"ЗА" или "ПРОТИВ" Николай Михайлов в Националния отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

"ЗА" или "ПРОТИВ" Николай Михайлов в Националния отбор?

Мнениеот reh4o » 06 юни 2011 02:55

За или против Николай Михайлов в Националния отбор?
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот soilwork » 06 юни 2011 03:30

Не е лош вратар а и е още млад,тепърва ще се усъвършенства.Наложи се без чужда помощ като титулярен вратар на Твенте,стана шампион,спечели купата на Холандия...или си бил дълго в кома или си поредната "дребна душица" търсеща изява във форума

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот PFC Litex » 06 юни 2011 03:37

reh4o написа:Ще ми позволите да ви запитам нужно ли е да играе синчето на големия шеф Боби в националния отбор само защото му е син без качества без да се е доказал никъде освен в жълтите вестници и пред фолк дивите.Поне според мен това момче не трябва дори да присъства на футболните мачове не притежава рефлекс усет нищо просто не става вкарват му головете просто ей така прекалено лесно 90% заради него резуптатите на националния отбор в последно време са такива!

Да те попитам, знаеш ли кой вратар спечели приза:

Най-добър вратар в Холандия за сезон 2010 / 2011

:?:
Изображение

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот tiamat » 06 юни 2011 03:37

reh4o написа:Ще ми позволите да ви запитам нужно ли е да играе синчето на големия шеф Боби в националния отбор само защото му е син без качества без да се е доказал никъде освен в жълтите вестници и пред фолк дивите.Поне според мен това момче не трябва дори да присъства на футболните мачове не притежава рефлекс усет нищо просто не става вкарват му головете просто ей така прекалено лесно 90% заради него резуптатите на националния отбор в последно време са такива!


???

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот reh4o » 06 юни 2011 03:45

А кой си вкара потресаващ авто гол срещу вердер в холандия има доста добър отбор пред него за това не му вкарват толкова забелязахте ли в мача ни с черна гора че защитниците ги беше страх да връщат топката към него защото не се знае дали ще я уцели а и головете от англия бяха негова заслуга и 4 рите
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!

ttt10
Мнения: 23
Регистриран на: 06 апр 2011 00:02
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот ttt10 » 06 юни 2011 04:03

Да, син е на големия шеф, но той израсна доста в Холандия, пък и го избраха за най-добър вратар в първенството- това не се постига само с връзки. Може би за теб това не е доказване, а може би пък просто разбираш от футбол повече отколкото холандските специалисти, които са го избрали.
Не знам кой друг може да бъде титуляр на вратата, може би има няколко добри които го достигат, но титуляр трябва да бъде някой, който е по-добър от Михайлов, а такива мисля, че няма, или просто не съм забелязал във вътрешното първенство. Може би само вратарчето, което играе в Молдова може да го замести (не си спомням как се казваше). Ако автора на темата има по-добри варианти, може да ги предложи на Матеус. По принцип в България има доста хора, които могат само да критикуват, без да са способни да предложат никакви решения на проблемите и това не се отнася само за спорта (автора е един от тях).

П.С.
Научи се поне да пишеш правилно преди да пускаш теми. От начина, по който си пуснал темата си личи, че доста си се стресирал тази вечер, така че се успокой малко и наблягай повече на учебниците.

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот morqche » 06 юни 2011 05:02

Тоз дето е пуснал темата е един от 7-те милиона треньори... егати злобата...
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
benquick
Мнения: 457
Регистриран на: 18 май 2009 10:38
Skype: Олимпия Любляна
Местоположение: Уелс
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот benquick » 06 юни 2011 06:02

Честно казано и мен преди не ми харесваше,дори след трансфера му в Пуул се чудех кой и какво видя в него,но след страхотния му сезон и спечелването на приза за вратар номер 1 в Холандия това дето си го написал е меко казано смешно(да не кажа тъпо).Не се обиждай но не мога да споделя мнението ти!!!
vaskonti написа:
flo написа:Най-много се кефя ,когато червеният балон се надува и накрая се пука с гръм и трясък.Ей направо гот ми става :mrgreen:

То и синият гърми не по-рядко и с не по-слаба експлозия... :)
А синият доста често проглушава цяла Европа с трясъка си :)

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот shumnaliq » 06 юни 2011 06:16

benquick написа:Честно казано и мен преди не ми харесваше,дори след трансфера му в Пуул се чудех кой и какво видя в него,но след страхотния му сезон и спечелването на приза за вратар номер 1 в Холандия това дето си го написал е меко казано смешно(да не кажа тъпо).Не се обиждай но не мога да споделя мнението ти!!!


И аз бях така , и аз започнах да мисля така. Щом са го избрали за най-добър вратар в Холандия , значи не е слабак ( най-малкото) А и + това в момента нямаме по-добър вратар.
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ники Михайлов синчето !!!

Мнениеот ЕМИЛ » 06 юни 2011 06:51

на този етап е без алтернатива


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта