Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
evolution
Мнения: 63
Регистриран на: 01 сеп 2008 17:47
Контакти:

Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот evolution » 16 дек 2009 14:10

Ама дори и на мене взе да ми писва. Поне вие от сайта не ставайте арена на подобни дивотии. Тия съвсем взеха хората за прелетни крокодили. Не били взели формуляра!???!!!
Това вече минава всякакви граници. В опитите си да оправдаят невероятните малоумщини, които сътвориха, измислят какви ли не простотии.
Не искам да съм на мястото на феновете на Левски.Ама наистина. Не заслужават подобна гавра.

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот Xanko » 16 дек 2009 14:17

Е те ако бяха проверили и в Рубин дали някой е чувал за тях............ :lol: :lol: :lol:

toi
Мнения: 106
Регистриран на: 22 авг 2008 12:07
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот toi » 16 дек 2009 14:27

Ся очакваме Баткофф да обяви поредните виновници за поредната издънка на ръководството на Левски...хахаха

Потребителски аватар
Мимо Домиров
Мнения: 37
Регистриран на: 30 ное 2009 13:02
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот Мимо Домиров » 16 дек 2009 14:30

То е ясно, кои продукти на проблем с дебелото ч...о, стоят зад тия "провалени трансфери".

СЪВСЕМ СКОРО ОЧАКВАМ ФИЛМА : БАТКОВ ОТВРЪЩА НА УДАРА

И трябва да знаете, че когато тръгваш да атакуваш някого първо трябва да прецениш дали самия нямаш уязвими места . А тия продукти на дебелото ч...о имат толкова уязвими места в момента , че този път "Смешно лято 2008" ще е като виц в сравнение с "Война и мир" ..... :) :) :)
Д.М. - даже червеите в екарисажа биха се погнусили от него !!!

dibi4
Мнения: 4
Регистриран на: 29 ное 2008 20:16
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот dibi4 » 16 дек 2009 14:48

Жалко наистина за Лефскарчетата.Ептен за балъци ги взеха.Първо бат Гонзо се отказа от Футбола-нещо което никога не е започвал,после управниците ги правят на балъци.Жалко,а бяхте поне достоен съперник,въпреки,че както стана ясно си поръчвахте и съдии/

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот eMs1 » 16 дек 2009 15:00

Баждеков го пращат да говори глупости все едно бай Пешо, дето току що е слезнал от комбайна, а не човек от незнам си колко години в управлението на футболен клуб. Как няма да си вземеш екземпляра от договора (май адвокат за шеф имаха...)???!?!?
И това да го обясняват пред камери и журналисти, т.е. на нас феновете (не съм от синичките, но това тук няма голямо значение) значи тези хора ни взимат за пълни необразовани кретени и очакват да им вярваме.....жалка история.

Потребителски аватар
RED_FOX
Мнения: 130
Регистриран на: 27 окт 2008 23:49
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот RED_FOX » 16 дек 2009 15:05

Прокуратурата веднага трябва да се заеме със случая! :lol: :lol: :lol:

P.S.
Баждека просто кърти асфалта с тия изказвания :)

лъв
Мнения: 371
Регистриран на: 14 авг 2009 18:46
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот лъв » 16 дек 2009 15:18

Понякога си мисля,че е смешно,ама вече това чак страшно звучи!!!!!!!! Ми къде сте били,бе! Как няма да си вземете формуляр от предварителния договор,това да не е рекламна брошура!То с никой от Рубин не бяхте говорили,натоварихте половиния отбор да го продавате,сега сте даже подписали,ама екземпляр пък не ст си взели! Ми то ние на касата в суперите си вземаме бележките,ей така,да си знаем сметката,вие предврителен договор за трнафер за стотици хиляди евро,нямате документ! Е кой ще ви вземе вече насериозно! То всеки,който си реши,може да се бъзика ! СРАМНА РАБОТА!Изумих се днес окончтелно!Направо се съкращавайте -от Батков,през Баждеков и Гонзо! Егати аматьорщината! Толкова пък да е забатачено всичко,чак,УЖАС!И не говорете НИЩО! И ТРИМАТА! ОТВОРИТЕ ЛИ УСТАТА,НИЕ СЕ ЧУДИМ ДА СЕ СМЕЕМ ЛИ,ДА ПЛАЧЕМ ЛИ!

galder
Мнения: 129
Регистриран на: 24 дек 2008 09:44

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот galder » 16 дек 2009 15:33

Такава дивотия за 1 път виждам, сключен договор и не си взели екземпляр. нали договорите изрично се сключват в няколко екземпляра по един за всяка от заинтересованите страни. Олеее толкова некадърни и некомпетентни хора няма на света. Сега нямате право да мрънкате, ами си опичайте акъла и спрете вече с тези ашлашки работи

Viktoria
Мнения: 63
Регистриран на: 08 дек 2009 19:40
Контакти:

Re: Баждеков: Ако си бяхме взели екземпляра, който Зе подписа с

Мнениеот Viktoria » 16 дек 2009 15:50

Пълна трагедия,имах съмнения относно професионализма на работещите в този отбор но вече съм сигурен че са пълни аматьори! ;)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта