Бихте ли изказали мнението си за тази статия?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

kalata98
Мнения: 48
Регистриран на: 23 окт 2014 12:38
Skype: kaloyan.kiurkchiev
Контакти:

Бихте ли изказали мнението си за тази статия?

Мнениеот kalata98 » 09 юли 2015 13:47

Здравейте! На 17 години съм и бих желал ако може да си кажете мнението за статията, която написах (все пак се уча още). Приемам всякаква критика :)

Ето линк: http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... Z5P1ekcSM-
Последна промяна от kalata98 на 09 юли 2015 14:30, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот fen-fen » 09 юли 2015 13:51

Добра е статията. Поздравления!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12645
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот BRF » 09 юли 2015 13:57

Като за 17 годишен,става!

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот haiobaio » 09 юли 2015 14:16

Само като погледна заглавието и спирам да чета.
Сигурен съм, че е рев до небесата и мъка по отминали дни. Лудогорец 100% ги дава за пример и пак рев.
Когато напишеш статия за цялостното състояние на българския футбол и разбереш, че освен два отбора има и други тогава ще ти прочета статията. Щото там е трудно да направиш анализ, да търсиш информация и да поставяш въпроси, на които писмено да откриеш отговора чрез мислене.
В момента си поредният драскач-еквилибрист на червено-синя тема.
Все пак успех ти желая, приемай критика и мисли по-широко-скроено.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 юли 2015 14:19

haiobaio написа:Само като погледна заглавието и спирам да чета.
Сигурен съм, че е рев до небесата и мъка по отминали дни. Лудогорец 100% ги дава за пример и пак рев.
Когато напишеш статия за цялостното състояние на българския футбол и разбереш, че освен два отбора има и други тогава ще ти прочета статията. Щото там е трудно да направиш анализ, да търсиш информация и да поставяш въпроси, на които писмено да откриеш отговора чрез мислене.
В момента си поредният драскач-еквилибрист на червено-синя тема.
Все пак успех ти желая, приемай критика и мисли по-широко-скроено.

Всъщност статията въобще не се занимава с Лудогорец и казаното в нея е точно. Само дето всичко това е говорено много пъти от журналисти, аналитици, фенове и ръководители.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот Лимонадения Джо » 09 юли 2015 14:20

Харесвам статията, но не съм много съгласен с написаното. Ръководствата на двата клуба имат своята голяма вина, но основният виновник е държавата. С тези пари, които се отделят в повечето общини, професионален спорт не се прави. В Сърбия всяка община отделя по 5% от бюджета си за финансиране на спорта в детска възраст и виждате резултата. В Унгария отчисляват от винетките и също има резултати. Знаеш ли как е в България- София има 1.5млрд. лева бюджет, а за спорт са предвидени малко над 1млн. за тази година. На зоопарка 3.5млн.лв. Е как ще се изграждат млади спортисти? Тази година дъщеря ми спечели сребърен медал на държавното първенство по фехтовка, а досега държавата не е дала и 1 стотинка. Клуба, в който тренира има 5-6 национални състезатели, а се подготвят във физкултурния салон на едно училище. Наема се плаща от таксите, които родителите дават, екипировката е за наша сметка, заплащането на треньорите също. Нямаш представа каква е разликата на нашите деца с тези на Румъния, Сърбия, Гърция на балканиади.Така професионален спорт не се прави, а любителски. Същото е положението във футбола. Децата са талантливи, подборът е добър и дотам. Няма подходяща база с едно- две изключения, няма квалифицирани треньори. В Ловеч и Разград има пари, но откъде да ги вземат тези деца, като в Плевен, Русе, Бургас и т.н. е пълна разруха.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот icko65 » 09 юли 2015 14:21

Подкрепям горното мнение и си мисля:Къде останаха "грандовете"?И въобще грандове ли са?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот doktora25 » 09 юли 2015 14:26

Добър анализ, като за първи стъпки в писането на статии е доста успешно. Лично аз съм малко скептичен и не споделям напълно оптимизма ти, че Левски и ЦСКА наистина ще поемат по правилния път, поне бих искал да го видя с очите си като почне сезонът. Между другото въпросът, който поставяш в заглавието е може би най-важният и ключов за цялостното развитие на родния футбол. Топлата вода като цяло е открита, но защо са взимани грешните решения през последните много години, имал ли е някой интерес от това и кой е той? Несериозно е да се мисли, че всичко е въпрос на лошо стечение на обстоятелствата или индивидуална некадърност и недалновидност на управленците в двата клуба.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Tzar_Kiro
Мнения: 560
Регистриран на: 24 май 2015 11:56
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот Tzar_Kiro » 09 юли 2015 14:27

БиХте ли!!!Оправи си заглавието!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Бите ли казали мнението си за тази статия?

Мнениеот ЕМИЛ » 09 юли 2015 14:28

kalata98 написа:Здравейте! На 17 години съм и бих желал ако може да си кажете мнението за статията, която написах (все пак се уча още). Приемам всякаква критика :)

Ето линк: http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... Z5P1ekcSM-

Хареса ми .Ако наистина ти си автора поздравления .


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта