Динамо Минск - Черно море Варна, ст. Трактор 18.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BapHa1913
Мнения: 56
Регистриран на: 17 авг 2011 18:51
Контакти:

Динамо Минск - Черно море Варна, ст. Трактор 18.00ч.

Мнениеот BapHa1913 » 26 юни 2015 16:13

Създадох темата с информативна цел и за организиране на по-добра комуникация между нас моряците.
Предлагам всеки който мисли да посети мача, да напише накратко за начина му на транспорт, трудностите които среща и т.н.
Целта е да си помогнем взаимно, както и евентуално пътуване заедно, среща в Минск или нещо подобно.

Надолу давам информацията, която аз открих до момента:

Пътуване с автомобил. Разстоянието от Варна до Мински през най-краткия маршрут е 1550км, отиване и връщане около 3200км като се преминава през Румъния и Украйна, за нежелащите да преминават през Украйна (аз познавам такива:) има алтернативен маршрут малко по на запад, който е около 1900км в едната посока!
Преминава се през Румъния, Унгария, Словакия и Полша. Общо взето ако сте четирима души варианта с автомобил излиза най-евтин.

Пътуване със самолет. Останах изненадан от броя на чартърите, които са пуснати този сезон между Минск-Варна, Минск-Бургас.
Най-евтините билети които съм намерил до този момент са по 500лв двупосочния.

Пътуване с автобус. Има автобусна линия Варна-Минск през Киев, времетраенето е 33 часа. Автобус от Варна тръгва на всяко 4то, 6то и 7мо число от седмицата, а от Минск 2ро, 4то и 5то. Цената на билета е 302лв за двупосочен, като гледам че в момента имам някакво намаление за 128лв двупосочен, което обаче е до 05.07.2015г.

За визовия режим навсякъде в нета ми излиза информация, че е необходима виза за Беларус, понеделник мисля да звънна в посолството на Беларус за да попитам точно как стоят нещата с визите.

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот ВАРНА » 26 юни 2015 16:51

Интересно ми е някой да каже как се пътува с кола до Минск.Колко време се прави разстоянието и какъв е пътя.
Ние сме 4 човека,които смятаме да пътуваме с кола и да останем по една вечер преди и след мача в някой хотел в Минск,защото пътя и умората няма да е малко.
Доколкото знам има и някакъв вариант да се пътува с чартъра на футболистите както беше в Генуа
Иначе хотелите са по 70-100 лв на вечер

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот Себастиан Фетел » 26 юни 2015 17:14

Няма ли да ви е по-удобно да си организирате екскурзия с автобуси?
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

europefan
Мнения: 80
Регистриран на: 28 окт 2012 22:06
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот europefan » 26 юни 2015 17:35

Да, бе! И откъде толкова хора за автобусИ? Най- много за един и то микробус да се съберат. ;)
Winter is coming!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот BRF » 26 юни 2015 17:51

С автобус само за фенове ще излезе най-добре!Щом има фирма,която прави превози от Варна до Минск-обърнете се към нея!Те ще знаят как стоят нещата и с визи и с хотели и така нататък!

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот hajitsu » 26 юни 2015 18:35

europefan написа:Да, бе! И откъде толкова хора за автобусИ? Най- много за един и то микробус да се съберат. ;)

Това ми напомня на оня виц - "Агитките на Славия и Локо София се сбили, докато пътували заедно в асансьора". :mrgreen:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот ham3r » 26 юни 2015 18:49

Зарежете тая фирма която иска 300 лева тия са луди.До Рим ни струваше по 120 лева на човек.Вярно,че беше отдавна но все пак...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 581
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот Eastern » 26 юни 2015 19:03

Аз също съм зарибен да отида ,на беларуките туристи им пуснали влак Минс-Варна ако можем да се намърдаме ще е супер ,иначе с автобус ще доиде малко тегаво.Дано и фен клуба направи екскурзия за да ни улесни.НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот chiphead » 26 юни 2015 19:23

ВАРНА написа:Интересно ми е някой да каже как се пътува с кола до Минск.Колко време се прави разстоянието и какъв е пътя.
Ние сме 4 човека,които смятаме да пътуваме с кола и да останем по една вечер преди и след мача в някой хотел в Минск,защото пътя и умората няма да е малко.
Доколкото знам има и някакъв вариант да се пътува с чартъра на футболистите както беше в Генуа
Иначе хотелите са по 70-100 лв на вечер


колега, виж тука - инфото е от Май месец - може да ти е интересно:
[offtopic]http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=199199[/offtopic]

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Гостуване на Динамо Минск - Беларус

Мнениеот КироВарна » 26 юни 2015 20:25

Въпросът с пътуването трябва да се проучи внимателно от всички страни,защото изненади от всякакъв характер са много възможни!Моите проучвания са следните!Питах един познат шофьор на автобус,който е минавал по най прекия път,през планинските райони на западна Украйна!Човекът каза,че пътя е много лош и целия е в дупки!Аз зададох уточнителен въпрос,за размера на отворите в пътното платно:Като нашите,с които сме свикнали,или по големи?Не вярвам да има такива-го запитах-че да падна с колата си в нея?А той казва-Абе в някои и автобус,може да падне!Толкова,за пътуване с кола напряко!През Киев,със сигурност пътя е по добър,но каква е обстановката....някой ако знае да каже!Да се обикаля,през Европа и да се влезе през Полша ми се струва доста дълъг и мъчителен вариант,като се има пред вид,че ще се ходи на мач,все пак....а не на авто поход!Самолетът е сложен вариант,защото е хубаво,че има много чартъри....но трябва да се намерят два такива,които да пасват на нашите преходи!По дати!А още не се знае,гостуваме или домакинстваме в първия мач!Влакът едно време беше едни вагони,прикачени към московския,дето ги откачат в Киев и ги прикачат на друг трен към Минск!Дълъг и тромав вариант,но предлага възможност за нормално спане в движение!И други предимства си има влака,но ние на мач сме тръгнали,а не да се напиваме по купетата с дружелюбни девушки!Пряк автобус щом има също е добър вариант.33 часа се изтрайват,но е по зле от влака заради спането!Няма да е лошо да се проучи вариант,за организирана екскурзия с автобус директно от нашия стадион,до техния!!!Те в Беларус,още не са се разделили със соца и въпросът с визите сигурно ще е сложничък.Чувал съм,че има вариант,да се получи виза на границата при влизане,но не е сигурно!Ако се окаже,че не може,ще е пълна трагедия!Аз бих тръгнал,при всеки от вариантите,ако има организация!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта