Евентуални трансфери на Ходжсън

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот d-o-d-o » 14 юли 2010 14:11

Днес прочетох за няколко играчи спрягани за Ливърпул.Ето за кои играчи става въпрос : Жервиньо(Лил 15 милиона евро),Тайе Тайво(Олимпик Марсилия 10милиона евро),Стефан Дефур(Стандард Лиеж 12 милиона евро).Бихте ли коментирали евентуалното им привличане! ;)
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот Червени_шампиони » 14 юли 2010 14:20

Говореше се за Жилберто Силва, Бред Хангеланд , Дани Мърфи и Рафаел ван дер Ваарт.Лично аз се надявам от тези четиримата да привлечем поне Ван дер Ваарт и Бред Хангеланд, а останалите двама са на възраст вече.От тези по горе, ако вземем Жервиньо ще е просто супер. 8-)
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот d-o-d-o » 14 юли 2010 14:25

Червени_шампиони написа:Говореше се за Жилберто Силва, Бред Хангеланд , Дани Мърфи и Рафаел ван дер Ваарт.Лично аз се надявам от тези четиримата да привлечем поне Ван дер Ваарт и Бред Хангеланд, а останалите двама са на възраст вече.От тези по горе, ако вземем Жервиньо ще е просто супер. 8-)



Да,да за тези които изброяваш,се знае че има официални оферти ако не се лъжа,аз цитирах просто някой нови имена за които се говори по чуждите медий ;) иначе се надявам да вземат Рафаел ван дер Ваарт от твоя списък :)
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот Gil-galad » 14 юли 2010 14:26

Ми Стивън Дефур е дефанзивен халф, който да замести Масчерано при евентуална продажба, и доколкото имам наблюдения върху него се представя доста добре....На Тайе Тайво аз лично много бих се зарадвал...играч тип Рийзе...млад и перспективен, добре се включва в атака и много силен ляв крак.....За жервиньо нямам почти никакви наблюдения така че не мога да дам мнение....На мен лично ми се иска да видя в отбора играчи като, ван дер Ваарт, Хамшик, Арда Туран, Раул Мейрелеш, можеби Подолски, Ромеу Лукаку, някой централен защитник от типа на Бруно Алвеш...а също така има перспекривни играчи като Мамаду Сакхо(централен защитник) от ПСЖ или Муса Сисоко(дефанзивен халф) от Тулуза...но това са играчи на по 20 години и има още да растат......Но това всичко е в сферата на фантазията с оглед на средствата с които разполага отбора в момента :) Но за в бъдеще кой знае :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
vrajdebec
Мнения: 228
Регистриран на: 09 авг 2009 11:03
Местоположение: Spion Kop - Anfield
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот vrajdebec » 14 юли 2010 14:38

А знае ли се колко пари ще му отпуснат за трансфери , или трябва да продаде Ел Ниньо...... :(

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот rhaegar » 14 юли 2010 14:41

Gil-galad написа:Ми Стивън Дефур е дефанзивен халф, който да замести Масчерано при евентуална продажба, и доколкото имам наблюдения върху него се представя доста добре....На Тайе Тайво аз лично много бих се зарадвал...играч тип Рийзе...млад и перспективен, добре се включва в атака и много силен ляв крак.....За жервиньо нямам почти никакви наблюдения така че не мога да дам мнение....На мен лично ми се иска да видя в отбора играчи като, ван дер Ваарт, Хамшик, Арда Туран, Раул Мейрелеш, можеби Подолски, Ромеу Лукаку, някой централен защитник от типа на Бруно Алвеш...а също така има перспекривни играчи като Мамаду Сакхо(централен защитник) от ПСЖ или Муса Сисоко(дефанзивен халф) от Тулуза...но това са играчи на по 20 години и има още да растат......Но това всичко е в сферата на фантазията с оглед на средствата с които разполага отбора в момента :) Но за в бъдеще кой знае :)


Football Manager too much? :lol:
По темата-Дани Мърфи и Жилберто Силва може за ветераните да играят, в първия отбор едва ли. Хангеланд има още 1-2 години, ама пак не е дълготрайно решение. Виж Дефур и Ван Дер Ваарт стават, ама после пак ще се чудим защо Англия отпада на 1/8 финал на следващото световно, докат във ВЛ играят все повече чужденци.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот Mighty Reds » 14 юли 2010 14:41

За Тайво, а и за повечето желани от 'Пуул играчи, мерак показва Хари Реднап с парите в ръка, егати кофтито ситуация.
Аз лично се радвам за Паул Шарнър (с доста богат опит за ВЛ от Уигън), ако подпише разбира се, слуха за Ашли Йънг от Вила,тревожа се от запитването за Щефан Кислинг от Леверкузен и за Алу Диара от Бордо, направо съм ужасен от интереса към оня Гаян ли беше от Рен (20 млн паунда) ...
Стивън Дефур - ОК, Жервиньо е в графата "надцакване", а там сме голи и боси.
Искрено се надявам на Рафа Ван Дер Ваарт, дори и само заради хубавата Силви :oops: , но се съмнявам много.

п.с.Апропо, за Дани Мърфи - мисля, че колкото и да е вехт, ще има место за него на Анфийлд, всички помним успешния престой на Гари МакАлистър, който беше в залеза на кариерата си
Последна промяна от Mighty Reds на 14 юли 2010 14:47, променено общо 1 път.
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот Gil-galad » 14 юли 2010 14:47

rhaegar написа:
Gil-galad написа:Ми Стивън Дефур е дефанзивен халф, който да замести Масчерано при евентуална продажба, и доколкото имам наблюдения върху него се представя доста добре....На Тайе Тайво аз лично много бих се зарадвал...играч тип Рийзе...млад и перспективен, добре се включва в атака и много силен ляв крак.....За жервиньо нямам почти никакви наблюдения така че не мога да дам мнение....На мен лично ми се иска да видя в отбора играчи като, ван дер Ваарт, Хамшик, Арда Туран, Раул Мейрелеш, можеби Подолски, Ромеу Лукаку, някой централен защитник от типа на Бруно Алвеш...а също така има перспекривни играчи като Мамаду Сакхо(централен защитник) от ПСЖ или Муса Сисоко(дефанзивен халф) от Тулуза...но това са играчи на по 20 години и има още да растат......Но това всичко е в сферата на фантазията с оглед на средствата с които разполага отбора в момента :) Но за в бъдеще кой знае :)


Football Manager too much? :lol:
По темата-Дани Мърфи и Жилберто Силва може за ветераните да играят, в първия отбор едва ли. Хангеланд има още 1-2 години, ама пак не е дълготрайно решение. Виж Дефур и Ван Дер Ваарт стават, ама после пак ще се чудим защо Англия отпада на 1/8 финал на следващото световно, докат във ВЛ играят все повече чужденци.


От там можеш да съдиш само за Сакхо и Сисоко ;) ...неможеш да кажеш, че ван дер Ваарт, Туран, Хамшик, Мейрелеш, Подолски, Лукаку и Бруно Алвеш са лоши играчи без перспектива......сред исброените май Алвеш и Ваарт са най-възрастни - на по 26 години....Иначе за Хангеланд, Дефур, Тайво нямам нищо против да дойдат :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот d-o-d-o » 14 юли 2010 14:49

направо съм ужасен от интереса към оня Гаян ли беше от Рен (20 млн паунда) ...

Да но май се казва Гиан и аз съм ужасен от интереса към него съжалявам него съм го пропуснал да го напиша в темата :roll:
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Евентуални трансфери на Ходжсън

Мнениеот Gil-galad » 14 юли 2010 14:51

Mighty Reds написа:За Тайво, а и за повечето желани от 'Пуул играчи, мерак показва Хари Реднап с парите в ръка, егати кофтито ситуация.
Аз лично се радвам за Паул Шарнър (с доста богат опит за ВЛ от Уигън), ако подпише разбира се, слуха за Ашли Йънг от Вила,тревожа се от запитването за Щефан Кислинг от Леверкузен и за Алу Диара от Бордо, направо съм ужасен от интереса към оня Гаян ли беше от Рен (20 млн паунда) ...
Стивън Дефур - ОК, Жервиньо е в графата "надцакване", а там сме голи и боси.
Искрено се надявам на Рафа Ван Дер Ваарт, дори и само заради хубавата Силви :oops: , но се съмнявам много.

п.с.Апропо, за Дани Мърфи - мисля, че колкото и да е вехт, ще има место за него на Анфийлд, всички помним успешния престой на Гари МакАлистър, който беше в залеза на кариерата си


Чекакво те тревожи за Кислинг и Гиян....Кислинг направи супер сезон в Леверкузен, ръстов играч, може да играе с глава...верно пропуска му срещу Уругвай не говори много добре за него....а Гиян се представи супер на световното, с добра физика, добре играе с глава...ако стане някой от тея 2 трансфера, аз лично предпочитам Гиян, но няма да върна Кислинг....Но с парите които разполагаме е много трудно....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта