Стратегията на ТИТАН

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dim77dim
Мнения: 119
Регистриран на: 17 сеп 2010 10:59
Контакти:

Стратегията на ТИТАН

Мнениеот dim77dim » 28 сеп 2010 18:11

След многото дискусии, плювни, все ми се щеше и аз да си дам мнението за това относно как и по-точно защо така ТИТАН управлява любимия ми клуб...
Криза е и всички трябва да се съгласят, че парите не идват от небето. Затова нека много хора преосмислят оценката си за собствениците, колкото и зле да изглеждат нещата...
ТИТАН НЕ Е БЕЗДЪННА ХАЗНА, от която да валят пачки в посока ЦСКА. ФАКТ! Почнаха да изчистват задължения, но те край нямаха.
В този случай ръководството се решава да купи един бол млади футболисти, които са изпаднали в дупка, депресия и са спрели развитието си. Според мен ТИТАН се надяват, че именно в ЦСКА те ще намерят себе си отново и за кратко време ще вдигнат цената си, след което ще бъдат продадени бързо и на печалба. Не се разчита на българи, понеже българите не се котират добре на футболния пазар. Левски също привлече 3ма холандци, французин пак по тази причина. Дотук политиката съвпада с тази на кръвния враг. Но ТИТАН нямат медиите зад гърба си и непрекъснати нападки и хули валят по техен адрес - това не било платено, онова не било платено, ток нямало, играчи се биели... ДА, ПАРИ НЯМА и няма откъде да дойдат, нашите собственици за жалост не са от фамилията Абрамович.
Мен ме интересуваше какво става с базата и по-точно Панчарево? Оказва се, че там работата кипи и скоро ще имаме терени както за децата, така и за мъжката формация + станция вместо бунгалата отпреди. :P :!: АМИ СУПЕР!!! Кога последно се е правило нещо за тези деца?
Някои ще кажат какво стана с парите от трансферите на Иванов, Стоянов, Принца... НЕКА ПРИПОМНИМ, ЧЕ ПАРИТЕ ПО ТЕЗИ ТРАНСФЕРИ СЕ ИЗПЛАЩАТ НА ВНОСКИ и не наведнъж т.е. ръководството не разполага с тези суми!!!
Пак за статистиката - в ЦСКА има около 30 футболиста, които средно вземат по 4-5 000 евро, някои може би и повече (не ми говорете за тавани, това са глупости, Шеридън нема да дойде за некви си 2000 паунда на седмица дори). Това прави по груби сметки ПОНЕ 150 000 ЕВРО на месец САМО заплати за футболисти. Включваме и персонала - администрация, треньори в школата, разни почетни президенти, скаути, треньори... Сега включете и наем за стадиона, ток, вода, екипировки (мъже, деца, юноши), пари за лагери... АБЕ ГРУБО БЮДЖЕТА НА ЦСКА ДА Е 3 ДО 4 МЛН ЕВРО + СТАРИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ за година!!!
Откъде имат приходи ТИТАН?
средна посещаемост на мач - 2000 (средно по 8 лв билет) = 16 хил лв!!! СУПЕР! ще може да се плати тока за 2 месеца и половина! :lol:
годишно приходи в А група до към 250 000 лв от билети... СМЕШНА РАБОТА НАПРАВО!!!
Иначе феновете надигат глас да не се продавали играчи, ама ги е скрънзе да дадат 10 лв за билет!!!
Относно политиката - никой няма да излезе и да каже пред камерите - " Много сме зле, няма пари и не знаем как ще оцелеем" Ако това стане, как мислите ще се отрази това на играчите? Ще си бият шута начаса половината от тях...
Спрели били парите на Дучето... Ами моите уважения, ама едно време хората доброволно стадиони строяха на отборите си, а ние очакваме да ни плащат, че да организираме хореография на любимия ни отбор? Иначе уважавам Дучето, но трябва това пронастроение, което е срещу ТИТАН да спре, защото потърпевш е само отборът ЦСКА!!! И ние трябва да СПРЕМ ВОЙНАТА СРЕЩУ ТИТАН!!! Защото убивайки ТИТАН, първо УБИВАМЕ ЦСКА!!! И ако ОМРАЗАТА КЪМ ТИТАН Е ПО-СИЛНА ОТ ЛЮБОВТА НИ КЪМ ЦСКА, ТО ТОГАВА ТЕЖКО НИ И ГОРКО НИ!!!
Знам как някои си правят сметки - абе ставаме шампиони, държим отбора 3 години да се сработи, после влизаме в Лигата и парите потичат... Е, да ама НЕ! С тези пари нема как да стане...
НЕКА НАПРАВИМ ЕДНА ЩО ГОДЕ ДРУГА РАВНОСМЕТКА -
15 000 средно на мач, средно по 10 лв на билет = 150 000 лв на мач, 750 000 евро на ГОДИНА само от продажба на билети (само в първенството)
Тогава вече моце да надигнем глас и да кажем, не продавайте Нелсън да кажем! Да, ама ръководството вече ще има други възможности и може да се реши да го задържи!
КАЗВАМЕ НЕ ИСКАМЕ НИКОЙ ОБВЪРЗАН С ОТБОРА ДА ВЗЕМА % ОТ КОМИСИОННИ. Я се сложете на тяхно място бе, пичове! Вие не бихте ли взели? За 10 лв билет направихте проблем, ами ако става на въпрос за 20 000 евро? МОЕТО РЕШЕНИЕ, А И НА ТИТАН ТРЯБВА ДА Е ВЪВЕЖДАНЕТО НА ТАВАН ЗА КОМИСИОННИТЕ, но това практически няма начин как да стане!
КАЗВАМЕ ИСКАМЕ ЯСНА ПОЗИЦИЯ ОТНОСНО БЪЛГАРСКА АРМИЯ Ами ТИТАН излязоха с позиция относно Армията - всички други клубове им дадоха стадионите, само нашия - НЕ ТА НЕ!!! Е тук вече всичко идва отгоре, вие предложете какво да направят собствениците - да избият правителството, барем новото им разреши строеж???
КАЗВАМЕ ИСКАМЕ ПОЧИТ КЪМ ЛЕГЕНДИТЕ НА ЦСКА ами ето вчера излезе новината, че Батков не пуснал БОРИМИРОВ на ГЕРЕНА. Що ли? Ами щото се дъвзе с президента Гонзо и създава конфликти - ЗАТОВА. Преди недълго излезе Зафиров да ми обяснява, че Акуаро не можел да си подгъва коленете. Този същия инвалид обаче има вече 3 гола като защитник, неизменен титуляр е (повечето от допуснатите голове между другото бяха грешки на Виданов - ФАКТ, но за футболните хора). Обяснява Зафиров, че ако тези хора ни решавали мачовете ДОБРЕ, ама те били куци... НЕ ГО ЧУХ ДА ИЗЛЕЗЕ И ДА СЕ ИЗВИНИ, макар вече няколко мача Нелсън, Шеридън, Мболи и Акуаро да ни спасяват мачовете... Та АМАН от такива легенди, които плюят по ръководството ако нещо не им е угодно! Георги Велинов уж и той легенда, а тренера си каза на децата, че се опитвал да лансира деца на богати родители, макар и да нямат качества!!!
КАЗВАМЕ ИСКАМЕ ПРИЗНАНИЕ ЗА ПУБЛИКАТА НА ЦСКА!!! КОЕ НА ЦСКА? Едвам събираме да понапълним 1 ПЪТ В ГОДИНАТА СТАДИОНА, ДАЖЕ ДЕРБИТАТА С ЛЕВСКИ И ЛИТЕКС МЕ Е СРАМ ДА ВИДЯ КОЛКО ПУСТЕЯТ ТРИБУНИТЕ, а чакаме призвания, че сме най-добрите!!! АЛО, МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА, я вижте какво правят АРИС, ПАОК солун, те да не играят в Европа всяка година срещу Ливърпул? Да не продължавам със списъка само на комшиите - Цървена звезда, Партизан... вижте им дербитата - ПЪЛНИ СТАДИОНИ!!! В Румъния средната посещаемост е в ПЪТИ по-голяма от България, дори да се вземат само нашите водещи отбори. СРАМ!!! ВСЕ ЕДНО ТИТАН да излязат пред камерите след изплатени заплати за Септември и да ЧАКАТ ТЯХНОТО ПРИЗВАНИЕ!!! АМИ ТАКА Е, МАМКА МУ... ПЪЛНЕТЕ СТАДИОНА ВСЕКИ ПЪТкакто с Фулъм, подкрепяйте отбора всеки път, както в Европа и съм 100% СИГУРЕН, ЧЕ ТИТАН НЕ САМО ЩЕ ПОЧНАТ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАТ С НАС, АМИ И ДА СЕ ВПИТВАТ В НАШИТЕ ИНТЕРЕСИ КАТО ФЕНОВЕ...
ЩЕ СПРА ДОТУК, ЗАЩОТО ПОИЗЛЯЗОХ МАЛКО ОТ ТЕМАТА... но да ме извините, просто чувствата ме завлядаха и си излях душата...
Болката е огромна, защото МОЖЕ ДА СМЕ ИСТИНСКИ АРМЕЙЦИ, НО РЯДКО ГО ПОКАЗВАМЕ! Няма признание за тези, които идват да вършат работата си. Стойчо загуби мачовете с Галата и се вдигна вой до небесата. Изгониха го. Сега го гледаме с влажни очи и чакаме да се върне като месия. Любо го обичаме всички, ама чак сега, като го няма... Там ТИТАН нямаха друг избор, понеже играчите го бойкотираха (Иванов, Караджов, Виданов, Петров, Тодоров...). Ако толкова много и все УЖ добри футболисти тръгнат срещу тренера, изхода е 1. Не можеш да уволниш 6 -7 футболиста, в които си инвестирал средства и време... Аз съм сигурен, че Любо ще се върне до 2-3 години!!!
Хайде и без това съм сигурен, че едва ли сте стигнали до последните редове, но здраве да е!!!
САМО ЦСКА

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот delqnski47 » 28 сеп 2010 18:21

Със сигурност анализа ти е интересен и когато намеря време по късно ще ти го прочета :)

Ще коментирам само заглавието на темата:
Еми според мен,накрато казано,Титан правят и добри неща,и много глупости!За сега,оставам с впечатлението,за съжаление,че второто(май) е повечко!
Но всеки може да греши!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

pronet1
Мнения: 43
Регистриран на: 27 сеп 2010 22:27
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот pronet1 » 28 сеп 2010 18:34

Интересно и МНОГО правилно биха казали някои,някои приближени до ръководството,но не така мисля аз." Титан" си нямат идея от футбол,пари нямат,ами за какво изобщо купиха Цска-малко хора са запознати как точно боклукчиите купиха Цска от Томов-прочетох цялата тема .Едно е ясно:с тези собственици до никъде няма да стигнем,но и нищо не можем да направим .Много клубове по света са изпадали в криза,но да се стигне чак дотам да ти спрат ТОКА на собствения стадион....пази боже,достигнахме дъното

Потребителски аватар
just one is eric
Мнения: 144
Регистриран на: 03 сеп 2010 10:59
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот just one is eric » 28 сеп 2010 18:46

dim77dim написа:Любо го обичаме всички, ама чак сега, като го няма... Там ТИТАН нямаха друг избор, понеже играчите го бойкотираха (Иванов, Караджов, Виданов, Петров, Тодоров...). Ако толкова много и все УЖ добри футболисти тръгнат срещу тренера, изхода е 1. Не можеш да уволниш 6 -7 футболиста, в които си инвестирал средства и време... Аз съм сигурен, че Любо ще се върне до 2-3 години!!!


Ето това е ОГРОМНИЯ , Ш*БАН ПРОБЛЕМ !
Тези путки смениха десетки треньори , поне половината загуби са от полягане ! Ш*БАН ФАКТ .........
Добра тема , ЕВАЛАТА но едвам събирам сили да ходя да гледам тези " женски полови органи " как ми се влачат по терена . Истинския футбол е на кварталното изкуствено игрище . Отбор на отбор , борба , потни играчи , красиви комбинации , борба за всеки гол - защото ако загубиш , теб ще те ебават ! Българската " А" Група е един цирк !!!!!!!!!!
Изображение

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот kiko75 » 28 сеп 2010 18:47

pronet1 написа:Интересно и МНОГО правилно биха казали някои,някои приближени до ръководството,но не така мисля аз." Титан" си нямат идея от футбол,пари нямат,ами за какво изобщо купиха Цска-малко хора са запознати как точно боклукчиите купиха Цска от Томов-прочетох цялата тема .Едно е ясно:с тези собственици до никъде няма да стигнем,но и нищо не можем да направим .Много клубове по света са изпадали в криза,но да се стигне чак дотам да ти спрат ТОКА на собствения стадион....пази боже,достигнахме дъното

стадидиона не е на ФК ЦСКА
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот kiko75 » 28 сеп 2010 18:58

нека да направят базата и всичко ще им простя защото ще сме едиствения отбор със собствена база в БГ 8-)
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
vaalmu
Мнения: 33
Регистриран на: 15 яну 2010 20:41
Skype: vaalmu
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот vaalmu » 28 сеп 2010 19:08

ЦСКА е мъртво --- ДА ЖИВЕЕ ЦСКА --- и напук на левскарите , ще пребъде Ц С К А----- а бе друже ,некадърници са тИТАНИТЕ и днес пак го доказаха- какво ще прави Бандаловски на Армията - каквото и останалите - Само Мболи е с нужните качества за ЦСКА,оттам трябва да се започне.Всички други - ВЪН от ЦСКА.Стойчо да идва и да запретва ръкави че иначе и лига Европа ще я сънуваме - това е истината :oops:
ШАМПИОНИ

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот mironi88 » 28 сеп 2010 19:18

С едно 80 % от статията съм съгласен. Може все пак ако искаме да бъдем реалисти да не слагаме средно 15 000 на мач - просто е невъзможно. Според мен обаче да има средно 6-8000 на мач в родното първенство е постижимо. Като сложим и едно дерби и поне 3 мача в Европа, които правят още около 20-25 000 средна посещаемост за целия сезон тя става около 8-9 хиляди. Но като комунизма така и управлението на Титан има плюсове и минуси. Засега са наравно, но чрез медии и прочие минусите правят повече впечатление.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот vaskonti » 28 сеп 2010 19:32

vaalmu написа:ЦСКА е мъртво --- ДА ЖИВЕЕ ЦСКА --- и напук на левскарите, ще пребъде Ц С К А----- а бе друже ,некадърници са тИТАНИТЕ и днес пак го доказаха- какво ще прави Бандаловски на Армията - каквото и останалите - Само Мболи е с нужните качества за ЦСКА,оттам трябва да се започне.Всички други - ВЪН от ЦСКА.Стойчо да идва и да запретва ръкави че иначе и лига Европа ще я сънуваме - това е истината :oops:

Е как ще изгониш целия отбор? С какви пари ще се прави качествена по твоите стандрти селекция? Що говориш по инерция и наизуст, не знам! Стойчо без СКЪПА селекция не работи!

Евала за темата! По-добре едва ли може да бъде описана ситуацията в ЦСКА!
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Стратегията на ТИТАН

Мнениеот gugushito » 28 сеп 2010 19:36

и аз мисля,че титаните не им е много ясно какво се прави като собственици на ФК,много грешки направиха , а и допълнението коща ги разсипва съвсем.Нека дадем още време на Гьорето и на тия слаби футболисти и да се надяваме ,че в един момент ще си повярват и ще тръгнат нагоре.... както се получи при подуенци...те нямат драстично по-добри играчи !!!иначе на автора- ЕВАЛЛА !!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта