара два глупави картона.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2010 17:12

Ми видял съм поне титла от Европейско и финали на световно и Европейско ;) А ти 1966-та със сигурност си гледал головете на Джеф Хърст нали :lol: :lol: :lol: Това за топката няма да го коментирам , защото е несериозно , а и за червеният картон също , няма да сме на едно мнение явно :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Tommi » 18 юни 2010 17:14

merdanski написа:
Tommi написа:
merdanski написа:първо се гледат точките на отборите.След това головата разлика на всеки отбор поотделно.При равенство в головата разлика предимство има този,с повечето вкарани.При ново равенство в критериите се гледат мачовете помежду им.Предимство има отбора,победил в директен двубой,а след това който е вкарал повече на другия и получил по-малко от другия.На последно място при абсолютно равни показатели отново под внимание се взима позицията на отбора в класацията на ФИФА-който е по-напред-продължава.

Позицията на отбора в класацията на ФИФА не се гледа ;) Не се гледат и преките двубои ;) Аз също мислех, че се взимат под внимание преките двубои, но не е така.

Tommi,пич виж сам какво пише в сайта на ФИФА http://www.fifa.com/mm/document/tournam ... halt_e.pdf .Ще се поправя,че не ранклистата се гледа,а се тегли жребий на случаен принцип

Никъде не пише, че предимство има отборът, победил в прекия двубой ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот merdanski » 18 юни 2010 17:14

Viktor4o_Rs написа:Ми със сигурност немците са по-велики като футболна нация и от Англия , и от Франция , толкова по-жалко за теб , като не го знаеш ... Нито в хикса на Англия , нито в загубата на Франция имаше реферски отсъждания , които да повлияят за провалите им , както днес пресиленият червен картон на Клозе ;) А и не се знае вечерта дали няма да направите по-голяма глупост и да паднете от Алжир :lol: :lol: :lol: Дано стане така и Англия и Германия се срещнат на осминафилнала още ;)
! Човече,упорит си като магаре на мост,верно! :twisted: То няма такава пристрастеност... :) :) :) Всички разбрахме,че си за 4-та титла на Германия,ама остави играчите сами да се защитават с играта си.И не злобей неподготвен-Англия и Германия са играли 27 маа помежду си,като Германия има 10 победи срещу 12 на Англия и голова разлика47-34 за Англия;мачовете Франция-Германия са 23 като победите са 7 за Германия и 10 за Франция.Голова разлика 39-38.Италия-Германия 7 победи за Германия,14 за Италия,голова разлика 33-44...
Да продължавам ли да доказвам,че Германия е най-велика само в твоя телевизор?!
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот Neron » 18 юни 2010 17:20

Само си правим живота по тежък нищо друго.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот jindo » 18 юни 2010 17:21

@merdanski - страхотна статистика, но нека аз ти кажа една друга - само Италия от изброените от теб отбори може да се мери по титли с Германия. Подарената титла на Франция и слепия съдия 66та година са на сметката на другите два отбора...

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Мач №21: ГЕРМАНИЯ- СЪРБИЯ

Мнениеот SHAKOMINATORA » 18 юни 2010 17:22

Viktor4o_Rs написа:Ми видял съм поне титла от Европейско и финали на световно и Европейско ;) А ти 1966-та със сигурност си гледал головете на Джеф Хърст нали :lol: :lol: :lol: Това за топката няма да го коментирам , защото е несериозно , а и за червеният картон също , няма да сме на едно мнение явно :roll:


Аз питам колко си изживял като "немец"! Аз съм видял достатъчно,че да бъда привърженик на този отбор,а именно имена като Ширър,Шерингам,Адамс и други. Очаквано не ми отговори нa единственото нещо което имаше значение в горното мнение...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта