ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кировец » 20 юни 2015 20:20

Бъдете здрави!
Последна промяна от Кировец на 28 окт 2015 21:22, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red Warrior » 20 юни 2015 20:30

И сега, ако кажат, че на младите им е рано да се налагат просто не знам. Сините хлебарки да не се обаждат, защото тези момчета само тях чакат http://iztrebitel.com/ :mrgreen:
Последна промяна от Red Warrior на 19 юни 2016 19:11, променено общо 1 път.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Вълчан » 20 юни 2015 20:32

Никога не съм симпатизирал на Червените....няма и да го направя.Но мога да им кажа едно голямо ЕВАЛА за смелото и мъжко решение.Така се постъпва.Няма какво да се молят на този или онзи за лицензи и там подобни...Това за мен е истинският Цска.

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кировец » 20 юни 2015 20:34

Red Warrior написа:И сега, ако кажат, че на младите им е рано да се налагат просто не знам. :mrgreen:

Хаха :lol: Е, аз няма да се учудя, ако Стоян Колев, Тошко Янчев, Марто Петров, Владо Манчев и Мето Деянов поведат четата и да завалят разгроми. :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 20 юни 2015 20:35

А дано братле! Дано тази дата 20.06.2015г. е едно ново и начало с едно по-добро бъдеще за нашия любим клуб! Вярвам, че сме на правилния път!
Време е и ние да мислим само и единствено за футбол! :)
За доброто и светлото бъдеще на най-великия български футболен клуб - ЦСКА София! :)

jelew73
Мнения: 1047
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот jelew73 » 20 юни 2015 20:36

Вълчан написа:Никога не съм симпатизирал на Червените....няма и да го направя.Но мога да им кажа едно голямо ЕВАЛА за смелото и мъжко решение.Така се постъпва.Няма какво да се молят на този или онзи за лицензи и там подобни...Това за мен е истинският Цска.

Не, не се постъпва така , поне не и в белите страни. Трябва четирибуквието да бъде изхвърлено от А група и да продължи да има дългове , които да плаща - справка Рейнджърс . Със синдик , администратор или както се нарича така е правилно. ;)

kabaka
Мнения: 137
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот kabaka » 20 юни 2015 20:36

Red Warrior написа:И сега, ако кажат, че на младите им е рано да се налагат просто не знам. :mrgreen:

относно подписа ти за Левски. Всички промени на имена са направени по държавно нареждане, а не заради фалит. Всички отбори до един, вкл. ЦСКА са минали по пътя на това преименуване и е наистина тъпо и некомпетентно дори да го споменаваш...

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Theos » 20 юни 2015 20:36

Със стари курви - нов бардак. Това на кратко иначе едно мнение на виден ваш фен, сами си правете аритметиката.

Samuil Petkanov

3 години по обещаните 6 милиона в долните дивизии е 18 милиона. Без шанс за особени приходи от трансфери, ТВ-права, обичайния санитарен минимум от билети и фен артикули. За 18 милиона ЦСКА с отнетия лиценз оставаше без дългове. В А група, ама не Окръжна. И с опция от следващия сезон за приходи от трансфери, ТВ права и участие в Европа. Без 3 години ослушване. И без ново дружество, което видиш ли, било морално. Но колкото по-малко могат математика някои хора, толкова по-агресивно налагат мнението си. Маскирано в ирационалност, импулсивност и патос. И все пак - наесен сме на мач. Кур за Урвич!

ivaka
Мнения: 1216
Регистриран на: 09 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ivaka » 20 юни 2015 20:36

Red Warrior написа:И сега, ако кажат, че на младите им е рано да се налагат просто не знам. :mrgreen:


KOЙ E ИСТИНСКИЯТ???

CCФK Левски - 1914
CK Левски - 1934
ПФД ПСК Левски - 1944
ДCO Динамо - 1949
ФД Левски - 1957
ДФС Левски Спартак - 1969
ФК Витоша - 1985
ФК Левски Спартак - 1989
ФК Левски - 1990
ФК Левски 1914 - 1992
ПФК Левски - 1998

Пожелавам ви всичко хубаво, но с тези писаници не сте интересни!
Напротив, демонстрирате елементарно непознаване на азбучни правила.
Да ти цитирам ли досегашните превъплъщения на ЦСКА, и да те питам същото?
ЦСКА, както и да се е въртяло досега е имало т.нар. правоприемство и затова титлите се увеличават, ЦДНА, ЦСКА, и други откраднати е имало, НО...все е било вид ПРАВОПРИЕМСТВО!
Сега такова нещо няма да има.
Повярвайте ми титлите спират на 31 и така ще останат ЗАВИНАГИ, НИКОГА НЯМА ДА СТАНАТ 32, освен ако новият ви отбор не ги направи толкова, НО ЩЕ ПОЧВА от 1, а не от 31.
Радвайте се, че поне скъсвате с МИНАЛОТО, ОНОВА ДРУГОТО ЧЕРВЕНО МИНАЛО.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Тик-Так1892 » 20 юни 2015 20:36

АД-то още е живо.Но днес беше убита идеята от група продажници наричащи себе си фенове ЦСКА.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта