Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот GeNtLeMaN » 18 сеп 2010 02:58

Става въпрос за Висшата Лига на Англия!
Предполагам доста хора следят първенството от дълго време, та ми е интересно какво мислят по въпроса. Всички футболисти играли след 92та година могат да бъдат включени в списъка.
Моят най-добър състав би бил:

GK: 1: Шмайхел

RB: 1: Денис Ъруин
CB: 1: Сол Кембъл
CB: 1: Рио Фърдинанд
LB: 1: Ашли Коул

MC: 1: Рой Кийн
MC: 1: Патрик Виера
MC: 1: Пол Скоулс

FW: 1: Тиенри Анри
FW: 1: Алан Шиърър
FW: 1: Кристиано Роналдо

Резерви
GK Сиймън , Ван Дер Саар , Чех
DF Гари Невил
DF Яп Стам
DF Тони Адамс
MC Лампард
MC Гигс
MC Бекъм
МC Пирес
FW Дзола
FW Рууд Ван Нистелрой
FW Кантона

The|Master
Мнения: 24
Регистриран на: 22 юни 2010 03:24
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот The|Master » 18 сеп 2010 03:28

Деннис Бергкамп е в най-добрите 11! Категорично!!!

Потребителски аватар
just one is eric
Мнения: 144
Регистриран на: 03 сеп 2010 10:59
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот just one is eric » 18 сеп 2010 03:35

Махаш Къци Роналдо и слагаш Кантона . Къци е вкарал някакви голове , Кантона е ВЕЛИК !
И как така човекът с 11 титли е резерва ?

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот GeNtLeMaN » 18 сеп 2010 03:48

Беркамп не заслужава да бъде на мястото на който и да е от изброените нападатели (според мен)
Колкото до титлите,лесно мога да направя отбор от играчи с най-много титли - 11 човека от Юнайтед,начело с Гигс като капитан. В крайна сметка изборът не е толкова лесен и всеки си има собствени възгледи.

The|Master
Мнения: 24
Регистриран на: 22 юни 2010 03:24
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот The|Master » 18 сеп 2010 04:00

Братле, слагаш много еднотипни играчи на терена... Какво ще правят Алън Шиърър и Тиери Анри заедно на терена.... че и Роналдо. Халфовете също са ти много спорни. Бергкамп ще пасне идеално на този отбор, на който и да от нападателите на мястото. Някой трябва да раздава гениални пасове, не само да вкарва! А когато говорим за пасове- няма по-дбър от Бергкамп!
А за резервите, които си дал направо не ми се коментира! Сиймън, Гари Невил, Яп Стам, Пирес и Нистелрой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти шегуваш ли се? Какво правят тези в "най-добрите играли някога във Премиер Лийг"?

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот GeNtLeMaN » 18 сеп 2010 04:11

The|Master написа:Братле, слагаш много еднотипни играчи на терена... Какво ще правят Алън Шиърър и Тиери Анри заедно на терена.... че и Роналдо. Халфовете също са ти много спорни. Бергкамп ще пасне идеално на този отбор, на който и да от нападателите на мястото. Някой трябва да раздава гениални пасове, не само да вкарва! А когато говорим за пасове- няма по-дбър от Бергкамп!
А за резервите, които си дал направо не ми се коментира! Сиймън, Гари Невил, Яп Стам, Пирес и Нистелрой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти шегуваш ли се? Какво правят тези в "най-добрите играли някога във Премиер Лийг"?


Ами ще играят футбол братле. Тук не става дума да разиграваме виртуални мачлета и тактики,а да изберем личните си предпочитания. Беркамп е велик,но той е зад всички изброени от мен имена. Патрик Виера и Скоулс не виждам с какво са по-слаби подавачи от Беркамп. Аз моите резерви си ги виждам много на място,а ти можеш да предложиш твои собствени. Интересно ми е как прецени,че Сийман,Невил и Нистелрой не са достатъчно добри? Яп Стам е играл сравнително кратко във ВЛ,но не можах да се сетя за друг стабилен център. Пирес е футболист който има какво да предложи,а ти може би имаш някой по-добър за заместник.

The|Master
Мнения: 24
Регистриран на: 22 юни 2010 03:24
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот The|Master » 18 сеп 2010 04:18

За цели 11 ще ми трябва известно време. Сега лягам да спя. Ще ти дам утре заместници на изброените футболисти. Само последно "Патрик Виера и Скоулс не виждам с какво са по-слаби подавачи от Беркамп"... Ти това сериозно ли го мислиш?!? :o :shock:

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот GeNtLeMaN » 18 сеп 2010 04:36

Само не ми давай утре 11 Беркамповци.

techko
Мнения: 14
Регистриран на: 18 сеп 2009 01:44
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот techko » 18 сеп 2010 04:39

Бергкамп не само трябва да е в отбора,той трябва да му е капитан!Няма по-добър футболист от Бергкамп,който да е играл в Англия!Футболен гений!Да го поставяте на едно ниво със Скоулс,е просто нелепо!

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Re: Най-добрите 11,играли във ВЛ!

Мнениеот GeNtLeMaN » 18 сеп 2010 05:10

Скоулс пък сигурно не е футболен гений. Вие или говорите с някакви страшни фенски пристрастия или имате пропуски в разбиранията. Скоулс който никога не е слизал от върхa и е световно признат от най-големите треньори и футболисти като "един от най-добрите халфове играли някога",не можел да се мери с Беркамп.. Да не говорим колко е глупаво да се сравняват футболисти които дори не играят на една и съща позиция. И Беркамп и Скоулс са добри подавачи,но единия няма място в моята селекция. Просто е , нали? :mrgreen:

ПС- Все някой голям футболист трябва да остане встрани. Местата са малко,а кандидатите много. Въпрос на избор.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта