Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот fearbless » 01 май 2010 09:42

Ливърпул-Челси
Дата: 02:05:2010
Час: 15:30
ТВ: Нова Спорт
Стадион: ''Анфийлд Роуд''
Английска Висша Лига

Еми какво да ви кажа..? На фона на целия този скапан сезон не искам да подарим 19 титла на Юнайтед. Само това ми липсва, а предполагам и на вас. Имайки предвит формата на двата отбора най-логичното е победа на Челси. Изморени сме от мача с Атлетико, имаше продължения и накрая за съжаление бяхме разочаровани... Лош сезон и преди ви казах още като гледах резултатите от приятелските срещи в предсезонната подготовка осетих, че сезона ще е много труден и лош. Така и стана. Ако паднем утре ще останем с 62 точки, а Евертън са с 57 точки, а днес те от 17:00 играят със Стоук Сити и да приемем, че ще вземат 3 точки и ще станат с 60, то следващия кръг ние гостуваме на Хъл Сити и не виждам как може Евертън да ни измести. Аз така виждам нещата.. това е НЕ ИСКАМ 19 ТИТЛА ЗА ЮНАЙТЕД НА ФОНА НА ТОЗИ СКАПАН СЕЗОН. Искам да свърши този сезон да си почина малко от футбола да погледам националите по волейбол и така.... Вярвам,че следващия сезон ще е по-добър. Дано само се отървем от собствениците си и цена няма да има... Това е моето мнение и никой неможе да го промени!
LIVERPOOL FOREVER!!! ;) ***YNWA***
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот Blacksea13 » 01 май 2010 10:00

... Вярвам,че следващия сезон ще е по-добър. Дано само се отървем от собствениците си и цена няма да има... Това е моето мнение и никой неможе да го промени!
[size=150][color=#FF0000] LIVERPOOL FOREVER!!! ;) ***YNWA***
Като не може да го промени,за какво си я пуснал тази тема? Слава Богу,че в Англия не мислят и не разсъждават като теб!Винаги играят за тези на трибуните....Иначе щеше да се казва "А" ПФГ.

Потребителски аватар
manutd legeng
Мнения: 420
Регистриран на: 18 ное 2009 19:43
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот manutd legeng » 01 май 2010 10:33

Не тъжете,това е игра!Но ако трябва да се заиграваме,то ще ви кажа,че сте готови съвсем да станете средняци но Юнойтед да няма 19 титла!!
Това вече е комплекс!И традиция достойна за уважение-22 години без титла!!! :mrgreen:

Потребителски аватар
todor.blagov
Мнения: 18
Регистриран на: 28 мар 2010 11:58
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот todor.blagov » 01 май 2010 10:44

Каква е тази телевизия??? Няма ли да го дават по диемата

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот 0007 » 01 май 2010 10:46

todor.blagov написа:Каква е тази телевизия??? Няма ли да го дават по диемата

Нова Спорт стартира на мястото на музикалния канал MM.Тя е към Диемите и Нова Телевизия,като ще дават главно английски мачове и мачовеете от купата на Германия
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот POPCORN » 01 май 2010 10:58

още няколко теми ако пуснете ще е много добре :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот Alternative » 01 май 2010 11:09

Победа за ЧелсиИзображение!Как така М. Юн. с 19-та титла!Абсурд!При този провален сезон още една загуба няма да е фатална. :mrgreen:
Последна промяна от Alternative на 01 май 2010 11:17, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот zaqwsxd » 01 май 2010 11:10

Абе при вас върви ли канала? Щото иначе трябва да звъня на кабеларката на cabletel съм :? И там има следното съобщение : От днес , 30.04,2010 продуцентите на телевизия ММ решиха да преустановят излъчването на канала и да стартират нова телевизионна програма Nova Sport. Nova Sport Може да гледате в цифровия пакет на КейбълТел , Евроком. Да мине ще един час и да не я пуснат и вече ще им звъня да видя дали имат намерението да я пуснат и по кабелната , а не само по цифровата.

Потребителски аватар
gld_84
Мнения: 235
Регистриран на: 22 окт 2008 18:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот gld_84 » 01 май 2010 11:17

zaqwsxd написа:Абе при вас върви ли канала? Щото иначе трябва да звъня на кабеларката на cabletel съм :? И там има следното съобщение : От днес , 30.04,2010 продуцентите на телевизия ММ решиха да преустановят излъчването на канала и да стартират нова телевизионна програма Nova Sport. Nova Sport Може да гледате в цифровия пакет на КейбълТел , Евроком. Да мине ще един час и да не я пуснат и вече ще им звъня да видя дали имат намерението да я пуснат и по кабелната , а не само по цифровата.



Не разчитай да го пуснат, надписът стои от вчера, аз съм на същия кабелен оператор, за да го гледаме искат да ни накарат да си вкараме цифорва телевизия към кабелната и да си доплаюаме повече, разбира се... Много сериозно се замислям да ги сменям... Нито Бтв синема пуснаха, сега и Нова спорт не ми пускат...

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси (Официална Тема)

Мнениеот Madridist » 01 май 2010 11:23

Хора, аз си мисля, че Ливърпул няма да загуби мача. Един приятел ми прати нещо интересно. Вижте линка-http://www.betstudy.com/soccer-stats/c/england/premiership/1994-1995/ В последния кръг на сезон 1994/95 Блякбърн води на Юнайтед с две точки. Ливърпул побеждава Блякбърн, но Юнайтед стига само до хикс и не може да се възползва от победата на мърсисайдци. Нищо чудно да се повтори подобна картинка. Относно Нова спорт, аз съм на Булсатком,сега проверих и я имам на мястото на ММ, която вече не съществува :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта