Левски се разбра с Иво Иванов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот Mecho-Cuh » 29 дек 2009 17:27

Защитникът на Берое Иво Иванов е все по-близо до Левски, след като е договорил личните си условия на среща с Георги Иванов, твърди БТА. За да стане трансферът факт обаче, трябва да се разберат и двата клуба, които продължават да преговарят. gong.bg


Taka интересно ми е защо Левски се "разбира" със футболист на Берое за личните му условия и след това започва преговори с отбора?По целия свят е обратно, но не и тук. Иво Иванов продава ли се ? Имаше опити да се вземе без пари.Сега пак искат да го отмъкнат с някоя смешна сума предвид положението ни.Е няма да стане. Ще остане в Берое.

satyr_666
Мнения: 126
Регистриран на: 17 юни 2009 22:08
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот satyr_666 » 29 дек 2009 17:33

еееее щом ти си казал че ше остане....

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот shumnaliq » 29 дек 2009 17:33

Mecho-Cuh написа:Защитникът на Берое Иво Иванов е все по-близо до Левски, след като е договорил личните си условия на среща с Георги Иванов, твърди БТА. За да стане трансферът факт обаче, трябва да се разберат и двата клуба, които продължават да преговарят. gong.bg


Taka интересно ми е защо Левски се "разбира" със футболист на Берое за личните му условия и след това започва преговори с отбора?По целия свят е обратно, но не и тук. Иво Иванов продава ли се ? Имаше опити да се вземе без пари.Сега пак искат да го отмъкнат с някоя смешна сума предвид положението ни.Е няма да стане. Ще остане в Берое.


чоек тва е левски
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот delqnski47 » 29 дек 2009 17:36

Ако Берое поискат голяма сума за трансфера,99% няма да стЕне...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот Mecho-Cuh » 29 дек 2009 17:37

Колкото и странно да ти се струва Берое е собственост на фен клуба и на ветераните.А ние не мислим много различно. С общи усилия и голяма мъка избутваме отбора да съществува и сме минали през какво ли не.Точно тези пари на Левски аз не искам.

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот Mecho-Cuh » 29 дек 2009 17:39

delqnski47 написа:Ако Берое поискат голяма сума за трансфера,99% няма да стЕне...

Ако има такава сума( дано да няма) нормално да не е малка.Все пак е национал.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот Гуу » 29 дек 2009 17:42

delqnski47 написа:Ако Берое поискат голяма сума за трансфера,99% няма да стЕне...


Каквато и сума да поискат, дори и да е малка, пак няма да стане. Левски сега ще се опита да го отмъкне без пари (по подобие на Георги Христов и Да Коща),ако успеят тогава Иванов ще премине при тях. В противен случай няма да има сделка и Иванов ще си остане в Берое или пък ще премине в клуб, който ще се реши да извади пари и да го купи.

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот bambam » 29 дек 2009 17:43

Mecho-Cuh написа:Колкото и странно да ти се струва Берое е собственост на фен клуба и на ветераните.А ние не мислим много различно. С общи усилия и голяма мъка избутваме отбора да съществува и сме минали през какво ли не.Точно тези пари на Левски аз не искам.

те едни пари Ша дадът :lol:

Какво стана с продажбата на клуба?
Некав ,местен бизнесмен ,щеше да го купува :roll:

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот acmilan » 29 дек 2009 17:49

Абе това,което пише по медиите мен не ме интересува.Ако всичко се оправи в Берое по-скоро,Иво ще си тръгне само при сериозна трансферна сума.А такава,както знаем,Батков няма да даде.Не знам какво точно е желанието на Иво,но вярвам,че не би избягал от кораба.Вече ако има сериозна оферта и той иска да отиде в Левски,няма лошо,но тия простотии разтрогни си договора,че да ни излезеш без пари са жалки...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Левски се разбра с Иво Иванов

Мнениеот Dust » 29 дек 2009 17:50

Иво Иванов е конвертируем футболист за Берое и за същият решат ли да го продават ще определят висока цена.
Едва ли ще си позволят бероици Иванов да разтрогне на арбитраж по вина на клуба, така че въобще не го бройте момчето като сигурно ново попълнение на Левски.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта