Трансфери през зимната пауза в Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот delpi » 30 дек 2008 17:23

Според мен твърдо ДА! И ще кажа мнението си по въпроса. Колкото и да твърдят шефовете на отбора, че имаме достатъчно класни състезатели смятам, че от някой друг трансфер винаги бихме имали полза. Включително и да продадем някой а не само да купим. Не искам да си спомням какви бяха последствията в отбора когато преди 2 години Мъри, Наско и Батков решиха, че сме върхът и няма нужда да купуваме никого и така Левски не направи нито един летен трансфер... аз смятам, че точно от тогава отбора започна да върви надолу и се стигна до дъното миналото лято.
От трансфери винаги има нужда, колкото и да няма средства отбора най-малкото можем да се огладаме къде има преотстъпени или продадени юноши, които поне знаят какво е да носиш екипа на любимия отбор!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот angelov » 30 дек 2008 17:38

Както се вижда отбори като Реал, Милан, Манчестър и др. правят трансфери. Е след като най-големите го правят, защо ние не? Но под трансфери разбирам двама или трима класни ирачи, а не да се копува на кило. Разбира се трябва да се освободят някои играчи и да се дава шанс на момчета от школата.
И дано новата година донесе повече щастливи мигове на всички българи с техните любими отбори.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот delpi » 30 дек 2008 17:41

angelov написа:...Но под трансфери разбирам двама или трима класни ирачи, а не да се копува на кило. ....


Да принципно е така, но г-н Батков нали обяви финансова нестабилност и съответно такъв трансфер ще бъде много трудно да се осъществи. Единствено ако се продаде Рабех или Гошо Петков за някаква прилична сума, тогава спечеленото може да се вложи в класно полълнение...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
Oskron
Мнения: 510
Регистриран на: 28 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот Oskron » 30 дек 2008 17:53

Нужда винаги има, но дали има възможност. Не смятам че е необходимо да се прави селекция като лятната само и само да се каже, че се прави селекция. Необходими са ни защитник и халф, но класни не от нивото на Бистрон и Тиберканин. Такива футболисти струват много пари или пък искат големи заплати, което в този момент е невъзможно. Предполагам, че накрая ще се вземат 2-3ма със свободен трансфер и с неизвестни качества, като ще се надяваме някой от тях да става за нещо. Не очаквам да привлечем футболист, който веднага да заиграе като титуляр.

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот angelov » 30 дек 2008 18:01

delpi написа:
angelov написа:...Но под трансфери разбирам двама или трима класни ирачи, а не да се копува на кило. ....


Да принципно е така, но г-н Батков нали обяви финансова нестабилност и съответно такъв трансфер ще бъде много трудно да се осъществи. Единствено ако се продаде Рабех или Гошо Петков за някаква прилична сума, тогава спечеленото може да се вложи в класно полълнение...


Под класни имам предвид за нашите стандарти, примерно от класата на Рабех или Жоазиньо. За двма трима такива играчи трябват не повече от милион-милион и триста. А г-н Батков да не се прави на бита лисица, а да рзвъраже кесията. Все пак той има доста лични пари. Във всеки един клуб има периоди, в които собственика трябва да дава лични средства без да очаква бързо връщане. Ако иска Левски да излезне по-бързо от кризата трябват пари и ако г-н Батков не иска да дава, да се маха.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот delpi » 30 дек 2008 18:32

Oskron написа:...Необходими са ни защитник и халф, но класни не от нивото на Бистрон и Тиберканин. Такива футболисти струват много пари или пък искат големи заплати, което в този момент е невъзможно. ...


Не съм сигурен, но Тиберканин май го взехме със свободен трансфер. Това дето го казваш обаче важи за Бистрон в пълна сила. Много колебливо представяне. Все пак на него ще му се даде шанс и втория полусезон да се докаже и ще видим, може и да бъркаме в преценката си. Тиберканин пък според мен не получи достатъчно шанс за изява, а в същото време когато ограеше се представи прилично така, че трябва да му се даде повече шанс... да не забравяме, че той има главна заслуга за гола на Гонзо срещу ЦСКА с удара който нанесе към вратата на Беконо.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот delpi » 30 дек 2008 18:34

angelov написа:Под класни имам предвид за нашите стандарти, примерно от класата на Рабех или Жоазиньо. За двма трима такива играчи трябват не повече от милион-милион и триста. ....


Сигурен съм, че г-н Батков няма да извади такава сума в този момент!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот ss_killer » 31 дек 2008 13:18

мисля на всяка цена трябва да се вземе нов полузащитник,а относно Давид Бистрон той ако продължава така може да стане твърда резерва на Виктор Генев,защото той във всички мачове в които игра се представи на едно много прилично ниво
весело посрещане на новата година на всички сини фенове ии дано имаме повод за много радост през идващата-2009 година
САМОО ЛЕВСКИ
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот delpi » 01 яну 2009 18:41

ss_killer написа:мисля на всяка цена трябва да се вземе нов полузащитник,а относно Давид Бистрон той ако продължава така може да стане твърда резерва на Виктор Генев,защото той във всички мачове в които игра се представи на едно много прилично ниво
весело посрещане на новата година на всички сини фенове ии дано имаме повод за много радост през идващата-2009 година
САМОО ЛЕВСКИ


Да напълно съм съгласен с теб за Виктор Генев, надявам се да продължи да се развива и най-важното да се работи с него на тренировките, ако въобще имаме кадърни специалисти, защото се видя, че момчето има талант. Да не забравяме и Мартин Димов, който доколкото чух скоро ще започне нормални тренировки.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: Има ли нужда Левски от зимни трансфери?

Мнениеот Bully_Blue » 01 яну 2009 19:56

Нужда от селекция има,трябват централен защитник и център халф.Мисля,че в България може да се намери,но дали клубовете ще ги пуснат.Тиберканин не мисля,че е лош футболист и той направи най-красивото изпълнение за сезона до момента,а именно онази задна ножица срещу Беласица.Асистира и за важни голове,за двата гола на Тасевски срещу Литекс и за гола на Гонзо срещу чорбата.
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта