Трансферите в Арсенал?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cskara_92
Мнения: 83
Регистриран на: 07 сеп 2008 10:55
Контакти:

Трансферите в Арсенал?

Мнениеот cskara_92 » 21 юли 2010 22:29

Някой може ли да ми даде информация кои ще са(ако изобщо има такива)новите в Арсенал ,защото аз лично нищо не съм разбрал???
Аз мисля,че им трябва някой здрав дефанзивен халф от сорта на Кедира,Масчерано,а защо не и Стилиян Петров,но с големия интерес към тези играчи(без последния :) ) от по- богатите клубове не мисля,че ще акостират на Емирейтс.Дано тази година да вземат поне 2-3 класни играча и да се борят за титлата,че вече 6та година са без такава :evil: :evil: :evil: .

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот Cesc Fabregas » 21 юли 2010 22:35

Дотук са привлечени Косиелни и Маруан Шамак, а беше продаден Едуардо ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот fabregas_949 » 21 юли 2010 22:42

Марк Шварцер е доста усилено свързван с трансфер в Арсенал. Има информация, че е той е отказал оферта от тях. Много ми се иска да разкарат Фабиански или Маноне (може и двамата :lol: ) и да вземат вратар. Може би им трябва ново попълнение в защитата, но ще видим. Венгер каза, че все още от Арсенал са активни на пазара. Ще помоля някой модератор да направи темата важна за раздела, за да е актуална и да се обменя информация относно евентуални трансфери.
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
chrisbosh
Мнения: 400
Регистриран на: 24 май 2009 23:26
Местоположение: Animal Planet
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот chrisbosh » 21 юли 2010 22:50

Днес се говореше за японеца Хонда. И без това Венгер като беше гост в предаването Soccer City Live по Eurosport по време на световното постоянно го слагаше в своята единадесеторка. И има шанс да кацне в Лондон от Москва. Дано стане защото япончето добре я разцъква. А и аз симпатизирам на Арсенал, така че бих се радвал ако стане !

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот gilento93 » 22 юли 2010 00:36

chrisbosh написа:Днес се говореше за японеца Хонда. И без това Венгер като беше гост в предаването Soccer City Live по Eurosport по време на световното постоянно го слагаше в своята единадесеторка. И има шанс да кацне в Лондон от Москва. Дано стане защото япончето добре я разцъква. А и аз симпатизирам на Арсенал, така че бих се радвал ако стане !


И аз чух нещо такова.Ливърпул и Арсенал водели битка да го привлекат Хонда.И поздравления за Шамак ли е Чамак ли е добър е много даже.

Потребителски аватар
vladovichev
Мнения: 142
Регистриран на: 11 яну 2010 17:34
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот vladovichev » 22 юли 2010 07:46

Абсолютен провал е до момента трансферната политика на "артилеристите". Шамак е средно ниво футболист, а за Косиелни нямам впечатления, но едва ли още първия сезон ще пасне както Вермаелен миналия в състава. Няма покупка на вратар, което според мен е равносилно на трагедия. Явно пак ще се търси по-добрия вариант между Алмуния и Фабиански. Халфовата линия ако се задържи Фабрегас може и да не се нуждае от трансфери, но един вратар, още един нападател /все пак има само Бенднер и Перси, които може да се контузят рано-рано + Шамак, Едуардо бе продаден на Шахтьор/ и защитник /3-ма напускат Галас, Силвестре и може би Кембъл/ са адски нужни.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот ZinedineZidane » 22 юли 2010 08:28

Ако не се купи класен защитник и класен вратар, пак ще се борим за 3-4 място! За мен лично, Шварцер не е добър вариант, защото не отговаря на амбициите на отбора! Аз бих избрал Диего Лопез от Виляреал, но това си е мое мнение!
А би трябвало да има някакви пари за трансфери , като се има предвид, че Шамак е без пари, другото момче е около 8-10 млн, а Едуардо бе продаден за около 6 млн.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
gunner4life
Мнения: 578
Регистриран на: 21 юли 2010 10:22
Местоположение: Springfield
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот gunner4life » 22 юли 2010 09:46

Лично аз си мечтая за трансфер на някой вратар от Германия - Адлер, Ноер или Беналио. И тремата са млади и супер добри, но май ще си остана с мечтите ;) . Друг трансфер, кйто ми се струва спешен е на ляв защитник. Клиши срещу силни отбори като МЮ, Челси и пр. е просто трагичен.
Изображение
ARSENAL FC - the unbeatable - between 7 May 2003 and 16 October 2004
P49 W36 D13 L0 F112 A34

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот fabregas_949 » 22 юли 2010 09:48

vladovichev написа:Абсолютен провал е до момента трансферната политика на "артилеристите". Шамак е средно ниво футболист, а за Косиелни нямам впечатления, но едва ли още първия сезон ще пасне както Вермаелен миналия в състава. Няма покупка на вратар, което според мен е равносилно на трагедия. Явно пак ще се търси по-добрия вариант между Алмуния и Фабиански. Халфовата линия ако се задържи Фабрегас може и да не се нуждае от трансфери, но един вратар, още един нападател /все пак има само Бенднер и Перси, които може да се контузят рано-рано + Шамак, Едуардо бе продаден на Шахтьор/ и защитник /3-ма напускат Галас, Силвестре и може би Кембъл/ са адски нужни.


Галас попринцип можеше да е най-полезен от тях. Кембъл беше а горе, а долу, а Силвестре си е пълна дупка...
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gunner4life
Мнения: 578
Регистриран на: 21 юли 2010 10:22
Местоположение: Springfield
Контакти:

Re: Трансферите в Арсенал?

Мнениеот gunner4life » 22 юли 2010 09:58

vladovichev написа:... още един нападател /все пак има само Бенднер и Перси, които може да се контузят рано-рано + Шамак, Едуардо бе продаден на Шахтьор/ и защитник /3-ма напускат Галас, Силвестре и може би Кембъл/ са адски нужни.

Дефакто имаме 2ма нови защитници - Косиелни и Джуру ;) Джуру буше контузун целия минал сезон.
От нападатели за мен няма нужда - тук са Перси, Бенднер и Шамак + Вела и Аршавин (ако се наложи). А и зависи дали ще играем и 1 или 2ма нападатели.
Изображение
ARSENAL FC - the unbeatable - between 7 May 2003 and 16 October 2004
P49 W36 D13 L0 F112 A34


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта