Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот msm » 26 окт 2011 12:54

Знам, че все още е рано за сигурни попълнения , но слуховете тръгнаха в пълна сила. Още повече след рокадата на М.Радуканов с Д.Пенев. Всички ни вълнува бъдещето на отбора и това, на какви постове ще се търсят играчи и кои ще бъдат в полезрението на ръководството и треньора. Също така, ми е ясно, че журналистическите "шпионажи" ( от достоверен източник) ще са много, но и в слуховете понякога има малка истина или случайно попадение. А ние като фенове можем само да коментираме, и именно за това пускам темата толкова рано!
Започвам с два евентуални трансфера, които фактически са завръщане на бивши футболисти на ЦСКА!

Бразилският защитник на Славия Елидиано Маркес Лима е пред завръщане в ЦСКА от зимата. Преди два сезона кариоката напусна Борисовата градина в посока Черно море, след това за кратко бе в Кипър, след което се озова в Славия.
След добрите изяви на бразилеца по време на столичното дерби срещу „армейците“, спечелено от белите с 2:1, новият треньор на ЦСКА Димитър Пенев е изявил желание Маркес отново да заиграе с червената фланелка.
Бразилецът наскоро кандидатства за български паспорт, като процедурата може да е много по-лесна, защото футболистът има син от българската си приятелка. Така кариоката няма да заема място на чужденец в ЦСКА.
Единственото условие на Маркес е да играе на предпочитаната от него позиция десен бек. Тепърва предстоят разговори между мениджъра на играча и ръководството на „армейците“ за евентуалното му преминаване в Борисовата градина по време на зимния трансферен прозорец.
Изтоник:Gong.bg

СЛУХОВЕ: Пената връща Маркиньос
Новият старши треньор на ЦСКА Димитър Пенев подготвя връщането на бившия халф на "армейците" Маркос Маркиньос. Пената познава добре качествата на бразилеца от предишния си престой като наставник на "червените" и харесва много играта му. Полузащитникът има проблеми в настоящия си клуб Анортозис и желае да напусне кипърския тим. Пената вече е влязъл в контакт с него и е получил съгласието му да се върне на "Армията" след като разтрогне договора си с кипърците през зимата.
Маркиньос няма да заема място на чужденец, тъй като има български паспорт и от няколко месеца дори е национал на България.
Бразилецът бе един от най-добрите футболисти на ЦСКА през миналия сезон. С привличането му ЦСКА ще се опита да подсили халфовата линия, която в момента се крепи само на Тодор Янчев и Борис Галчев.
Изтоник:Тема Спорт

Според мен не са лоши, а и имаме нужда за тия постове. Бандата няма качествен заместник, когато не е в игра, а в средата си имаме крещяща нужда от качествени играчи. Маркиньос имаше спадове при престоя си в ЦСКА, но по-скоро бяха от мързел от колкото качества.

П.П. Сигурно има и други, но ги оставям на вас.

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот Joni_ » 26 окт 2011 14:14

Твърдо против съм и дватата !!!
Освен това съм на мнение, че много чужденци от една националност не са добре за всеки един отбор, а точно тези двамата не могат да помогнат с нищо.В ЦСКА трябва да дойдат 2 халфа и 1 ц.защитник, но наистина да са класни и веднага да се включат в отбора, само така може да се надяваме на нещо.
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот Udoji90 » 26 окт 2011 14:22

Ако продадем Бандаловски, Маркес е добър вариант. Изощбо не проумявам защо Любо Пенев се съгласи да го продаде през лятото на 2009 г., а разчиташе на Виданов, който за мен е (доста) по-слаб играч от бразилеца.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот гражданин от село » 26 окт 2011 14:28

Пената нали каза,че гледат един с "трудно име",който много я пипал. :lol:

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот Червени_шампиони » 26 окт 2011 15:57

За Ели Маркес съм против...Маркиньос е добре дошъл.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот msm » 26 окт 2011 21:06

Tази зима, едва ли Титаните ще отвържат кесията. Да мечтаем за супер класен магьосник за който и да е пост, ще си останем с мечтите. Пак ще се търсят играчи с изтекли договори, преотстъпени или от вътрешното първенство. Така, че нека търсим алтернативи на проблемните ни постове от добри играчи, а не звезди. Дано собствениците ме опровергаят, но хич не ми се вярва да платим за някой футболист 5-10 милиона.

fen0212
Мнения: 333
Регистриран на: 22 авг 2011 16:56
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот fen0212 » 27 окт 2011 08:33

Не ви ли прави впечатление ,че не се пише за някакъв интерес ,към който и да е от отбора.Какво стана с тези ,които ни бяха големите звезди ,че от началото на сезона се сринаха тотално.Ако и сега не продадем някого ,след като не взехме и пари от Европа ,какво ще правим.Явно нещо наистина куцаше при Милен ,защото и момчетата се скапаха ,ама така е като товареше едни за сметка на други.Ето още една причина да не са доволни шефовете.Не може да теглят кредити а нищо да не им се връща.Делев трябваше на всяка цена да отиде някъде през лятото ,сега си мисля ,че Мораеш ще отиде в Стяуа и писанията за Разград са пълен абсурд ,защото той не желае в България-Дойде в ЦСКА заради Лига Европа , но както гледам само от него и евентуално от Бандата може нещо да се вземе.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот гражданин от село » 27 окт 2011 11:56

fen0212 написа:Не ви ли прави впечатление ,че не се пише за някакъв интерес ,към който и да е от отбора.

Как,не четеш ли Лудогорец изкупува Вселената барабар с ЦСКА. :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот blue avalanche » 27 окт 2011 11:58

"Бразилските нападатели на ЦСКА Мишел Платини и Жуниор Мораеш ще вземат български паспорти в съвсем скоро време, пише „Тема спорт”.
„Червените” са внесли необходимите документи и са задвижили процедурата, като целта на ръководството е да се освободят още квоти за чужденци извън ЕС в състава."
Честити ви "сънародници"!Защото на мен НЕ СА!
ПС.Интересно какви са правните основания за Мораеш... :o Сигурно е роднина на Дилма Русеф. :?

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Зимни трансфери в ЦСКА 2011-2012г.

Мнениеот гражданин от село » 27 окт 2011 12:21

blue avalanche написа:"Бразилските нападатели на ЦСКА Мишел Платини и Жуниор Мораеш ще вземат български паспорти в съвсем скоро време, пише „Тема спорт”.
„Червените” са внесли необходимите документи и са задвижили процедурата, като целта на ръководството е да се освободят още квоти за чужденци извън ЕС в състава."
Честити ви "сънародници"!Защото на мен НЕ СА!
ПС.Интересно какви са правните основания за Мораеш... :o Сигурно е роднина на Дилма Русеф. :?

Много тясно гледаш нещата,погледни по-глобално,това е борба с демографската криза в България.И на цвят ги докарваме,за да няма обвинения в расизъм. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта