6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот icko65 » 18 авг 2017 23:21

KIL написа:
icko65 написа:Само Тича!Да го..другите.

Преди мача друго пишеше...А достойнството?

"Мача се очертава да е подарък за вас..Нашите ТИМ-аджии цели нямат.Дръпнахме крака от газта с два равни..Време е за спирачка-загуба.Пък и ви е време за победа.Твърда 1."

:oops:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Контакти:

Мнениеот violetovgeneral » 18 авг 2017 23:38

Гонзо бе най-добрият!Стига сте спестявали комплименти към него!

HANIBAL
Контакти:

Мнениеот HANIBAL » 19 авг 2017 08:33

Хубав мач,ценна и навременна победа срещу добър отбор.Много се стараха и раздаваха всички.Голямо браво на Ертан!Критиките към Сашо Александров са доста неуместни.Той е железен и не бива за някоя колебливо отиграна топка да започвт вечните черни подмятания.Все пак победихме труден съперник и трябва да сме по оптимистични.След подобна победа,дори и глупостите на Стрелеца развеселяват.Само Черно море!

yavorescu
Контакти:

Мнениеот yavorescu » 19 авг 2017 08:50

Дано не ни се случва да изживяваме подобни моменти, като феновете на Ботев вчера. Можеше да загубим с разгромен резултат, скъсаха се да пропускат. Демонстрирахме отлична успеваемост, като реализирахме две от трите положения, които създадохме. Ужасни първи 15-20 минути и слабо второ полувреме, но през втората половина на първото бяхме страшно ефективни и показахме някои хубави неща. Атаката за втория гол беше супер. Добър мач на Старокин (не заради гола) и Хасани. Жоро показва едно постоянно ниво вече шести мач, като почти през цялото време е бил на терена. Томбак също се представи добре, макар че направи 2 неприятни грешки (едната в защита, другата в атака). Напълно нормално за неговата възраст. Като гледам каква дупка е Станчев на бека, добро решение на Гонзо да започне с Томбак. Дано получава още шансове. Странно беше, че Кузма не се зарадва при гола. За Старокин е ясно, прави му чест.

Можеше и Минчев да поиграе, но правилно след гола на Ботев беше отменена смяната му. Жълтите пропуснаха кристално чисти положения, а ни вкараха при глупава ситуация, където центрирането трябваше да бъде предотвратено, а и Сукуп или Михайлов можеше да се намесят. Важното е, че победихме един добър отбор и си тръгнахме с 3 точки от място, където печелим рядко.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 19 авг 2017 11:15

Тоя мач трябваше да свърши 8:3 или нещо такова ....много късметлийски мачове навъдихме ако трябва да съм честен. Следва извода, че просто имаме някаква класа и затова успяваме да се справим добре с резултатите въпреки слабата игра ...щото то късмет само във всеки мач ми се вижда странно. Станчев изобщо обаче не ми хареса ..дано да е временно и да не се окаже, че след контузиите вече не е същия. Затова пък Томбак се представи на ниво. Емо в пореден мач също!! Жоро Илиев - машина!! Старокин да продължава с головете, а Зехиров с добри удари и попадения ...в началото прехвърляше стадиона само, но вече взе да настройва мерника :lol: Марек Кузма мен поне много ме кефи ...не блести нещо свръх или от тоя род, ама вкарва :lol: А пък как успя да го направя тоя пас за втория гол идея нямам ...в смисъл, че поне на мен ми се стори, че гледа през цялото време напред и не знам как се усети да пусне топката вляво толкова добре, направо се изумих :shock: И в двата гола участва!! Обаче много има за сработване, прекалено много ситуации допускаме пред нашата врата, това не е нормално ....
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 19 авг 2017 11:30

Гледа се крайния резултат и Реал Мадрид спечели късметлийски 2 от 3-те си последни трофея в ШЛ, но в крайна сметка всеки ще гледа резултата и той е, че спечелиха 3 пъти ШЛ за 4 години. Ман Юн също трябваше да гледат финала в ЛЕ по телевизията след като Джон Гуидети направи по-трудното като не вкара на празна врата в 95-тата минута, така че винаги ще има едно ''ако еди си какво бе станало'' и ''трябваше''. Без късмет във футбола нищо не се получава, за други пък без съдии, особено пък това важи в пълна степен за ''грандовете'' в А група.
Последна промяна от sicilianecat на 19 авг 2017 11:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 авг 2017 11:35

Те и Лестър имаха доста късметлийски мачове преди 2 години, но това не им попречи да станат шампиони на Англия. 8-)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 19 авг 2017 11:42

Oтносно Кузма, определено той е по-добрия вариант за атаката към момента, много е комбинативен, не е егоист, обича да залъгва защитниците и после да подава. При втория ни гол показа изключителна бърза мисъл като изведе Мариян Огнянов само по усет, без да го вижда къде се намира дори.

Потребителски аватар
ebvkoko10
Контакти:

Мнениеот ebvkoko10 » 19 авг 2017 15:50

Кузма и Чунчуков не са еднотипни и може да играят заедно.За мен ще бъде голямо удоволствие да ги видя заедно в игра.За съжаление това е малко вероятно,тъй като изисква смяна на схемата.И все пак...срещу Септември? ;)

Върни се в “Черно море”