Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот Teo » 21 апр 2016 09:57

Синът на бившия собственик на Левски Тодор Батков - Тодор Батков-младши, отправи яростна атака към феновете на 26-кратния шампион на България. Младият бизнесмен, който стои встрани от светлините на прожекторите и рядко се появява в публичното пространство, скочи на "сините" привърженици, най-вече на тези, които са в ръководството, в социалната мрежа Фейсбук, като ги окачестви като "к*рви", тъй като според него са се "продали" на настоящото ръководство на "Герена".

Батков-младши обяви, че макар и във "В" група, макар и на аматьорско ниво, вечният враг на Левски - ЦСКА, се радва на истинска подкрепа от истински фенове, което най-вече си е проличало снощи при домакинството на Берое в полуфинална среща-реванш от турнира за Купата на България.

Предлагаме Ви неговото изказване в социалната мрежа Фейсбук:

"Вече близо година отказвам да коментирам ПФК Левски АД, отклонявам въпроси и се правя, че нищо не знам. И в бъдеще не мисля да коментирам теми като новия сектор, неговото финансиране, резултатите на отбора и собствениците му (които са публични и ясни). Но от известно време насам ме глождят две неща. Първо - къде са ултрасите и феновете. Навремето, слабите резултати бяха официалната причина за скандирания, плакати, графити и всякакви други простотии срещу стария собственик. Резултатите в момента не са по-добри, даже напротив. А мълчанието е пълно. Защо ултрасите се продадоха за едно измислено присъствие в ръководството? Защо феновете се продадоха за по едно кило кремвирши?

Второ, какво се случва?!? По времето на стария собственик имаше няколко к*рви. Сега има основно к*рви. К*рви, които съсипват отбора, с който съм израстнал. К*рви, умрели от глад, които изяждат отбора отвътре само и само да залевкат. К*рви, за които Левски не е кауза, а дойна крава. Къде са феновете, защо мълчат? Защо се оставят да бъдат купени за жълти стотинки и с празни приказки?

Това, може би, са въпроси без отговор. Днес гледах ЦСКА - Берое. ЦСКА замалко не изчезна, играе във В-Група (аматьорски футбол), не разполага с голям ресурс, не разполага със скъпи футболисти. Изигра страхотен мач на много високо ниво - браво. Но какво ми направи впечатление? Преди мача феновете изразиха ясна позиция спрямо БФС (без значение дали е правилна или не). По време на мача напълниха стадиона и създадоха уникална атмосфера, задружни зад любимия си отбор. Ако Левски е в такава позиция, това ще се случи ли? Вече много ме съмнява. Точно заради това, колкото и да ми е трудно ще кажа - свалям шапка на ЦСКА и червените фенове!"

Изображение


Когато идва от свой... най-боли... не е излъгал :oops: :idea:

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот River Plate » 21 апр 2016 10:07

Браво на момчето за обективното мнение!
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот парци » 21 апр 2016 10:17

Взимайте го в ръководството. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
golemia
Мнения: 617
Регистриран на: 21 юли 2015 13:14

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот golemia » 21 апр 2016 10:19

Що чак сега бе Бруте?Що не рева против баща си като съсипваше отбора?И за малко да изчезне в миманса подобно на тия дето ШАПКА им сваляш.То така ти си ПЪРВАТА К..рва!
Ееех Българийо!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5202
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот koisa » 21 апр 2016 10:19

Teo написа:
Когато идва от свой... най-боли... не е излъгал :oops: :idea:


Я пак?

"Най-после мога да си призная, че съм от "Ботев" (Пловдив)!", написа Тодор Батков-младши, разкривайки, че не симпатизира на "Левски".
Изображение
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот Teo » 21 апр 2016 10:19

парци написа:Взимайте го в ръководството. :lol:


Ехх.. в кръга на майтапа си имаме и песен олицетворяваща това мнение на Батков-младши:
...в синьото стадо роди се предател... :lol:

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот ico49 » 21 апр 2016 10:21

И кво сега веднага качвате тъпи теми що не пишете за цска а се занимавате с фейсбук тъпаци комютърни

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот Teo » 21 апр 2016 10:23

koisa написа:
Teo написа:
Когато идва от свой... най-боли... не е излъгал :oops: :idea:


Я пак?

"Най-после мога да си призная, че съм от "Ботев" (Пловдив)!", написа Тодор Батков-младши, разкривайки, че не симпатизира на "Левски".
Изображение


Батков-младши си е Левскарче... има множество снимки в пространството как се радва с баща си - най-успешния ви собственик в цялата история :idea: :lol:
@ Това мнение тежи на мястото си. Мисля, че трябва да се замислите върху него. Момчето не говори празни приказки.

Потребителски аватар
levskarov
Мнения: 70
Регистриран на: 02 апр 2009 09:29
Skype: levskarov
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот levskarov » 21 апр 2016 10:24

Ароматизатор, може ли в деня след най-големият успех на Цуцка в последните десетина години да се занимаваш с това какво е казал някаква мижитурка за Левски??? Сън не си спал, ама не от щастие, а от желание пак да блеснеш с малоумието си! Дотук с тебе! А на това лайнице, достоен наследник на противния си баща, ще му кажа първо да се научи да пише правилно думата креНвирш, да си избърше сополите, млякото от устата, гъза, да помисли и тогава да коментира Левски!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 апр 2016 10:26

Най-после мога да си призная, че съм от "Ботев" (Пловдив)!", написа Тодор Батков-младши, разкривайки, че не симпатизира на "Левски".
Младият бизнесмен "взриви" социалната мрежа "Фейсбук", където има профил. Синът на Батков направи разкритието само часове след оттеглянето на баща му от "Левски". На емоционална пресконференция вчера адвокатът обяви, че след 17 години в клуба сдава властта на Иво Тонев, Александър Ангелов и Николай Иванов. "Преставам да бъда акционер, съответно президент на "Левски", за да продължа да бъда левскар", каза просълзилият се Батков в емоционалното си изказване.
Синът му обаче чак сега събра смелост да каже, че е фен на "Ботев" (Пловдив). Именно на "канарчетата" е симпатизирал и дядо му - Костадин Батков.

http://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/sin ... 80138.html
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта