За стадиона на Локо Мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Super_Mario
Мнения: 80
Регистриран на: 08 юни 2008 21:15
Контакти:

За стадиона на Локо Мездра

Мнениеот Super_Mario » 29 юли 2008 23:02

Цялата статия, придружена и от снимки, на адрес: http://ivayloslavkov.log.bg/article.php?article_id=9897

Преди десетина дни стана ясно, че Изпълнителният комитет към БФС е решил да отнеме лиценза на стадионите на 4 отбора от елитния ешалон - Ботев Пловдив, Беласица, Миньор Перник и Локомотив Мездра.

Докато другите 3 отбора неведнъж са имали възможността да се справят с проблемите си, то шефовете на Локомотив отдавна са разбрали, че за осъществяване на поставените високи цели са нужни големи промени в клубната база. Така, преди няколко месеца, се започнаха грандиозни промени. Официалният терен бе изграден наново. Проектът за терена бе изработен от чуждестранни специалисти и със сигурност е един от най-добрите в България. Дренажът му е изключително качествен и мога да потвърдя, тъй като съм видял целия процес по изработката му. Най-добрата отоплителна система също се намира на този терен. Тревата вече се стабилизира и се намира в много добро състояние.

В терена са вложени огромни средства и БФС трябва да се отнесе с голямо уважение към начинанието на собствениците на клуба. В последните години постоянно слушам как терените на българските тимове са в ужасно състояние. Защо тогава се стигна до там да не дадат лиценз на стадион "Локомотив"?! Истината е, че има много хора, които завиждат на мездренчани. И напук на всякаква логика, изведнъж се взе решение да съсипем самочувствието на шефове и отбор. Хора от БФС, СЪБУДЕТЕ СЕ!!! Елате и погледнете как се работи. Елате и вижте децата, които тренират на чисто новото изключително модерно изкуствено игрище. Погледнете и останалите тренировъчни игрища, които могат да бъдат единствено блян за половината отбори от А група. Не търсете "под вола теле", а поемете морална отговорност и не спирайте развитието на спорта в Мездра! Най-малкото заради останалите отбори, които с радост ще се докоснат до чудесните съоръжения на местния стадион.

Цялата статия, придружена и от снимки, на адрес: http://ivayloslavkov.log.bg/article.php?article_id=9897

Потребителски аватар
Alex Tomov
Мнения: 124
Регистриран на: 07 юни 2008 21:47
Местоположение: София

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот Alex Tomov » 29 юли 2008 23:28

Че и форум за Мездрата има :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Изображение

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот samobotev » 30 юли 2008 10:38

М да на тази снимка стадиона изглежда доста добре.Малак но спретнат и доста добре подреден,поно от това което се вижда изглежда доста по добър от поне половината стадиони на отбори в А група.Явно не сте бутнали кинти под масата

Потребителски аватар
huntelaar
Мнения: 59
Регистриран на: 05 апр 2008 17:05
Местоположение: Amsterdam ArenA®
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот huntelaar » 30 юли 2008 10:56

разсмиване за добро утро...
Завиждали на мездричани... ще ви се
играели на супер модерно игрище... опънали 2 парчета изкуствена трева 5-10 опънали 30 метра ограда да го заградят и вече терен

като гледам снимките на "стадиона" терена на бая места вместо тревно покритие има кално покритие...
не виждам ограда между трибуните и терена и не ми излизайте с думите в англия нямало, щото тука не е англия и няма да стане
къде ви са съблекалните паркингите стационара или тез неща стават в близката горичка ?
знаете ли колко изисквания има към един стадион спрямо правилника на УЕФА ?
все БФС ви е виновно... верно са пълни измекяри ама потърсете малко причината в себе си поогредайте се дали всичко е точно както трябва и после обвинявайте
I`am the Eredivisie Master!!!

Super_Mario
Мнения: 80
Регистриран на: 08 юни 2008 21:15
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот Super_Mario » 30 юли 2008 18:27

Не съм снимал официалната ложа и административната сграда със съблекалните, залите за пресконференции и съдии. Преди време от ТВ7 пуснаха репортаж за последните и ако го беше гледал щеше да се изумиш. Много добре е направено всичко вътре. До няколко дни стадионът ще бъде съвсем готов и тогава от БФС не знам какво ще говорят, защото по всичко личи, че този стадион ще бъде сред най-добрите в България. Освен това шефовете вече са направили план за цялостна реконструкция, след която съм убеден, че този стадион ще може да се ползва и за международни срещи. И не говори така за изкуствения терен - такъв едва ли си виждал в България. Като си такъв фен, ела и викай за комунистическото си отборче и ще се убедиш в думите ми. Не съм от Мездра, но много се радвам, че там се работи толкова добре. Успех на "Локомотив"!!!

Потребителски аватар
huntelaar
Мнения: 59
Регистриран на: 05 апр 2008 17:05
Местоположение: Amsterdam ArenA®
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот huntelaar » 30 юли 2008 19:29

чакай ве шефче . не ми викай комунистическо фенче щото незнаеш за кой отбор съм и през кво е минал моя отбор!
в бургас тази година ни направиха изкуствена настилка и знам какво е изкуствена настилка а и преди това съм играл и в варна на изкуствена настилка и знам къде какво има и какво е качествено!
може да имате административни сгради но подчертавам това не е стадион
с капацитет 200 седящи и 1000 правостоящи повярвай ми международни срещи няма да играете.. за да имате лиценц от уефа в близост до стадиона ви трябва паркинг със не малко позиции. не ме карай да изкарвам правилника щото се ядосвам за глупости!
стадиона може да изглежда кокетно но да е най хубавия забрави...
разлика от стадион до игрище е огромна... извинявай не се засягай но да стигнете стадион има много още ;)
успех на Локо дано се задържи в А група, аз ще съм в Б... поне таз година
САМО НАФТА
I`am the Eredivisie Master!!!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот ntodorov » 31 юли 2008 16:07

Вчера гледах мача на "акулите" от Черноморец с Локо Ст. Загора на обновения ст. Лазур. Ами терена е застлан с нещо извънземно-Уау. Ако критериите Ви са ст.Народна армия трябва да вземете лиценз от раз, но виж със ст. Лазур...???? не знам, вдигам рамене и цъкам с език. Не са ми ясни критериите на лицензионните комисии, но ви стискам палци, защото Мездра е градче от което не могат да се очакват чудеса, като затревен изкуствен терен от "Онтарио" с дренаж и подгряващи системи със защити на настилката, 80% закрит стадион, сервизни ротонди,тоалетни на калпак, ел.лампи на терена( 2100 лукса) и тренировъчните игрища, видео стена по която вървят реклами и репортажи от предходни мачове на отбора домакин и пълна статистика по време на срещата, удобни седалки подменяни постоянно и терен на една ръка разстояние нещо, което го има в квартал Лазур на едноименния стадион в град Бургас, но за съжаление е само за нас, дай боже да го имате и за вас. Стискам ви палци, а когато отидете на такъв стадион ще разберете, че досега не сте ходили на мач и ще преосмислите що е то стадион и има ли почва у нас като в Бургас....
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС няма моралното право да отнеме лиценза на ст."Локомотив"

Мнениеот user » 12 авг 2008 10:41

Alex Tomov написа:Че и форум за Мездрата има :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Толкова ли ти е странно,че всеки отбор има място в този форум!?Все едно има разлика от Подуене и Мездра!?Всъщност и да има,не се знае в чия полза е!И престани да спамиш форумите на всички с безмислените си коментари! :!:
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

БФС НЯМА МОРАЛНОТО ПРАВО ДА ДАВА ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОНА В МЕЗДРА

Мнениеот slavia_forever » 17 авг 2008 00:31

1. Публиката и на домакините и на гостите минават паралелно едни до други по един и същи път за да стигнат до секторите си на стадиона.
2. Няма никаква организация, по разпределяне на публиката:
- единия полицай праща фен да напътства агитката на Славия от пътя, до мястото където ссе подреждат за влизане колите на феновете й. Там също се намират и минават групи с фенове на Локомотив, за да влезат също на стадиона.
- след това единия полицай казва, че феновете на Славия ще влизат с колите се, които ще следват патрулката им.
- влизайки с колите след патрулката им, други полицаи казват, че няма да ни пуснат с колите и да ги спрем на псевдо-паркинга, като като първия му казва, че е създадена вече организация, като двамата влизат в конфликт.
2. Първо решиха, че билетите ще се раздават отвън, след което в последствие се раздадоха вътре, преди входа на сектора за гости.
3. Както на влизане, така и на излизане двете агитки, излизаха отново заедно, като в случая вече стана конфликт, който полицаите не успяха да потушат и стана бой с няколко щети по автомобилите ни, които превеждаха в този момент,точно през агитката на Локомотив Мездра.
4. Организаторите на първата среща на Локомотив Мездра в елита, не само, че не успяха да се справят с охраната на срещата и допуснаха бой, но и накрая един полицай избяга, от гонещи го фенове от Локомотив Мездра. Направо стана за смях, макар че ситуацията е жалка.
5. С какво право БФС лицензира такъв стадион, без инфраструктура и с почти нулева организация?? Като вече не е лицензирал стадиони, които във всички случаи на са толкова зле структурирани, въпреки че и те и не заслужават лиценз, но лиценз, точно за съоръжението в Мездра, е абсолютен и завършен абсурд! Билетите за този стадион, поне тези за сектора "гости", бяха на цена от 5 лева.
6. И не на последно място, заслужено си загубихме мача със Локо Мездра, за да не си помисли някой, че подавам на показ гореизложеното, защото ме е яд на мача, напротив, паднахме заради безумната си игра с почти никакви удари към вратата на Локомотив, и нула реални голови ситуции, а да не говорим, че съдийството също беше на прилично ниво. :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

NIKIFEN
Мнения: 5
Регистриран на: 15 юни 2008 18:24
Контакти:

Re: ЗАЩО БФС ДАДЕ ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ ВЪВ МЕЗДРА????

Мнениеот NIKIFEN » 17 авг 2008 09:25

СТАДИОНА СИ Е МНОГО ДОБЪР,ТАКА ЧЕ СТИГА СТЕ РЕВАЛИ,А ПОГЛЕДНЕТЕ СИ СМЕШНОТО ОТБОРЧЕ.А ЗА БИЛЕТИТЕ ЩЕ ВИ КАЖА ЧЕ ВСИЧКИ БЯХА ПО 5лв.А ВИЕ ПО КОЛКО ГИ ДАВАТЕ НА АГИТКИТЕ НА ЛЕВСКИ И ЦСКА?


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта